• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
janysku,ty jsi teda ostra po ranu :grinning: :grinning:
leny ja vim,ze ma cas,ale uz vidim marhul jak se muchluje s Kubickem........
Holky jsem vam ani nerikala,ze vcera u nas bylo vyroci 9let s Vratou a tak jsem si porad utahovala,ze jsem dobra vydrzela to tak dlouho :grinning: :grinning: tak jsme otevreli mineralku a tukli si na zdravi :grinning: :grinning: jsem se malem opila.....
dnes na m tu sviti slunicko a je krasne venku.....
2. bře 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co na to Vráťa?
2. bře 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to máš výdrž devět let a takhle se zmazat minerálkou :slight_smile:
2. bře 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny,nozky mam v ramci moznosti dobry nosim specialni puncochy a moc teda necouram....a ryma ta pomalu ustupuje,ale toho caje co jsem vypila za posledni tri dny jsem nevypila nikdy :grinning: :grinning: a klesla me i teplota...takze jsem rada...
janysu to vis poprve jsem se opila a neni me spatne to je co....... :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je dobře, že jsi ty bacily zahnala. :wink:
2. bře 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinko ,ty jsi ještě 2v1 ?
2. bře 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny jeste ne,ale snazim se o to.....nejhorsi je,ze fakt na to nic nemuzes brat :sunglasses:
ja uz mam uvareno a premyslim,jestli mam zehlit a nebo jit smer postel :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si vezmi žehlení do postele
2. bře 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku :grinning: to asi nepujde....v leze zehlit :dizzy_face:
2. bře 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jakpak to? Narovnáš prádlo pod prostěradlo a zalehneš a krásně ho přemandluješ :wink:
2. bře 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku :grinning: :grinning: to takhle delas ty?...jsme spalila polivku jsem to,ale borec.....smrdi to tu jako prase....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze musim vytirat podlahu......
2. bře 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
....jj a větší kusy mandlujeme s taťkou společně!
Tak to se ti ta poblívka vyplatila, to bude mňamka..., ale zase budete mít alespoň čistou podlahu :slight_smile:
2. bře 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,tak az ted prijde dom Vrata,tak mu povim jak to delaji u janysku a treba to zacnem taky tak delat :grinning: :grinning: a zehlicku vyhodime... :grinning: :grinning:
jo vyplatila se me az moc....no je fakt,aspon jsem vytrela cely byt.... :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tety tehulky jdu vas pozdravit,koukam,ze Marhulinka uz to ma opravdu za par,myslim,ze o vikendu by to mohlo dopadnout.A pak uz je na rade Leny2.Vcera se moji kamaradce narodila holcicka Michalka,porod mela docela kratky,ale mala blbe rotovanou hlavicku,tak ji museli vytahnout vexem,ale jsou obe v poradku.
Jinak Kubik nam roste pred ocima,v patek mu budou 2 mesice,uz se nejakou dobu na nas smeje a brouka si.O vikendu budeme slavit Misovi narozeniny,budu mu pect dort,koupila jsem si formu masinky,tak budu tvorit.Dala jsem do alba novy fotky.
2. bře 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj uhlicku :sunglasses: teda vy rostete jako z vody.....kdy ma Misa narozeniny,treba je ma stejne jako ja :grinning: :grinning: tak at se ti povede dortik.....
2. bře 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misa je ma 10.brezna,slavime to trochu driv,pak dam svuj vytvor do alba :slight_smile:
2. bře 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Uhlicku,
Kubík už je kus chlapa, krásný fotečky. :slight_smile:
2. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všichni asi chrupkáte po obědě. Já jsem si udělala zapečené brambory se zeleninkou a smetanou, to jsem si pošmákla a ještě jsem upekla bábovku, tak na tu jdu teď. :wink:
2. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za chvílí vyrazím pro mladýho do školy a budem pak psát úkoly.
2. bře 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky, tak jsem včera opět vyrazila do hospody.
Janýsku ta fotka má být Terezčin pokojík.
2. bře 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je zas mrtvo :unamused:
2. bře 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myšičko, ale v pokojíčku je stále ještě kancelář..., pomalu to vyklízím
2. bře 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslela až vymalujete, ne teď hned :slight_smile:
2. bře 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo, já myslela, že jsem tě spletla a že už to bude nyní hotové. Ještě musíme nejprve koupit koberec, aby se hned po vymalování položil a mohly se nastěhovat věci.
2. bře 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aaaa velké připravy se chystají :grinning:
2. bře 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky,já už chci rodiiiiiiiiiiit.....celý den jsem proležela a je mi pořád ouvej....ten Kubíno si asi myslí,že u mě zůstane do puberty :grinning:
2. bře 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
On čeká na jaro :slight_smile:. Nehoň ho tolik, má stále ještě čas
2. bře 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jaro ne a ne přijít :slight_smile:
2. bře 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janysku jaro vypadá někdy na květen,tak dlouho ho tahat teda nebudu :grinning:
2. bře 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já vím,že má ještě čas...ale mě už je děsně,břicho a záda mě bolí ukrutně,do toho pořád pocit,že musím na záchod a tam nic... :grinning: Tak snad mu tu cestičku prošťouchneme a dá si říct :grinning:
2. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek