Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

mysicka.hk
22. bře 2010

Marhul IP 😉

coko.joko
23. bře 2010

Ahojda,
holky ja jsem vcera byla trochu mimo byla jsme se podivat v porodnici,kde bych mela rodit a kdyz jsem videla ty porodni saly,tak mam divny pocit...Spis me to pripadalo jako v obyvaku moc pekny,ale dostala jsem docela strach....no tak uvidime,pak se me dr.ptal na otazky jako jestli budu kojit,jestli chci rodit ve vane,prirozene a nebo cisar,tak jsem koukala na nej 😉proc se me jako pta........
sept,tak vidis ty to vydrzis do konce a ja budu mozna rodit sriv,protoze,kdyz me vcera videl dr.tak si myslel,ze jdu rodit a kdyz jsme rekla v kolikatym jsem,tak valil voci jako,ze mam hrozne velky bricho 😵 😵

leny16
23. bře 2010

coko- já jsem proto do porodky nešla, abych se pak nebála 😕 Ale neboj, až budeš rodit, tak se nebudeš bát, pak nad ničím takovým ani nepřemýšlíš. To je přístup, vid....? Bříško máme každá jiné, třeba máš hodně plodovky 🙂

coko.joko
23. bře 2010

leny ahojda,no ja uz taky do zadny nejdu...vcera jsem byla fakt vecer uplne mimo.....jeste,ze ta moje pani (Alena)je moc hodna a povidala si pak semnou co a jak a co mam jeste koupit a co nenam vubec kupovat atd...taky me prekvapilo,to ze pres den mas na sobe normalne teplaky a tricko a na noc si beres kosilku...pak mas udelanu mistnost,kam si chodis pro snidani a veceri a obed ti nosi na pokoj a kdyz jsem videla kolik tam je jidla a ze tam muzem i pulnoci no fakt nestiham.....a vsichni hrozne hodny......no moje brisko je az moc jiny 😀 😀 😀 😀

marhulinka
autor
23. bře 2010

Všem přeji krásný den 😉

Babička jela kočárkovat,tak jdu pozdravit,popíjím meltičku a pak se vrhnu na utírání prachu...

marhulinka
autor
23. bře 2010

Taky jsem se nebyla v porodce dívat,ikdyž jsem věděla z fotek jak to tam vypadá,když porodku předělali 😵 A pak nebyl ani čas se rozhlížet 😀
Já měla obr břicho taky,že každý myslel,že už jdu rodit,když jsem šla na kontrolu...měla jsem ale hodně plodovky,což mi řekl i můj doky 😉

coko.joko
23. bře 2010

😵 no to je asi muj pripad......musim si to porad okecavat,preci nemam az tak velky mimi uz ted...... 😵 😵 no to byla asi velka chyba,ze jsem tam sla.....to uz nikdy neudelam......

septim
23. bře 2010

😀 cokousku takove jsem nemela snad ani s dvojcaty 😀 tve bricho je teda mega ja mam tak polovicni 😀 a co vaha porad stoupa nebo se sekla ja ted pribrala za mesic asi 1,5kg ja se teda do porodky koukat nepujdu 😀

coko.joko
23. bře 2010

sept to je megaaaaaaa......no pry se ma prcek dobre 😀 😀 nechapu to,ale asi to tak ma bejt.....a proto jsem ti rikala,ze dalsi chci kdyz to teda pujde az tak za 4 roky driv neeeee 😵 no sept,ty do porodky nemusis jsi tam jako doma v nemocnici,takze to mas urco uz taky zmakle 😀 😀
ja jsme dovarila,ted jestlu luxnu a prdim na to.....odpolko chci jit koupit kameru konecne a jeste nejaky veci at mam uz zbalenou tazku kdyby fakt neco........

