Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
15. únor 2010

Jéjda, ale nenervuj, však až tam přijedete, tak třeba vyberete úplně jiný a když budete chtít tento, tak vám ho pošlou. Já bych ho bez vyzkoušení tedy jen dle obrázku neobjednala.

coko.joko
15. únor 2010

jo janysku,vim,ze bych ho mela vyzkouset,ale vis jak to je kdyz vic premyslis a vymyslis,tak pak nakonec to stoji za prd...a kdyz bude na prd,tak ho tu prodame a koupime jinej..... 😀 😀 jestli teda sezeneme tehle....

akvy
15. únor 2010

Omlouvám se, že vám sem vpadám...chci pozdravit Janýska a zeptat se, jak se máš těhulko? Už máš vybraný kočárek? 🙂

janysek70
15. únor 2010

Ahojda "vpadavko" 😵 Akvy 😵 , jj děkuji moc, to víš jsem silný článek, tak se držím 🙂 . Jdu juknout, zda máte nějaké nové fotečky Míši.

janysek70
15. únor 2010

Jo a kočárek až po testech, protože jak se mi tam bude nějaký líbit a budou ho mít hned k odběru, nedokázala bych ho tam nechat a musel by jet s námi domů 🙂

janysek70
15. únor 2010

Tak tyhle jsem již všechny viděla 😉 . No ale po tom narození to taky vše tak letí...., pamatuji tu kočky, co před rokem, když jsem sem začala chodit, porodily a dnes už mají tak velké dětičky... 😲

janysek70
15. únor 2010

Kde máme dnes Marhul, musí se pravidelně hlásit, aby byla v tak vysokém tt kontrola, zda už to není..... 🙂

janysek70
15. únor 2010

Teď koukám, že ráno pozdravila, tak O.K. 🙂

leny2
15. únor 2010

Ahoj Janýsku,
zase tě trápí rýma, tobě ty bacily nedaj pokoj, furt něco, já zdárně odolávám, vždycky nějakej náznak rýmy nebo kašle a je to hned pryč, tak jsem ráda.

coko.joko
15. únor 2010

Marhul tu byla a ted se stara o manzela je nemocny a vis jak to je kdyz je chlap nemocny to je jak mimi 😀

leny2
15. únor 2010

Jo, Marhulinka se hlásila ráno. 🙂

janysek70
15. únor 2010

Teď tu už pomalu budeme jako na trní a budeme čekat a až to začne, tak budou brzy následovat další a další 🙂

coko.joko
15. únor 2010

to bude sranda,marhul zacina a pak leny2 a pak ja,sept a ty a pak tu opravdu asi uz nikdo nebude datlovat..jen si vzdy pisneme jak se mame a dame do alba fotky prcku a to bude vse.... 😀 a vlastne zanikne Arletka

janysek70
15. únor 2010

Naše první nařadě už vedle datluje, tak nerodí 🙂

coko.joko
15. únor 2010

neboj za chvilku to zacne a pak se budeme divit jak se to rozjede i na tve diskusi 😀

coko.joko
15. únor 2010

aha ted me to doslo 😀 😀 marhul datluje vedle a na nas prdi jako vzdy.....

janysek70
15. únor 2010

Už zase myslí na sex a orgasmus, třeba se nám taky pochlubí 😀 😀 😀

leny2
15. únor 2010

No jo, je to škoda, že mezi nás nepřijdou nové arletky, aby to tu pak udržovali v chodu až mi porodíme.

coko.joko
15. únor 2010

tomu never to nam nerekne,ze v noci vlhne 😀 😀 ale my si ji najdem vsude i kdyz j nam nejde a jen usmrkne..dobre rano.......

janysek70
15. únor 2010

S Micali jsem si psala v IP, měla další pokus, ale bohužel a Blaženka už o sobě dlouho nedala vědět

marhulinka
autor
15. únor 2010

Čauuuuuuuuuuuuukyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

janysek70
15. únor 2010

Tak kozena vidí, že tu píšeme a fakt na nás hodí bobek a ani neťukne a jde vařit!!!!!

leny2
15. únor 2010

Jedině bysme museli udělat v Arletě nějakou tajnou reklamu na tuhle diskusi, pak by se určitě nové snažilky přihlásili, třeba jako rozdávat v čekárně lístečky s www adresou. 🙂

leny2
15. únor 2010

Marhulinko, jak se cítíš?

marhulinka
autor
15. únor 2010

Co povídáš huš jsem tuuuuuuuu jsem musela rychle psát postřehy a letět vypnout rejžičku a zeleninku 😀

janysek70
15. únor 2010

To by si tu Doležal početl 😀

leny2
15. únor 2010

Četla jsem, že manža má antibiotika, ten můj je měl o vánocích a po novém roce, tak jsem se modlila, abych to nechytla taky, ale odolala jsem.

janysek70
15. únor 2010

No nám ty postřehy můžeš taky klidně svěřit, ať víme, jak budeme vlhnout 😀

leny2
15. únor 2010

Janýsku, to bysme museli dávat jen pacientkám. 🙂

marhulinka
autor
15. únor 2010

Janysku jooo vlhnout...z té dnešní noci jsem vlhká nebyla 😀 😀