• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
autor
Jůůů tady se povídalo a povídalo...to asi nedočtu :sweat_smile:
24. bře 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leny2 na zítra na tebe budu taky myslet!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
24. bře 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko no a počkej co ještě může přijít s těmi otoky :grinning: Mě nohy napuchly v den,kdy mi praskla voda-hnedka ráno a byly jako báně...jsem se nevešla pomalu ani do roztažených botasek :grinning: A nohy mi splaskly teprve před pár dny :grinning: :grinning:
24. bře 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak se opatrujte jdeme si dát kávičku a koláček...joooo a dneska jsme měli červenou zmrzlinku mňaaaam-to si Kubík pošmakoval :grinning:
24. bře 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám číslo na Marhulinku a Janýsku, tak se jim ozvu, když si mě tam nechají. :wink:
24. bře 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny, držíme vše co máme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. bře 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny - taky držím palečky ať vše dopadne dobře a už jste oba zdraví a doma :wink:
Jinak zdravím všechny ostatní :wink:
24. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
MÁME NOVÉ MIMINKO NA SVĚTĚ!!!!!!!!!!!!!

Dnes ve 2 h se narodil Vojtíšek, váha 2,57kg....oba jsou s Leny v pořádku :dizzy_face: Gratulujeme a přejeme do života hooooodně štěstíčka,zdravíčka a lásečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. bře 2010 ve 04:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile:
Tak mi Marhul předeběhla :grinning: , no já nekojím, tak tak brzy nevstávám :grinning:, jen mi po 4h vzbudil zvuk SMS z kuchyně a hned mi bliklo, že určo někdo porodil. Vsázela jsem na Papuš na Spolubojovnicích, mi nenapadlo, že to Leny vezme po té 19 h večerní tak rychle
:slight_smile:
25. bře 2010 v 06:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byl to fičák, prý ji ve 23:30 praskla voda a začaly stahy, tak hned jeli, porod prý byl super :sweat_smile: !!! Dalo se to vydržet a na jedno zatlačení byl Vojtíšek venku. Žádný šití :slight_smile:
25. bře 2010 v 06:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janysku ahojky...nojo počkej až budeš kojit :grinning: :grinning: Mě přišla zprávička o půl páté a tak jsem pak hnedka letěla sem...zrovna jsme se chystali na to kójo na pátou :grinning: :grinning:
25. bře 2010 v 06:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak a kdopak bude další na řadě???
25. bře 2010 v 06:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že Čoko už ani nedutá :grinning: ...., juj a já jsem na bronzovém stupínku :grinning:
25. bře 2010 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je úžasnýýýýý, mimi už je venku, to byla rychlovka, gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. bře 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tak to muc gratuluji to je nadhera :wink: jsem zas nejak na mekko :wink:
25. bře 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
tak nejdriv velka gratulka leny2,to je super jak to slo rychle jsem myslela,ze dnes pojede a uz ma prcka u sebe...tak moc gratulujem.......
dalsi jsem ja,ale to bude jeste trvat 7tt,takze pohoda.....
marhul,jo ty otoky me pekne serou,ale asi nic nenadelam a musim vydrzet,vsichni me tu klidnuji,takkk jsem uplne v klidu...
dnes v 15hod mam kontrolu a ozvy,tak se tesim na mimuska co nam zase predvede.... :wink:
25. bře 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda tak uz mame Vojtiska na svete :slight_smile: ,byla to teda rychlovka.Me prisla zprava taky o pul 5,kdyz jsem kojila.Ze by jsme se tady s Marhulinkou o pul 5 schazeli,kdyz budem kojit :grinning:
25. bře 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc veliká gratulace leny2 k Vojtíškovi :wink: .Byl to teda fofr,tak ať jste oba v poho a už doma.
25. bře 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Uhličku jéé tak se můžeme scházet :grinning: :grinning: My většinou tak mězi tou 4 a 5 kojíme :grinning: :grinning:
25. bře 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko tak dej pak vědět,jak kontrola a co prcíček :dizzy_face:
25. bře 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Marhulko tak jakpak se vede
25. bře 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul,jasne pisnu vecer az se vratim jetam krasne tak asi cestou se stavime na kavicce u Ryna a uzijem si slunicka....trochu vitaminu D :grinning: :grinning: jinak doufam,ze to vse bude v poho a ten nas spunt moc nevyrostl :dizzy_face:
jsem ted byla pul hodky ve vane a to je fuska to holeni by clovek nerekl...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ja jdu jeste umejt hlavu....
25. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se, že vám sem lezu, ale leny s náma chodila do diskuze 1.IVF květen/červen 2008, tak ji od nás od všech prosím pozdravujte, že jí moc a moc gratulujeme k Vojtíškovi, ať je to zdravé a šťastné miminko a dělá jim jen samou radost. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám že Vojtíšek to vzal hopem.
Velká gratulace k Vojtíškovi :slight_smile:
25. bře 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,tak jsme doma...uf.....
no u dr.to slo docela dobre,vse je v poradku,akorad nam ukazoval zadecek a zada,takze nemame zadny UTZ.....ale to nevadi :wink: a ted nas malicky vazi uz 2500g a meri 47cm,myslim,ze vic psat nemusim....
jdu se najist mam hroznej hlad......
25. bře 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Čoko hlavně že jste oba v pořádku.
Třeba se narodí císařem, když bude velký :wink:
25. bře 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
cokousku to ma vahu a miri skoro jako Adelka kdyz se narodila na 33tt mela2,5kg a 46cm to je super ze vse je ok :wink:
25. bře 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko to je prcek akunrát :grinning:
25. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda kočky,
coko- já si nemyslím, že je to tak moc velká váha, k tvému tt mi připadne tak akorát :dizzy_face:
26. bře 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem já leny 16, co to to to :confused: :confused: :confused:
26. bře 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek