Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
6. kvě 2009

Teda podle čeho určují ten dlouhý a krátký protokol...... Stále mi to není jasný 🙂 🙂 🙂

marhulinka
autor
6. kvě 2009

Janysku,kdybych mohla,klíďo ti s prací pomůžu 😉

Nevím,přesně podle čeho protokoly určují,to jsem se nezeptala ☹

marhulinka
autor
6. kvě 2009

Jééééééé a ty už budeš mít v bříšku bobísky!!!! Těšííííííííííš se????????????????

marhulinka
autor
6. kvě 2009

Já budu moooooc moooooooc mocccccccccc držet pěsti-co nosí štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

marhulinka
autor
6. kvě 2009

Nikde nikdo,tak jdu uvařit kotel čajíčku....když je tak fůjtajblové počasí.....a budu čekat na manžílka,jen dneska nevím,kdy se mi vrátí...musel jet k nějaké havárce:O( a zrovna je tak hnusně...

Tak nakouknu večer paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

janysek70
6. kvě 2009

Marhul, zítra jedu na UTZ a snad v pondělí KET... Těším se, ale bojím se 😉

Dnes mi odpověděla na mail ta imunoložka z Plzně docentka Ulčová-Gallová, byla v zahraničí a opět odjíždí a napsala mi telefon a mám ji teď nevím přesný datum, ale asi 5.6. zavolat...

janysek70
6. kvě 2009

Tak ve středu 3.6....., nechám si napsat doporučení a budu doufat, že už ho nebudu potřebovat...

septim
6. kvě 2009

Ahojda tady je to sama novinka, ja mela stejny protokol jako ty marhulinko. 😉 Tak co pristi sobota kdo muze 😉

janysek70
6. kvě 2009

Snad jááááááá

septim
6. kvě 2009

tak uz jsme tri 😀

janysek70
6. kvě 2009

A taky počítej moje 2 embrya (jestli tedy budou 2) 🙂

septim
6. kvě 2009

tak uz pet 😀 uz je tedy pomerne hojna ucast 😉

janysek70
6. kvě 2009

A co podnikneme???

marhulinka
autor
6. kvě 2009

JANYSKU-vím,jak to myslíš....ono je těšení a strach v tomhle už spojený...

SEPTIM-jéééé takže to tě můžu zpovídat,viď??? A měla jsi taky nejprve antiko??? A čím jsi stimulovala???

marhulinka
autor
6. kvě 2009

Zase tu nikdo není..... ☹

janysek70
6. kvě 2009

Nakukuji, se tu přetahuji o noťas s Lukášem....si píše se slečnou 😉

marhulinka
autor
6. kvě 2009

Ahaaaaaaaa tak to je nech ať si píšou 😉 🙂 Možná plánují,jak z tebe udělají babičku-tak bacha 😉

marhulinka
autor
6. kvě 2009

Já jsem pořád sama s pejsanem....manža jel k havárce,hnedka jak jsme dorazili z A.a ještě není doma:O(

janysek70
6. kvě 2009

Vtipné 😠
Plánují maturitu, čeká je oba dva tento měsíc 😒
Mladej dnes přijel domů a jel k mýmu bráchovi do pneuservisu přezout slečně autíčko, tedy vlastnoručně, se činí, to bude asi vážné....

leny2
6. kvě 2009

Marhulinko tak už ti to začlo, budem tě moc podporovat jako všechny ostatní a držet pěstičky.

leny2
6. kvě 2009

Janýsku, zítra na tebe budu myslet.

janysek70
6. kvě 2009

Jo mysly, bude to záhul, cesta autem stověžatou matičkou Prahou, když lufťáci budou odpolko vyrážet na prodloužený víkend 😅

marhulinka
autor
6. kvě 2009

😀 😀 😀 jééééé tak to bude vážné!!! Ale ty je stejně předběhneš!!! V tom miminku!!!! Protože ty už je budeš mít u sebe v bříšku v pondělí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LENY-dííííky vím,že tu jste zlatíčka a teď tu bude velká opora kolem dokola!!!

leny2
6. kvě 2009

Škoda, že nás tu není víc, Uhlicek na nás taky prdí, aby na nás naflusala ty těhu bacily.

marhulinka
autor
6. kvě 2009

Už nejsem sama,manžílek mi dorazil --huráááááááááá.....tak ho jdu opečovávat a jdu si udělat nějaký čajík,je mi tu nějaká zimiška.....brrrrrrrrr a to tu mám 20stupnů

marhulinka
autor
6. kvě 2009

Jojo mohla by nás trochu víc poflusat,co?? 😉

marhulinka
autor
6. kvě 2009

LENY-kdy ty jedeš do Arletky?

leny2
6. kvě 2009

Tento týden budem vlastně my netěhule všechny na kontrole, to jsme se sešly.

marhulinka
autor
6. kvě 2009

Škoda,že jsme se nesešly osobně 😉 🙂

janysek70
6. kvě 2009

Zítra 😀