Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

blazenkaa
28. bře 2010

jo j odobrou noc a dobře pořiď

marhulinka
autor
29. bře 2010

Příjemný start do nového týdne 😵

marhulinka
autor
29. bře 2010

Leny vítejte doma 😵

marhulinka
autor
29. bře 2010

Blazenko Ket je za 5tis 😉

janysek70
29. bře 2010

Zdravím všechny při pondělku......

Hanku už máme s Vojtíškem doma, jak asi zvládli první noc...? 😵 Vojtíšek je pěkně vlasatý klučina a na fotce z deníku to oběma sluší a na Leny je vidět únava, ale zároveň, jak je šťastná maminka 😉

coko.joko
29. bře 2010

Zdar,uzij te si pondeli a doufam,ze je u vas lepe nez tady.....protoze tady od vcera jen prsi a prsi,takze dnesni plan mam jen se flakat a nic nedelat...Vrata me odjel na 3 dny a tak nemusim varit....

janysek70
29. bře 2010

Ahojky slaměnko 🙂 . Tu neprší, ale sluníčko je schované..., zato od středy hlásí dost ochlazení a zimu na velikonoce

coko.joko
29. bře 2010

Ahoj,to se mate,tady je fakt hnus 😵 ted me rika mamka po skyp,ze tam sviti slunicko 😵

mil7
29. bře 2010

leny2 - Vojtíšek je nádhernej.A těch vlasů co má.Snad víc neši dnes 😉 .
Jinak Všem přeji krásné pondělí 🙂
Kul - my už taky chodíme a je to mazec.Nejlepší je,když vypustím venku z kočáru a začnou zdrhat kažedj na jinou stranu 😀

septim
29. bře 2010

zdravim ja se mam docela fajn ale zacina mi prekazet bruch, dnes vyperu na mimi a zacnu to pomalu chystat protoze se mi pak uz asi nebude chtit 😉 porad vyhlizim leny a porad nikde asi si uziva prcka 😉 Janysku tak super 15.4 ze to vyslo jsem rada kdyz budes mit chvilku rada te uvidim 😉

janysek70
29. bře 2010

Á tady se to pomalu začíná probouzet...... 😅
Ženy, máme konečně vymalovaný pokojíček, dnes ještě bílou okolo okna a balk. dveří a položit koberec, zadělat zásuvky, garnyž....... a pak si tam už budu já šít záclonu a závěs a rovnat věcičky 🙂

janysek70
29. bře 2010

Septim, že by ti něco překáželo? 🙂 Já už bych taky chtěla prát pidi věci 🙂

coko.joko
29. bře 2010

sept ty si stezuj takovy malicky pupicek mas 😀 😀 no jen per at mas vse hotove....ja pomalu balim tazku do porodky jeste par veci a budu ji mit pekne doma prichystanou.. 😀 😀 co kdyby neco nikdy clovek nevi......
janysku,teda vy uz mate vymalovano a pomalu vse udelane.....

janysek70
29. bře 2010

Jen to čoko pobal, štěstí přeje připraveným. Lepší, ať tam leží a čeká, než pak z porodnice navigovat Vráťu, co ti má dovézt a kde to najde.....

janysek70
29. bře 2010

Čoko, ten pokojík je začátek, nyní začne praní sedačky, běhounů, mytí oken, přebírání kuchyně atd 😀

coko.joko
29. bře 2010

janysku prave a me tady udivuje to,ze vlastne chodis v civilu pres den v porodnici a na noc si beres jen kosili a tak super,ze nemusis porad mit na sobe to pyzamo....a hlavne na mimi nemusis mit vubec nic ani pliny vse ti daji....a i ty krasny eroticky kalhoty na tebe...... 😀 😀
to je,ale krasny zacatek.....u nas jeste nic neni a jen tak nebude,protoze ted nebude mit vubec cas,ale uz mam rozjednanou pracku a tak cekam jestli to klapne a Vrata bude koukat az se vrati a pracka bude stat doma namontovana 😀 😀 a on jen zaplati

janysek70
29. bře 2010

To bude překvápko 😀 , ale on bude rád, že jsi to vyřídila a on nemusel....

