• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
díky leny a coko :slight_smile:
leny taky nedokážu moc spát přes den, ale snaž se jak to jde, tak po měsíci by se měl spánek trochu prodloužit (začne rozeznávat den a noc).
Kolikrát se Vojtíšek budí v noci?
1. dub 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mohly bychom jít někdy společně vozit, co vy na to? Já bych se za váma nějak dokodrcala :slight_smile:
1. dub 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny ja taky nemuzu spat,ale ja zase pres noc.......to je hrozny...... :grinning:
1. dub 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ti věřím coko, ale pamatuji se že ke konci těhu jsem taky moc nespala a furt čučela do stropu :rolling_eyes:
1. dub 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny,to je fakt uz ted hrozny....jak se prevalim na bok,tak malej taky a tlaci me tam,tak na druhy a to same,pak me kope jako kdyby hral fotbal,tak musim vstat a chodit po byte jak blb...a kdyz malej usne,tak si lehnu a je treba chvilku klid,ale uz me to zmaha....
1. dub 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Všem krásný podvečer :slight_smile:
1. dub 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já tu odpadla...jsem nějaká utahaná,tak si dávám Gravimilk a konečně jím :grinning: :dizzy_face:
1. dub 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul prosim te co to je ten gravimilk to je jako mleko a nebo jen nejaky ochucovadlo bo co......vsichni o tom pisete a ja vubec nevim co to je.......
jinak jsem dnes byla v kanclu na navsteve,protoze se po ptaly zensky a dostala jsem moc darku.......jako polohovaci lehatko....plnou tazku vecicek,kolotoc na postylku,nosic na mimicko a jeste maji pro nas cestovni postylku a najaky hracky.....hodny tety to jsou.........
1. dub 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko je to lepší než kakavíčko :slight_smile: :wink: Je to pro těhotné a kojící... :dizzy_face: :dizzy_face:
Téééééda ty toho mááááááááááš!!!
1. dub 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,tak to bych mohla pak sehnat i tady ne?????ßto kupujes v lekarne??jo tady jsou hodny tety na nas,ale kdyz to vidim kolik toho mame tak nevim kam to dame a hlavne to nemuze malej ani unosit a co pak stim dal.......a to nam chtely uz koupit i kocarek a specialni autosedacku do auta nejakou bezpecnou nebo co....no proste blazni jak rikam ja.....a kdyz reknes,ze uz nic nechces tak to stejne koupi......
1. dub 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já to koupila v lékárně...mají vanilkovou a čoko příchuť...vanilka je pro mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: a čoko lepší než kakao :dizzy_face:
A nemyslí si tety,že čekáš dvě,když ti toho tolik dávají??? :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja se schvalne poptam tady taky........ne ja jsem jim rekla,ze tam je jen jeden prcek :grinning: :grinning: nevim,proc tak nakupuji.....
1. dub 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak tě prostě mají rády!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. dub 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kubíčkova momentální poloha
1. dub 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul ten krasne dada,takovej spokojenej je.......
1. dub 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko no bodejť-přebalený,napapkaný,pofénovaný bříšenko...bych taky takhle dadala :grinning: :grinning:
1. dub 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ten se ma teda....... :dizzy_face:
1. dub 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No za chvíli se půjde koupat,nebo ne úplně-to bylo včera,ale nějaké to mytí proběhne... :grinning:
1. dub 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo umejt,najist a spat..... :sunglasses: to me za chvilku taky ceka......zitra tu je svatek a vsude zavreno a ticho......tak to bude nudda den
1. dub 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky nakukuji, Vojtíšek spinká, čekám až se probudí a půjdem koupat.
1. dub 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny, v noci se budí tak kolem 24.00, pak tak kolem 3 a kolem 6 hodiny, no vychází to tak po těch 3 hodinách. Někdy zabere hned jak se nají, ale někdy mu to trvá. Někdy taky u toho kojení pospinkává, takže to je i na hodinu.
1. dub 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny- taky jsme to tak měli, po 3 hodkách....
marhul- Kubíček vypadá úžasně :dizzy_face: :dizzy_face: Ten dudlík má větší než hlavičku
1. dub 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Všem krásný pátek a nadcházející víkendík...jen to póčo by mohlo být teda lepší :angry:
2. dub 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak teď ráno jsem toho udělala...sebrala prádýlko,naložila zase pračku a uvařila tři chody :grinning: Ještě dneska chci něco upéct-ale asi až večer zase,o víkendu máme návštěvičky :dizzy_face:
2. dub 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mě se Kuba přes den budí po těch 2,5-3h a v noci se probudí tak po 5h.

Leny2 a kdy začnete kočárkovat? Už se určo těšíš,viď?
2. dub 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano,
tak marhul ty jsi teda,tak brzo a mas vse hotove.....ja jsme ted vstala a premyslim co delat....je tu svatek a vsude zavreno a ticho a tak dnesni den bude asi pekna nuda....varit nemusim jsem sama,tak asi nekam zavolam at me dovezou papu.....ted snidam cajik a mazanec a je to moc dobry...... :grinning: :grinning:
2. dub 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
u nás teda boží dopuštění, napadlo nejmíň 20 cm sněhu, to byl ráno šok.
2. dub 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhu, to víš, že už se těšíme, hlavně Honzík, ale dneska to nevidím dobře.
2. dub 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dneska udělám žemlovku, vyžehlím další prádlo a vyluxuju a jinak nic neplánuju.
2. dub 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady nikdo nikde, už mě čeká jen žehlení.
2. dub 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek