• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
Taky jsem si myslela,ze kdyz te sesiji tak to pak vypada lepe,ale asi ne....jak to ctu....
26. bře 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,no janysku tak tam mate jeden den lepe nez tady a o vikendu bude hezky tady a zase u vas bude bleee :grinning: :grinning: ne vazne,ale uz to je hezky,kdyz se nemusite balit ven a jen v tricku a pohoda co???
26. bře 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jany- jako, že by to víc zašili :sweat_smile: ? Menší, nebo větší si nepřipadám, to je furt stejný, jen ta jizva, ale to se ztratí, naštěstí to není jako frnák a ten svůj jsem taky přežila :grinning:
26. bře 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
břicho taky nevypadá lépe, když je tam jizva.....asi tak
26. bře 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny, ještěže tam každý nevidí :grinning: :grinning: :grinning: Na velikost jsem nemyslela :grinning: , jen estetiské hledisko :grinning:
26. bře 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku neboj ty budes porad dole krasna,protoze jdes na cisare,takze tobe to nehrozi :wink: a Michalovi se budes porad libit...uz si me nasla na FCB......
26. bře 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Já už jsem opotřebovaná a sešlá věkem :grinning:. Jo na císaře už mám pěkné památky :unamused:

Jé ještě jsem na FB nekoukala
26. bře 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jany, ty to máš jistý s tím císařem?
26. bře 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku ty a sesla mas krasny vek prosim te.... :dizzy_face: :dizzy_face: no driv to bylo asi taky na prd vid,ale ted si myslim,ze uz je to lepsi a tak jizva bude mala...ja mam taky bricho samou jizvu,takze po tom cisari by se stratila :grinning: :grinning: a jeste,jestli me zacne praskat bricho ted jak me roste rychle,tak to uz vubec budu krasnaaaaaaa.......
26. bře 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No na začátku mi to řekl, ale víte, jak to může všechno nakonec být....
26. bře 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čoko, už holt budeme na sex zhasínat :grinning:
26. bře 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,me vcera rekl,taky dr.ze pokud to nase mimi poroste takhle a bude mit pres 4 kila,tak jdu hned na cisare,pry to tady tak delaji,tak ja nevim....co me vubec ceka....vcera jsem mluvila se svagrovou a ta rodila Kubu na 40tt a ten mel 2560g a to my mame za chvilku taky :grinning: :grinning:
26. bře 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko, průměrná váha je kolem 3400 g a výška 49. Uvidíte
26. bře 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jany mohla bys dát do fotoalbumu foto bříška, furt tam pokukuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. bře 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny16...ja si taky myslim,ze uz tak neporostem,protoze uz ted mam problem vubec fungovat :dizzy_face: :dizzy_face:
26. bře 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haha, bříško :slight_smile: :grinning:
Čoko, přála bych ti to, ale víš, že nejvíce mimi roste ke konci
26. bře 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku,prave ja vim,ze ted roste vic a vic.......a tak se modlim,ze ten nas se zastavi a bude setrit maminku...
ja jsem vam dala fotecky do alba,tak mrknete.... :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem si vydražila nový koupací kyblík, tak uvidím, snad tam Štěpánka neutopím :wink:
26. bře 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ten je, koukám, jak tam z té lodi přepadávají námořníci přes palubu. Počkej já za pár týdnů :grinning:
26. bře 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
To vypadá, jak když tam na tom břehu plašíš racky :grinning: :grinning: . Je to rozdíl oproti té fotce alá krteček a to jsi říkala, jak máš velké bříško. :slight_smile:
26. bře 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku me ten kyblik vsichni rozmlouvali,protoze pry se v tom to mimi poradne neumeje,tak asi koupime vanicku.... :dizzy_face: :dizzy_face: kamaradka me rikala,ze se i bala drzet za hlavicku toho spunta....
jo,ja cekam taky na tvoje brisko,kdy nam ho ukazes tak sup dej jednu fotecku my se podivame a pak ji klido vymaz.....no namornici cumeli a houkali co tam delam :grinning: :grinning: :grinning: a lidi okolo taky koukali....
26. bře 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: že to ani nebylo večer ve zprávách :grinning:

Až budeme venku, tak se nechám vyfotit, ale ustrojená :grinning:

Kyblík je prý pro mimčo moc fajn, hlavičky se nebojím, namydlím na podložce a pak omyji...., uvidíme, pořídím i vaničku, kyblík je jen do 1/2 roku nebo pak budeme koupat ve velké.
26. bře 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
..to se divim,ze to nedavali :grinning: tak to jsem zvedava jestli se nechas vyfotit :wink:
no treba tobe se bude v tom kybli koupat dobre....
26. bře 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
On je nyní ve zprávách v kurzu Topolánek, tak už jsi se tam nevešla :grinning:

Jdu zase pověsit prádlo
26. bře 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,jo vlastne a ja jsem si myslela,ze budu konecne popularni a ono nic..skoda :frowning2: jo pekne poves pradlo ja musim varit,at to stiham tu kecam a jeste nemam ani ustlano :grinning: :grinning: :grinning: a za 2 hodky je tu Vrata......
26. bře 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gulášek bych si dala, asi do něho půjdu o víku....
26. bře 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo gulasek se uz vari...jsem ho nemela pekne dlouho :dizzy_face: a knedlicek taky....me tak nebavi porad neco vymyslet co varit...to je hrozny....
26. bře 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko- nezávidím to je pak ke konci pěkná tahačka s tím břichem, počkej, jak se ti uleví, alespon já to tak měla. Je tam ještě foto těsně před porode, jak jsem nateklá :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny2, i my se přidáváme k zástupům gratulantů. Přejeme hodně pohody a spoustu radosti z Vojtíška.
26. bře 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny16,to bych si musela vzit lupu na tu fotku ja nic nevidim :grinning: :grinning: ale verim a uz se tesim az si ulevim....fakt me to nedela dobre....dneska jsem byla venku a po pul hodce me chytla takova krec do bricha,ze jsem z toho zacla brecet...jako kdyz to mam dostat a strilelo me to do zad....hnus fakt...jeste,ze tam byl semnou Vrata jinak bych asi posla :unamused:
26. bře 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek