• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
Janýsku, jo hra byla celkově dobrá, bylo to furt napínavý, ale ten výsledek myslím.
22. únor 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marhulinko, tak si užij kávičku :slight_smile:
22. únor 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra máme Lotyše a pokud vyhrajeme, tak jdeme do Finů. Boj bude Rusko x Kanada.
22. únor 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bude veliky boj :grinning: dobre ranko vsem
22. únor 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku, ty máš přehled.
22. únor 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku, co jsi koupila v Chicco pro mimuško?
22. únor 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Septim, co holky? Jaký mají průběh neštovic?
22. únor 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tam nic, ve Vesně jsem koupila jemňounkou osušku s kapuckou

Nazdárek Sep, něco nového??? :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď šmejdím po netu a koukám po těch pěnových dekoracích do pokojíčku, líbí se mi s medvídkem Pů a v OBI je měli hodně předražené
22. únor 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam pro holky nalepovaci samolepky pryncezny a jsou super delaji i medvidka pu dam obrazek do alba jak najdu. Nakonec to nejsou nestovice v nedeli rekla doktorka v nemocnici ze na 99procent ma silnou alergickou reakci na antibiotika ale vypada strasne prcek jeden malinkej jsem zvedava kdy ji to zmizi :frowning2:
22. únor 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku dala jsem do alba ty samolepky medvidka pu a opravdu to vypada moc dobre se pak u me muzes podivat ja mam princezny a k tomu usite i zavesy jen je musim jeste povesit :grinning:
22. únor 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, ty jsem taky viděla a ty pěnovky jsou taky super a nalepovací metr a další blbůstky..., něco vymyslím, to dřív nebylo, tak si to musím užít nyní :wink:
22. únor 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
to verim ze driv to nebylo, kdyz byla moje Misa mala tak to vse teprve zacinalo a bylo vse ukrutne drahe :wink:
22. únor 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Odpočíváš s holkama? Nemocná je jen Anetka nebo obě?
22. únor 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím písnout, že jak jsem přijela v sobotu domů, tak jsem mrkala.... Michal zvládl dopolko návštěvu s Beníkem u obojích rodičů, nákup, pak doma uvařil oběd pro sebe a Lukáše, vysál byt a dokonce upekl perník :slight_smile:. Jsem mu říkala, že je škoda, že jsem vyžehlila prádlo, že by to určo taky zmákl a už mi hnal :grinning:. Včera si naplánoval bramboráky, já měla povoleno dělat jen asistenčního kuchtíka a udělal toho jak pro regiment, že jsem je ještě vezla k našim :grinning:
22. únor 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku, teda to zasloušil ohromnou pochvalu, to je dobrej. :slight_smile: To máš teda zlatíčko doma.
22. únor 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky to jste všeci po obědě usnuli? :grinning:
22. únor 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska se mnou nikdo nemluví? :unamused:
22. únor 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu do sprchy, ale za chvilku jsem zpátky :slight_smile:
22. únor 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky já jsem tuuuuuuuuu.....sice jsem grogy,ale navečeřím se tu a pak půjdu zalehnout k nějaké pohádce a večer brzičko spinkat do pelíšku :grinning:
22. únor 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janysku koukám,že Cokousek se taky vetře všude,co?? :sweat_smile: To snad byla telepatie,že tam půjdeš a ona hnedka vyrazila :grinning: Jůů osušku a zelenou!!! To je teď u mě oblíbená barvička...prcek taky toho má v této barvičce dost :grinning:
A děkuji za krásné jaro,přineslo to asi i to dnešní sluníčko!!!
22. únor 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je zvláštní jak v tomhle těhulkovském období chlapi dokážou spoustu věcí,co?? Kolikrát se nestačím divit a když to okomentuju,tak mi je vždycky řečeno-neboj to brzo zkončí :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Huž jsem tu :slight_smile:
22. únor 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Marhulinka už spinká :grinning:
22. únor 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se pro dnešek loučím a zítra jdeme do
hospody zapít dvojčátka, tak se předem omlouvám
za zítžejší absenci :slight_smile:
22. únor 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nějak se tu míjíme, přes den jsem tu seděla a nikdo nikde, teď jsem trochu pracovala a jdu taky do sprchy. Zítra jedu navštívit kolegyni z práce, tak si uděláme s mladým výlet.
22. únor 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nespinkám,já si píšu s kamarádkou a mamčou a tak nestíhááááám a už mě tu všechno bolí....dneska mě berou strašně záda....chodím jak tučňák :grinning:
22. únor 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem tu.
Marhulinko já myslela že jsi v noci porodila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mysi porodila krásného kluka a manža byl u mě :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásný sen ale ta realita asi bude jiná-ten porod asi taková brnkačka nebude :grinning: :grinning: :grinning: Škoda...
22. únor 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek