• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
Jéjda, ale nenervuj, však až tam přijedete, tak třeba vyberete úplně jiný a když budete chtít tento, tak vám ho pošlou. Já bych ho bez vyzkoušení tedy jen dle obrázku neobjednala.
15. únor 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo janysku,vim,ze bych ho mela vyzkouset,ale vis jak to je kdyz vic premyslis a vymyslis,tak pak nakonec to stoji za prd...a kdyz bude na prd,tak ho tu prodame a koupime jinej..... :grinning: :grinning: jestli teda sezeneme tehle....
15. únor 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se, že vám sem vpadám...chci pozdravit Janýska a zeptat se, jak se máš těhulko? Už máš vybraný kočárek? :slight_smile:
15. únor 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda "vpadavko" :dizzy_face: Akvy :dizzy_face: , jj děkuji moc, to víš jsem silný článek, tak se držím :slight_smile: . Jdu juknout, zda máte nějaké nové fotečky Míši.
15. únor 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a kočárek až po testech, protože jak se mi tam bude nějaký líbit a budou ho mít hned k odběru, nedokázala bych ho tam nechat a musel by jet s námi domů :slight_smile:
15. únor 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tyhle jsem již všechny viděla :wink: . No ale po tom narození to taky vše tak letí...., pamatuji tu kočky, co před rokem, když jsem sem začala chodit, porodily a dnes už mají tak velké dětičky... :astonished:
15. únor 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde máme dnes Marhul, musí se pravidelně hlásit, aby byla v tak vysokém tt kontrola, zda už to není..... :slight_smile:
15. únor 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď koukám, že ráno pozdravila, tak O.K. :slight_smile:
15. únor 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Janýsku,
zase tě trápí rýma, tobě ty bacily nedaj pokoj, furt něco, já zdárně odolávám, vždycky nějakej náznak rýmy nebo kašle a je to hned pryč, tak jsem ráda.
15. únor 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhul tu byla a ted se stara o manzela je nemocny a vis jak to je kdyz je chlap nemocny to je jak mimi :grinning:
Jo, Marhulinka se hlásila ráno. :slight_smile:
Teď tu už pomalu budeme jako na trní a budeme čekat a až to začne, tak budou brzy následovat další a další :slight_smile:
15. únor 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bude sranda,marhul zacina a pak leny2 a pak ja,sept a ty a pak tu opravdu asi uz nikdo nebude datlovat..jen si vzdy pisneme jak se mame a dame do alba fotky prcku a to bude vse.... :grinning: a vlastne zanikne Arletka
15. únor 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše první nařadě už vedle datluje, tak nerodí :slight_smile:
15. únor 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj za chvilku to zacne a pak se budeme divit jak se to rozjede i na tve diskusi :grinning:
15. únor 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha ted me to doslo :grinning: :grinning: marhul datluje vedle a na nas prdi jako vzdy.....
15. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už zase myslí na sex a orgasmus, třeba se nám taky pochlubí :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, je to škoda, že mezi nás nepřijdou nové arletky, aby to tu pak udržovali v chodu až mi porodíme.
15. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomu never to nam nerekne,ze v noci vlhne :grinning: :grinning: ale my si ji najdem vsude i kdyz j nam nejde a jen usmrkne..dobre rano.......
15. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
S Micali jsem si psala v IP, měla další pokus, ale bohužel a Blaženka už o sobě dlouho nedala vědět
15. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čauuuuuuuuuuuuukyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
15. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kozena vidí, že tu píšeme a fakt na nás hodí bobek a ani neťukne a jde vařit!!!!!
15. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedině bysme museli udělat v Arletě nějakou tajnou reklamu na tuhle diskusi, pak by se určitě nové snažilky přihlásili, třeba jako rozdávat v čekárně lístečky s www adresou. :slight_smile:
15. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhulinko, jak se cítíš?
15. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Co povídáš huš jsem tuuuuuuuu jsem musela rychle psát postřehy a letět vypnout rejžičku a zeleninku :grinning:
To by si tu Doležal početl :grinning:
Četla jsem, že manža má antibiotika, ten můj je měl o vánocích a po novém roce, tak jsem se modlila, abych to nechytla taky, ale odolala jsem.
15. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nám ty postřehy můžeš taky klidně svěřit, ať víme, jak budeme vlhnout :grinning:
Janýsku, to bysme museli dávat jen pacientkám. :slight_smile:
autor
Janysku jooo vlhnout...z té dnešní noci jsem vlhká nebyla :grinning: :grinning:
15. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek