Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

septim
9. dub 2010

ty nalady jsou silene jeden den ma clovek sex a hned druhy den se rozvadi je to silene 😉

leny16
9. dub 2010

když já si kolikrát v těhu připadala, že to nejsem ani já.... Ze mně šli slova, který jsem ani nechtěla říkat...

coko.joko
9. dub 2010

sept...ja bych hned,ale uz bych to nedala 10 hodin v aute..... 😎
no ty nalady jsou sileny.......a abych rekla pravdu,tak rvu i u tel.novin...... 😀

leny16
9. dub 2010

pak holky ještě 6-nedělí a pak se hormony upraví 😉

septim
9. dub 2010

co ja reknu kolikrat Michalovi to je silene 😉 me dojme ted uplne vse 😉 cokous dala ja ti verim 😀

coko.joko
9. dub 2010

leny,taky si rikam kolikrat jestli to jsem ja.....vyjedu na Vratu uplne zbytecne a pak toho lituji,protoze on se fakt snazi vse delat pro me a ja jsem tak protivna.........na ranu.....

coko.joko
9. dub 2010

sept nedala fakt se na to necitim a rodit na dalnici fakt neeeeee 😀 😀 neboj v lete se tam ukazu a tak si to uzijem na pisku s detma....budeme takova mala skolka a leny16 se urco prida 😀

septim
9. dub 2010

to nebude skolka cokousku to pletes to budou jeste jesle 😀 no tak porodis na dalnici alspon budes v televizi 😀 a tedu jdu opravdu spat dobrou

coko.joko
9. dub 2010

no budu slavna.......a budou o nas vsude rikat jak Vrata odrodil 😀 😀 dej pokoj.....takhle mam bobky a jeste rodit nekde na dalnici.jo utikej ja jdu tky smer vana....jo mas pravdu jesle,ale krasny 4 septikovi....1 cokous a 1 leny 😀

septim
9. dub 2010

no pozor kdyby te slysela MIsa ze ji radis do jeslicek ta by ti dala kapky 😀

coko.joko
9. dub 2010

sept tak ji to nerikej,ale ona by to vzala odeme 😀

blazenkaa
9. dub 2010

Arletky jste tu ještě některá

marhulinka
autor
9. dub 2010

Já tu jsem

coko.joko
10. dub 2010

Dobre rano vsem a krasnou sobotu at se vam libi a povede......tady sviti slunicko a tak jsem se nasnidala a pujdu do mesta utratit nejaky korunky a posedet nekde na lavicce u kavicky 😀 😀

marhulinka
autor
10. dub 2010

Všem krásný víkendík...opatrujte se

blazenkaa
10. dub 2010

=ahojky všem krásnou i když propršenou sobotu

MArhulinko byl ajsem tu tky ,ale nějak se mi to kouslo a už to nešlo mrška

leny2
10. dub 2010

Ahoj holky,
tady se večer povídalo o stošest, to vás chválím, teď jsem to dočetla. To vás holky lituju, že máte takové problémy u konce těhu, mě bylo na konci docela dobře. Ale ještě to chvíli vydržte s drobečkama v bříšku, ať se pěkně dokrášlí.

leny2
10. dub 2010

Dneska jsem už vyprala prádlo, uvařila oběd a dokonce i upekla dobrůtku, tak mlsáme a odpočíváme. Tady chvílema svítí sluníčko, ale chvílema prší, tak jsme doma. 🙂

leny2
10. dub 2010

Nikdo nikde, hledala jsem na netu nové kolo pro mladýho, tak nakukuji.

mysicka.hk
10. dub 2010

Ahoj všichni, venku zas padají kroupy, tak jsem zasedla k PC 😉

blazenkaa
11. dub 2010

ahojky Kobylky koukám že tu je dneska nějakej klídek a já se tu nudím tak sem nakukuji
tak jdu udělat zapeč brambory ,ale mo c se mi nechce

marhulinka
autor
11. dub 2010

Všem krásnou neděličku... 🙂

Já dneska žehlila a žehlila,taťka byl na chvilenku kočárkovat,tak jsem udělala úklid...uvařeno jsem měla ze včera,takže to mi odpadlo 😵
Teď vyřazuji věcičky,co už nám nejsou a rovnám nové,co jsme dostali a nakoupili 😀

marhulinka
autor
11. dub 2010

Teď mě honí pěkně mlsná,něco dobrého bych si dala...ale nevím co,hlavně tu nic nemám 😀 Ale manža pro něco dojede 🙂

blazenkaa
11. dub 2010

Marhulko tak to se máš mě nikdo pro nic nechce dojít ,dala by jsem si zmrzlinku se šlehačkou a jahodama 🙂 🙂

marhulinka
autor
11. dub 2010

Manža už vyrazil 😀 Tak jsem zvědavá,co mi přiveze...ono toho moc nemůžu,tak snad budou něco mít i pro mě 😀
Tééééda zmrzlinku,jo...no to by byla dobrůtka 😵 😵

blazenkaa
11. dub 2010

to by teda byla dobrůtka.
Marhulinko jezdíš ještě do Arlety

marhulinka
autor
11. dub 2010

Právě zítra se tam budu objednávat na ko po porodu 😉

blazenkaa
11. dub 2010

no já se ptám protože když jsem tam v úterý byla tak mi říkal že od čtvrtka tam nebude tak že Ket mi musel zrišit tak jestli nevíš jak dlouho tam nebude

marhulinka
autor
11. dub 2010

Co jí vím,tak ted bude na nějakých konferencích a tak tam asi moc nebude ☹

blazenkaa
11. dub 2010

tak to mi říkal taky já jsem u něho byla 16 DC a 19 DC jsem to dostala tak nevím jestli mám čekat na další cyklus