janysek70
29. bře 2010

A jak to tam funguje, když chceš přes den spát? Já když jsem v porodnici nekojila, tak jsem spala a nabírala síly

leny2
29. bře 2010

Ahoj holky,
konečně jsem se na chvilku urvala, včera už jsem to nestíhala, ještě jsme museli přinést některé věci z půdy jako vaničku a kočár a z tašky jsem ještě nevybalila všechno a věnovat se trochu Honzíkovi, je toho dost.

janysek70
29. bře 2010

Leny, to je jasné, že máš nyní šrumec, jsme rády, že jste v pořádku a už jste doma ve svém a zvykáte si....

leny2
29. bře 2010

Holky, už maminy, mám dotaz, nosili jste po porodu nějaké stahovací kalhotky, aby se břicho zatáhlo?

janysek70
29. bře 2010

Pak si taky přihoď do svého nastvení Honzíka, se ti smazal a máš tam jenom Vojtíška 🙂
Co první noc doma, spinkali jste?

coko.joko
29. bře 2010

no me rikala ta pani (Alena) ze kdyz porodis a chces si ten den nebo noc odpocnout a vyspat,tak maji to mimi oni u sebe a jen ti ho daji na kojeni a ty mas ten den ci noc jen pro sebe...druhy den te uci jak kojit presne a jak se o mimi starat a prebalovat atd...a muzes ho proad mit u nich,at mas pak silu na doma...a ty muzes jen spat a nic nedelat....a nebo mas toho prcka u sebe od zacatku a kdyz nevis tak jdes za nima....taky se tady to mimi nekoupe,protoze pak straci nejaky ten maz nebo jak se to jmenuje a pak doma se koupe jen jednou do tydne,kvuli pokozce. 😕 a vlastne tady dostanes tu pani,ktera se chodi k tobe koukat a uci jeste 6 tydnu doma jak a co s mimiskem.....

janysek70
29. bře 2010

Já nenosila žádné kvůli jizvě po císaři ☹ , ale určo nějaké nos

leny2
29. bře 2010

Ráno jsme byli u paní doktorky na první kontrole, aby si nás dala do evidence. Tak je vše v pořádku, vychrlila na mě co všechno dělat a nedělat a jaké bude očkování, ale vzhledem k jeho váze se bude asi všechno posouvat na dýl.

janysek70
29. bře 2010

No vidíš, jak to tam mají pěkně zařízeno, tady tě hodí do vody a plavej a starej se....

coko.joko
29. bře 2010

je ahoj leny...to verim,ze mas makacku,ale neboj az si udelas nejaky rezim,tak to bude pak uz v poho 😵

janysek70
29. bře 2010

U vás nechodí dr. po návratu domů?

septim
29. bře 2010

zdravim a co prdolka jak spinka a papka. Kalhotky jsem nemela tak nevim ale ted je hodlam poridt kamaradka je nosila a super byla moc spokojena a i laktacni poradkyne co ke me chodila kdyz jsem prisla z holkama z porodky rikala ze super. Cokousku tady v hradci jsem v porodce taky vse dostala krome tech kalhotech ale to chci ty lepsi a ty by mi stejne nedali 😉 ja budu rada ze nemusim tahat do porodky svoje strojeni, vzdy se po porodu potim jak krava tak budu rada ze muzu pouzivat jejich kosile protoze se pat tak trikrat denne prevlekam 😀 a mit na sobe teplaky nebo kalhoty tak to si nedovedu predstavit uz vubec 😉 uvidis sama az porodis 😀 ja ti dam pupicek uz pekne vyrostl a jak nosim holky uz to neni prdel vecir me pekne boli tak musim nachystat veci kdyby nahodou se neco delo 😒 ja si rikam jeste tech pet tydnu vydrzet a pak uz na vse prdim klidne at rodim 😀

leny2
29. bře 2010

Tak u nás v porodnici to chodí tak, že když nemáš problémy, tak máš mimčo u sebe už stále. Když se někdo necítí, tak ho pohlídají, ale jinak se snaží, aby byla maminka s miminkem stále spolu. Tak první noc v porodnici jsem rodila, tak jsem nespala, pak ráno už jsem neusla a druhou noc se pořád nějak budil, nebrečel, ale byl vzhůru, tak to jsem taky moc nespala, až pak tu třetí, to už spal mezi kojením 3 hodiny, to byl balzám. Dneska doma se taky budil asi po 3 hodinách, tak to jde.