Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

septim
25. únor 2010

ja nevarim teda dnes dam rohlik aja natahnu nohy. Mam radost volal pan a dnes mi odesila vsechny veci. tak uz mozna zitra bude doma kosik na mimi a vsechny veci. se tesim jak mala a naseho tatu klepne az vybalim cenu, musim opatrne asi udelam romantiku 😉

coko.joko
25. únor 2010

sept musis ubrat aspon pulku a pak bude spokojeny 😀 😀 ale michal je v poho,vis co rikal,ze mas plny hrnecek krasnych papirku 😀 😀
ja mam uvareno,ted pecu strudlik a zacnu trochu uklizet a pak do vany holit a k dokymu 😀 😀

leny2
25. únor 2010

Tak mi už jsme po obědě.

Septim, to ti věřím, jak se těšíš, taky se vždycky těším na něco nového.

leny2
25. únor 2010

Coko, štrůdl je mňam, mňam, taky bych si dala.

leny2
25. únor 2010

Já musím zítra něco upéct, jestli přijdou nějaký gratulanti v sobotu.

coko.joko
25. únor 2010

leny,jo strudlik je moc dobry a jeste k tomu vanil.omacku a zmrzlinku a slehacku to je dobrutka 😀 😀

leny2
25. únor 2010

Jé, ty mi děláš chutě. 🙂 Já tu mám ale taky dobrůtky, zákusečky, tak až mi slehne oběd, tak zhřeším a dám si. 😉

leny2
25. únor 2010

Štrůdl s vanilkovým pudinkem a šlehačkou jsem si jednou dala v Rakousku, to bylo žrádlo.

coko.joko
25. únor 2010

leny to je zradlo,taky si ho obcas dam tady v restauraci...doma to nedelam je to moc pracny 😀 staci jen strudlik..jo zakusek ten jsem si dala v Cr,pekne venecek a banak a laskonku moc dobry..... 😝

marhulinka
autor
25. únor 2010

Já byla s mamčou ve městě 🙂 Venku je úžasně....ale já jsem kapůto,upadnou mi asi nohy 😀
Jo a zdá se mi,že mi kleslo břicho 😅 nějak mám nahoře víc místa a mezi nohama plno 😅
Tak jdu ven s pejsanem,pak uvařím a odpadnu...

marhulinka
autor
25. únor 2010

Jaro je tuuuuuuuuuu huráááááááááááááááááá

janysek70
25. únor 2010

A taky "malé" tiramisu 😀 😀 😀

marhulinka
autor
25. únor 2010

Tak venku je ukázkově,odložila jsem už kabát a vzala si bundu-no a mám v ní víc místa 😀 😀

marhulinka
autor
25. únor 2010

Jdu vařit

janysek70
25. únor 2010

Mezi nohama plno, to se ti tam už asi nic nevejde 😀
Taky jsem se byla s Beníkem slunit jen tak v mikině a ještě asi půjdeme

mysicka.hk
25. únor 2010

Ahoj těhulky.
Dneska se mi ani z procházky nechtělo domů,
jak tam je krásně.
Včera jsem upekla roládku od Marhulinky,
je móóóc dobrá a šla krásně stočit 🙂

mysicka.hk
25. únor 2010

Marhulinko tak to bude Kubíček za chvilku v tvé náruči 🙂 😉

leny2
25. únor 2010

Marhulinko, tak to vypadá, že už se Kubíček chystá vyklubat z bříška asi 😉

leny2
25. únor 2010

Venku bylo opravdu nádherně, já jsem vypustila mladýho s pejsanem a já jsem si otevřela okno a šiju konečně ten kapsář.

leny2
25. únor 2010

Tak jdu zase pokračovat, abych to dneska došila.

mysicka.hk
25. únor 2010

Ahoj Leny snad to počasí vydrží.
Těšíme se na fotečku kapsáře.

marhulinka
autor
25. únor 2010

Jéééé Mysicko to jsem ráda,že roládka se povedla...je to super receptík,vždy se povede!!! Mňam

Já na chvíli ležela,teď věším další várku prádla a půjdu zase odpočívat,pořád mi tvrdne bříško....

mysicka.hk
25. únor 2010

Jen odpočívej 😉

coko.joko
25. únor 2010

se hlasim taky.....my u dr.vse v poradku..malej ma uz 1600g a jeho nozka meri 6 cm,takze mazec asi bude velky chlap po mamince 😀 😀 a taky jsem dnes od dr.vyfasovala puncochy,protoze zacinam pekne otekat a pry to je spatny,takze se mam asi na co tesit...mam hodne vody v sobe.....tak to je asi vse a ja jdu do postele k telce,protoze me ty nozky opravdu boli 😎

mysicka.hk
25. únor 2010

Ahoj Čoko tak to bude pořádnej chlapák.
Tak hezky odpočívej a nožky nahoru 😉

coko.joko
25. únor 2010

no mysko,uz ted se bojim co se nam narodi...za obra je opravdu velky.... 😀 ale jsem rada,ze je zdravej...a taky me dnes delali ozvy a jak tam lital v tom brisku,vzdy kopl a byl nekde jinde a zase jsme ho hledali 😀 😀

leny2
25. únor 2010

Coko, tak hodně odpočívej a nožky nahoru.

leny2
25. únor 2010

Tak já mám kapsář hotový, zítra budu šít ještě povlaky na polštářky.

leny2
25. únor 2010

Všichni asi odpočíváte, tak jdu taky do spršky a k telce.

marhulinka
autor
25. únor 2010

Krásný kapsááááááááááááááááář!!!!!!! Jůůůůů jsi šikulka 😉 😉