• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
jsem se hezky nahamala sekačku s br.kašičkou a jsem zralá na kanape :grinning:
16. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jenom plně věřím že to bude naposledy .nevíte jak ten KET probíhá od prvního dne cyklu aby jsem věděl co mě čeká
16. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podle mě je to to samé co IVF jen bez odsátí a stimulace.
Je k tomu taky tolik papírů?
16. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne já jsem dostala jenom jeden papír
16. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mysko omlouvám se ale musím razit tak zatím pa páá
16. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super jen podepsat a je to.
Budu držet všechny palečky které mám,
aby se to povedlo :dizzy_face:
16. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj a zítra se ukaž :slight_smile:
16. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Blazenko, KET je jednoduchý, jestli ti roste dobře sliznice, tak nemusíš brát žádné prášky, když ne, tak bereš na podporu sliznice, pak jdeš na ultrazvuk a podle toho je transfer, ještě si ten den ráno voláš, jak se rozmrazili embrya. V Arletě ti je zavedou a pak tam asi hodinku ležíš.
17. bře 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim :wink: nejsem si jista jestli ma leny dnes kontrolu jestli ano drzim paleckyat vse dopadne dobre :wink: blazenkaa taky drzim palecky a hlavne at to jsou ted jiz posledni tvoje cesty do Arlety, a pak at se tesis uz jen na mimi. :grinning: mysicka ja jen porad nerozumim ty s priteĺem ted jiz nezijes ve spolecne domacnosti ale mimi porad spolu chcete?Ja tomu nejak nerozumim :frowning2:
17. bře 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar holky,
sept presne tak leny jde dnes na kontrolu,tak tfuj at vse dopadne na jednicku a malej at se krasne ukaze...
blazenko,tobe taky preji,at se to dnes povede....
koukam,ze marhul vcera kecala vedle a nam nic nerekne,jeste ze vime kde ji hledat... :grinning: :grinning:
17. bře 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na kontrolu jedu holky až zítra, dneska jsem byla na nehtíkách. :wink: Ale díky za podporu. :slight_smile:
17. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hodila jsem foto nehtíků do alba, tak můžete mrknout.
17. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem četla vedle, že už Marhulinka měli premiéru s kočárkem. :slight_smile:
17. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny nehtiky krasny budes hezka mamka :wink: :wink: tak zitra vidis ja to mam nejak popleteny...
jo marhul na nas haze bobka vse pise vedle a k nam nic,ale my si to vzdy prectem,takze vime o ni vse....pockej ted porodis ty a uz tu nebude nikdo a budeme si tu nechavat vzkaziky :dizzy_face:
17. bře 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kobylky
cokousku neboj já se tu občas ukážu a myslím že tu možná budu navštěvovat častěji :grinning:
doufám
17. bře 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky všem...koukám,že jste informované :wink: Nestihla jsem k vám už napsat,musela jsem jít odsávat :grinning: Bych potřebovala ty kozeny ještě naklonovat,abych toho udělala najednou víc a pak si dala oraz...takhle jen dojim dojim dojim :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
blazenko,tak to je dobre aspon si tu nebudu povidat sama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
marhul to mas stesti,ze musis dojit,jinak bys mela puntik a to velky a cerny :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhulinko, a tak máš mlíčka dost? Stačí to Kubíčkovi? Já jsem právě měla i málo, že jsme od začátku přikrmovali.
17. bře 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko, nehtíky jsou luxusní, jsou takové nenápadné a jemné, z určitého pohledu nejsou ani vidět a z jiného pohledu se zase hezky blískají. Nechala jsem si je udělat krátký, takže to ani není poznat, že mám gelovky.
17. bře 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsme s mamkou koukali na video, když se měl narodit Honzík, jakej jsem měla pupek a mám ho úplně stejný, akorát možná ho mám níž teďka. A máme záběry i z porodnice, ten den kdy se narodil, tak mě i slzička ukápla dojetím,jak byl krásný mimčo a už se moc těším na tohodle prcka, jak bude asi vypadat a tak.
17. bře 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem ted prisla z venci a je tam teda uplne ukazkove...17 stupnu a ja pako si vzala kabat a jsem uplne spocena,tak jsem zrala do vany..Sedela jsem v parku a nahrivala se :wink: :wink:
leny to verim,ze to je dojemne,koukat na prcka po nejaky dobe a ted budes mit dalsiho....
taky bych si ho chtela natocit na video,at mame pamatku....tak uvidime jestli to stihnem....
17. bře 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy :grinning:
Blaženko jen choď častěji ať si tady zatím nepřipadám tak trapně :wink:
Sep já tomu taky nějak nerozumím nebydlíme spolu, ale spíme spolu.
Přijde mi to jako by chtěl abych myslela na něco jiného a povedlo
se nám to přirozeně, ale co já vím jestli je to pravda :unamused:
17. bře 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čoko snad se těch 17 stupňů taky dočkáme :sunglasses:
17. bře 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mysko neboj bude,ale musite si jeste pockat.....ted si tu hrajou na dvorecku deticky a je to hned veselo,kdyz tam behaji a hrajou si.... :grinning:
17. bře 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
To má člověk hned lepší náladu co?
Taky bych si šla hrát na píseček :grinning:
17. bře 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme konečně napsali úkoly všechny co musel dohánět, zítra dostanem další. Nechám ho doma už do konce týdne, ať se z toho pořádně dostane.
17. bře 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukala jsem, že zítra nepůjde asi koník, že přecházejí na tu novou verzi.
17. bře 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leny jak to víš?
17. bře 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Píšou to na úvodní stránce.
17. bře 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máš pravdu já sem přes ní nechodím tak bych
se zítra asi divila proč nejde.
V tom případě hlásím že tu v pátek a sobotu nebudu.
Jedu se podívat za mamkou, jsem tam od vánoc nebyla :unamused:
17. bře 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek