Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
22. únor 2010

Janýsku, jo hra byla celkově dobrá, bylo to furt napínavý, ale ten výsledek myslím.

leny2
22. únor 2010

Ahoj Marhulinko, tak si užij kávičku 🙂

janysek70
22. únor 2010

Zítra máme Lotyše a pokud vyhrajeme, tak jdeme do Finů. Boj bude Rusko x Kanada.

septim
22. únor 2010

to bude veliky boj 😀 dobre ranko vsem

leny2
22. únor 2010

Janýsku, ty máš přehled.

leny2
22. únor 2010

Janýsku, co jsi koupila v Chicco pro mimuško?

leny2
22. únor 2010

Ahoj Septim, co holky? Jaký mají průběh neštovic?

janysek70
22. únor 2010

Tam nic, ve Vesně jsem koupila jemňounkou osušku s kapuckou

Nazdárek Sep, něco nového??? 😀 😀 😀

janysek70
22. únor 2010

Teď šmejdím po netu a koukám po těch pěnových dekoracích do pokojíčku, líbí se mi s medvídkem Pů a v OBI je měli hodně předražené

septim
22. únor 2010

ja mam pro holky nalepovaci samolepky pryncezny a jsou super delaji i medvidka pu dam obrazek do alba jak najdu. Nakonec to nejsou nestovice v nedeli rekla doktorka v nemocnici ze na 99procent ma silnou alergickou reakci na antibiotika ale vypada strasne prcek jeden malinkej jsem zvedava kdy ji to zmizi ☹

septim
22. únor 2010

janysku dala jsem do alba ty samolepky medvidka pu a opravdu to vypada moc dobre se pak u me muzes podivat ja mam princezny a k tomu usite i zavesy jen je musim jeste povesit 😀

janysek70
22. únor 2010

Jj, ty jsem taky viděla a ty pěnovky jsou taky super a nalepovací metr a další blbůstky..., něco vymyslím, to dřív nebylo, tak si to musím užít nyní 😉

septim
22. únor 2010

to verim ze driv to nebylo, kdyz byla moje Misa mala tak to vse teprve zacinalo a bylo vse ukrutne drahe 😉

janysek70
22. únor 2010

Odpočíváš s holkama? Nemocná je jen Anetka nebo obě?

janysek70
22. únor 2010

Musím písnout, že jak jsem přijela v sobotu domů, tak jsem mrkala.... Michal zvládl dopolko návštěvu s Beníkem u obojích rodičů, nákup, pak doma uvařil oběd pro sebe a Lukáše, vysál byt a dokonce upekl perník 🙂. Jsem mu říkala, že je škoda, že jsem vyžehlila prádlo, že by to určo taky zmákl a už mi hnal 😀. Včera si naplánoval bramboráky, já měla povoleno dělat jen asistenčního kuchtíka a udělal toho jak pro regiment, že jsem je ještě vezla k našim 😀

leny2
22. únor 2010

Janýsku, teda to zasloušil ohromnou pochvalu, to je dobrej. 🙂 To máš teda zlatíčko doma.

mysicka.hk
22. únor 2010

Ahoj těhulky to jste všeci po obědě usnuli? 😀

mysicka.hk
22. únor 2010

Dneska se mnou nikdo nemluví? 😒

mysicka.hk
22. únor 2010

Jdu do sprchy, ale za chvilku jsem zpátky 🙂

marhulinka
autor
22. únor 2010

Ahojky já jsem tuuuuuuuuu.....sice jsem grogy,ale navečeřím se tu a pak půjdu zalehnout k nějaké pohádce a večer brzičko spinkat do pelíšku 😀

marhulinka
autor
22. únor 2010

Janysku koukám,že Cokousek se taky vetře všude,co?? 😅 To snad byla telepatie,že tam půjdeš a ona hnedka vyrazila 😀 Jůů osušku a zelenou!!! To je teď u mě oblíbená barvička...prcek taky toho má v této barvičce dost 😀
A děkuji za krásné jaro,přineslo to asi i to dnešní sluníčko!!!

marhulinka
autor
22. únor 2010

Je zvláštní jak v tomhle těhulkovském období chlapi dokážou spoustu věcí,co?? Kolikrát se nestačím divit a když to okomentuju,tak mi je vždycky řečeno-neboj to brzo zkončí 😀 😀

mysicka.hk
22. únor 2010

Huž jsem tu 🙂

mysicka.hk
22. únor 2010

A Marhulinka už spinká 😀

mysicka.hk
22. únor 2010

Tak já se pro dnešek loučím a zítra jdeme do
hospody zapít dvojčátka, tak se předem omlouvám
za zítžejší absenci 🙂

leny2
22. únor 2010

Nějak se tu míjíme, přes den jsem tu seděla a nikdo nikde, teď jsem trochu pracovala a jdu taky do sprchy. Zítra jedu navštívit kolegyni z práce, tak si uděláme s mladým výlet.

marhulinka
autor
22. únor 2010

Nespinkám,já si píšu s kamarádkou a mamčou a tak nestíhááááám a už mě tu všechno bolí....dneska mě berou strašně záda....chodím jak tučňák 😀

mysicka.hk
22. únor 2010

Ještě jsem tu.
Marhulinko já myslela že jsi v noci porodila 😀 😀 😀 😀

marhulinka
autor
22. únor 2010

Mysi porodila krásného kluka a manža byl u mě 😀 😀

marhulinka
autor
22. únor 2010

Krásný sen ale ta realita asi bude jiná-ten porod asi taková brnkačka nebude 😀 😀 😀 Škoda...