uhlicek
23. bře 2010

Ahoj Cokousku mas pekny brisko,ja mela taky takovej pupek,kdyz jsem cekala Misu,delali si ze me srandu,ze cekam trojcata 😀

leny2
23. bře 2010

Ahoj holky,
dřív jsem se nedostala k PC, dneska to bylo v nemocnici na dlouho, měli tam frčák a byla tam jen jedna doktorka, tak jsem tam pobyla 2,5 hodiny. Udělali mi komplet vyšetření + monitor + průtoky. Závěr je takový, že ve čtvrtek mám přijet ráno v 9 hod. s taškou a udělají monitor a průtoky a když budou průtoky stejný, tak mi dají vyvolávačku, jsem z toho byla nějaká přepadlá, že už bysme jako měli ve čtvrtek mimčo. 😉

mysicka.hk
23. bře 2010

Ahoj holčiny.
Leny vždyť by to bylo jen týden před termínem 🙂

leny2
23. bře 2010

Ahoj Mysicko, jo termín je v pohodě, ale jen jsem si to tak uvědomila, že už a tak to na mě nějak dolehlo. 😉

leny16
23. bře 2010

jeee leny už brzy bude mimčo 😵 , já vím, člověk si to nedokáže představit, že už mičo bude s vámi 🙂 😵 😵

leny2
23. bře 2010

Ahoj Leny, no já tady teď furt přemýšlím, co jsem kde chtěla ještě připravit nebo udělat.

leny2
23. bře 2010

Dneska mi dr. naměřila na biometrii 2850 g a říkala, že to může mít + - 300 g, tak jsem zvědavá. 😉

mysicka.hk
23. bře 2010

Tak si užij poslední dny kdy je Vojta ještě v bříšku 🙂

leny2
23. bře 2010

To jo Mysicko. 🙂

coko.joko
23. bře 2010

je leny 2 to je krasna zpravicka jak ja vam holky zavidim,ze uz to mate a nebo budete mit za sebou....ja uz chci taky drzet toho naseho bobka v ruce.....
uhlicku,tak jsem klidna,ze nemam jen ja takovy bruch 😉 a Kubicek jak roste to je hrozny jak to utika.....

uhlicek
23. bře 2010

Jo jo hrozne to utika,nedavno jsem si ho prinesla z porodnice a on uz pase koniky,za chvili se mi nevejde do vanicky ani do kosiku. 🙂
Leny2 myslim na tebe 🙂 ,Michal mel porodni vahu 2.62kg a ani nevim,jak jsem ho porodila,mela jsem taky horsi placentu,Hodik to poznal na UZ,mela jsem tam nejaky infarkty.Aspon budes mit lehci porod,ale je pravda,ze na vyvolavacku by se mi nechtelo.

coko.joko
23. bře 2010

leny2 a kde rodis nejak me to uteklo.....
jo to utika hrozne uhlicku......

leny2
23. bře 2010

Coko, rodím v Ústí jako Uhlicek. 🙂

leny2
23. bře 2010

Uhlicku, uvidíme kolik nakonec bude prcek vážit. 😉

leny2
23. bře 2010

Holky, musím se jít věnovat mladýmu, dopisujeme úkoly co zameškal a je toho dost. Zítra jsem celý den doma, tak budu na příjmu od rána.

marhulinka
autor
23. bře 2010

Krásný večer všem 😵

marhulinka
autor
23. bře 2010

Coko no to je opravdu megabříško...to trumfneš i mě a to já měla hodně plodovky 😀 😀

marhulinka
autor
23. bře 2010

Jůůů koukám,že brzičko bude další miminko na světě...tak Leny hezky si vše nachystej a poslední dny relaxuj 🙂

marhulinka
autor
23. bře 2010

My zítra budeme obíhat úřady...to se netěším,ale prý je to naštěstí rychlí

coko.joko
23. bře 2010

Leny2 to me mohlo taky napadnout vid 😀 kde budes rodit...
marhul to te teda trumfnu to si pis 😀 😀 😀 jinak urady taky nemam rada ,ale nekdy se jim nevyhnes.....takze me to ceka taky v lete v CR.......
sept,ptala jsem se ty moji pani jestli pak muzu jet do CR a rikala,ze to jde a nejaky injekce se daji odlozit o par dnu,tak by to bylo super bych se tam ukazala aspon na 3 tydny a hlavne rikala,ze pro mimco to neni problem,protoze to stejne prospinka...

marhulinka
autor
24. bře 2010

Všem krásné ránko a pohodový den...my jedeme dnes po úřadech,tak snad všude budeme brzo vyřízený a budeme spěchat domů za miláčkem 😵