• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
Septim, to je super, že jsou věcičky podle tvých představ a máš z nich radost. :slight_smile:
26. únor 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak to že není? Jako jenom dneska nebo vůbec?
26. únor 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhulinko, já myslím, že tento týden bude pro tebe hodně dlouhý. :wink:
26. únor 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janysku na okna se vyprdni!!! To neriskuj :wink:
26. únor 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leny asi není vůbec,protože příště bych šla zase k dokymu...
26. únor 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem zvědavá až tam pojedu ve čtvrtek, že bych se ještě viděla s panem doktorem. :wink:
26. únor 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Známá si šla umýt vanu a už ji nedomyla...začala jí odtékat voda!! Rodila ve 26tt!!!! Takže žádné riskování za to nestojí,však ono se to neposeránkuje :wink:

Holky co budete dělat ke konci :grinning: :grinning: Já vám to tedy nastíním...funět jak sentinel-a nemyslete si,že to jak funíte teď,že to nejde hůř!! Jde :grinning: Chodit jako tučňáci,sotva se zvednete z pelechu...nebudete se chtít pomalu raději ani hýbat :grinning: :grinning: No teda jestli to budete mít jako já :grinning:
26. únor 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhulinko a tebe neposlali na monitor do porodnice? Vím, že Uhlicek pak už ke konci jezdila na monitor do Ústí do porodky.
autor
Leny to asi jo :wink:
Mě si objednal na příští pátek,ale pořád se u toho smál,že se už asi neuvidíme...Tak jsem zvědavá :grinning:
autor
Neposlali a já se ani nezeptala :sweat_smile:
26. únor 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, dneska jsem potkala Uhlicka s rodinkou v obchodě, tak jsme jen tak v rychlosti prohodili pár slov. :slight_smile: Malej je kouzelnej, taťka ho nosil na rukách. :slight_smile:
26. únor 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uvidím jestli mi to řeknou nebo jak to bude, mě je to celkem jedno, mám to stejně daleko tam jako tam.
26. únor 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen aby se pan doktor nedivil, až v pátek ještě přijedeš. :slight_smile:
26. únor 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aaaa tady byla u někoho na návštěvě kobra....já se na ni chystám o víkendu-asi v neděli :grinning: Ještě musím načíst nějaký ten manuál :grinning:
26. únor 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku, taky bych se na okna vyprdla, na podzim mi je umyla mamka s tchýní, vůbec mě k tomu nepustili.
26. únor 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já mu to taky říkala,tak se smál a říkal,to nevadí,vás odloupnu a druhý den budete rodit :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro nás s břucháčema je asi nejlepší poloha jako pejsci. :wink:
26. únor 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhu, to jako že odloupne tu hlenovou zátku?
26. únor 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dneska byla u dokyho sranda,měl strašně veselou náladu,ptal se mě,jestli jsem už rodila-jako ve snu :grinning: Tak jsme o tom kecali,pak se mohl usmát,když jsem se ho zeptala jestli vidí na zádech vlasy..a on jaké vlasy?? A já říkám,že to jak mě ta žáha strašně pálí,že musí mít prcek dlouhé vlasy :grinning: :grinning: Prostě to bylo fajn....
26. únor 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je dobře, když si takhle hezky pokecáte, hned se člověk cítí lépe.
26. únor 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leny to se mě manža taky ptal...jako jakou polohu si na něj vymyslím,že teda jedině na pejsky :grinning: :grinning: Jináč se k sobě asi nedostaneme :grinning: No a doufám,že se pak narovnám,protože ty záda už mě vážně berou :grinning:

Jojo přesně tak....
26. únor 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aby sis tím nepřihoršila, ještě aby tě seklo v zádech a byla jsi lazar.
26. únor 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: Nojo ale já už se na to těším-teda nevím,jestli to nebude bolet,protože vyšetření už teda nic příjemného :confounded:
26. únor 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale manža mě ujišťoval,že to bude stejně hooooodně rychlí,tak nemusím mít strach :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda tak koukám do programu a zase nic moc...už mě to štve,že nic nedávají...tak buďto budeme muset vyhrabat nějaké dvd,nebo vezmu knížku...
26. únor 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A co všechny plánujete na víkendík??
26. únor 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No můžu ti říct, že já to cítím úplně jinak, není to ončo.
26. únor 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem koukala co dávají, máme něco nahrané v DVD, tak to možná zkouknem.
26. únor 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na víkend ani nic, normálka uvařím a budu asi šít něco. Uvidíme, třeba něco vymyslíme, ale počasí taky nic moc asi nebude, tak budem doma.
26. únor 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to počasí je děs,jen jsme jeli z Kostelce,tak začalo pršet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Taky budeme odpočívat,zítra pečeme králíčka se zelím a knedlíkem,ať se pořádně nacpeme...a v neděli nám přijedou z Prahy švagrovci...švagrová tu zůstane s malou týden....tak snad se ještě s malou poňuchňám :slight_smile:
26. únor 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek