• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
autor
Není zač,nám to poradila paní,která celý život dělala v kojen.ústavu a tohle prý jediné zabíralo...měla jsem strach,že mu to bude vadit a on to miluje!!! Normálně je u toho celý slastný!!! Jsme si dělali srandu,že ho takhle budeme fénovat ještě ve třech letech :grinning:
31. bře 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dudánka máme...když pláče,tak ho to uklidní...ale nevyžaduje ho.
31. bře 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsme měli převlékací den, po koupání se pokakal a při tom se stihnul i počůrat, takže celý převléknout. Honzík se smál jaký dělal gejzír.
31. bře 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Někdo mi říkal, že by neměli mít takhle malí, ale ptala jsem se doktorky a ta je toho názoru, že lepší dudlíka než prsty. Taky mu ho dávám, když nemůže zabrat, není to pořád.
31. bře 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
My ještě nemáme naočkovanou tuberkulozu, neměli jsme v porodnici 2,5 kg, tak až budem mít, tak se tam musím objednat.
31. bře 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
My budem mít vůbec asi všechna očkování posunutá kvůli váze.
31. bře 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leny to jsou rošťáci,taky jsem ho převlékala po koupání a on mi tam hezky nastřílel a při přebalování zvedl ještě pinďu a pěkně mě nahodil :grinning: :grinning: :grinning:

Mě dětská doktorka řekla,že ať dudáka klidně dávám,když ho to utiší...lepší než prsty,to dělá neteřinka-to bude kočka s placatým palečkem. A když prý toho dudáka nemají v puse celý den,tak je to v poho...on ho má vždy chvilku,pak ho vyplivne a spinká.
31. bře 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já musím ještě někde vyčíst, co všechno bych neměla jíst, takové to základní vím.

Marhu, co piješ celý den? Já jsem si koupila kojící čaje a mlíčko Gravimilk a jinak piju ovocný čaje a neperlivou vodu.
31. bře 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máš krásnou fotečku, taky musím obnovit.
31. bře 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak jde kojení? U nás zatím dobrý, jsem šťastná, že jsme se to naučili, neměla jsem vůbec popraskané bradavky, jen jsou trochu citlivé, když se vždycky přisaje, tak to zabolí, ale jinak dobrý, tak nám to snad vydrží.
31. bře 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teď jsme dokojili....musím to zaťukat,ale jde nám to teď hezky,musím i někdy odstříkávat,mlíčka je dost a pije opravdu těch20min,někdy i míň....ze začátku jsme měli problém s říháním,teď konečně říhá - jako starý chlap kolikrát - a je to určitě tím,že je nappaný akorát :slight_smile:
31. bře 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Piju kojící čaje,ráno Gravimilk a jinak neperlivou vodu,taky fenyklový čajík....a kojící mám ještě od Hippu rozpustný :slight_smile:
31. bře 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to pijeme úplně stejný věci. :slight_smile:
31. bře 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
My půjdem za chvilku kojit. Jak často kojíš?
31. bře 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Střídáš prsa při kojení?
autor
Leny vychází nám to tak 8 kojení denně...někdy 9
autor
Prsa střídám,ale když jsem teď měla bolavé to levé,tak jsem dávala třeba dvakrát po sobě z pravého,nebo jsem z levého odstříkávala a střídala pravé prso a láhev :grinning:
31. bře 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
My kojíme tak po těch 2 až 3 hodinách, podle toho jak se vzbudí.
31. bře 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hledám na netu info o těch pásech stahovacích, musím nějaký objednat, tady se to nikde koupit asi nedá.
31. bře 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leny jedině asi ve zdravotnických potřebách. Ale když se dobře změříš,tak můžeš určo objednat po netu :wink:
31. bře 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě že nechápu, podle čeho ty velikosti měří, jestli podle aktuálního břicha.
31. bře 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To taky nevím,já si jeden pás zkoušela-ale ten mě byl i tak volný a nejprve jsem se změřila a paní mi dávala asi o deset cm méně...menší už neměli...ale nebyl stejně ono...takže jsem šla jinam :slight_smile:
Tady si mě paní změřila...tak nevím..
31. bře 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je právě ono, že se bojím, aby to sedělo.
31. bře 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale mrknu na bazar, kdyby tam byl nějaký levný, tak si ho kdyžtak upravím.
31. bře 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlatíčko už se mi chrouňá, tak půjdem papat.
31. bře 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda
Marti jsem na chvíli na netu jestli tu ještě jsi
31. bře 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad se ti to leny ukáže :wink:
31. bře 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blaženko přijď taky k nám, vím že jsi vedle :grinning: :grinning:
31. bře 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek