• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
sept :grinning: :grinning: a taky nikdy neuvidis opalenou ses zblaznila ne...jedine budu jak zebra.....ale ja tebe taky nevidela :grinning: :grinning:
15. dub 2010 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
se budu nekde ukazovat ne, sice postava modelky co nadelam a strasne stydliva :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2010 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak už jsem vykoupala pejsana,teď tu lítá jako o život a suší se...tak ještě ho musím dofénovat a učesat...a odpolko ho to čeká :grinning:
15. dub 2010 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
sept modeka XXL to je fakt....a ukazovat se nebudu taky nikde a nikomu..... :grinning: cely leto budu zahalena jako turek...
marhul ten vas psik se ma,kdyz ho vykoupes a jeste vyfenujes....tak pak dej fotecku jak je krasne ostrihany...
15. dub 2010 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
marhul- jak pejsek reaguje na Kubíčka?
15. dub 2010 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
holky,potrebuju poradit....uz asi tyden po kazdym sprchovanim,kdyz vylezu z vany,tak cca 3 minuty ze me vytece nejaka byla voda..a je to jen trosku a pak je zase klid do dalsiho sprchovani....nevite co to je a nemam radsi zavolat Dr......
15. dub 2010 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
je to coko čirý?
15. dub 2010 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
může to být plodovka, klidně zavolej pro klid duše :slight_smile:
15. dub 2010 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
HURÁ coko už se chystá :dizzy_face: :dizzy_face:
já se moooc těším na tvé mimi :dizzy_face:
15. dub 2010 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hezký večer všem :slight_smile:
15. dub 2010 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zítra pejsana blejsknu..je úplně k sežrání...a jak shodil chlupy,tak vypadá strašně malinký a hubený...má jen hlavu :grinning:
15. dub 2010 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Leny pejsan se Kubíčka nejprve bál,pak ho začal očichávat,ale z dálky :grinning: pak ho začal chodit ošmuchávat tajně do postýlky...po pár dnech nám začal hlásit,že v postýlce se něco děje...
Teď už mu nevadí ani když pláče,má radost,když jdeme ven s kočárkem,vítá nás i Kubíčka,když od někud přijdeme...prostě je bezva...a včera začal dělat to,že když Kubíček leží v lehátku,tak mu chodí sundávat capáčky a pak nám to chodí ukazovat,co ukořistil :grinning: :grinning:
15. dub 2010 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Nojo to by mohla pomalu odtékat plodovka...tak uvidíme a budeme se těšit na zprávičky :dizzy_face: :dizzy_face:
15. dub 2010 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Janysek se fotí asi ze všech světových stran :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. dub 2010 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
holky to neni ciry.....a ze by tyden odtekala a vzdy po sprchvani :confused: to se me nezda...nemuze to bejt vytok......
15. dub 2010 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Coko tak plodovka je čirá...a asi by vytékala i jindy. Ale zase že je to jen vždy po sprchování...to netuším..
15. dub 2010 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
no,prave ja taky nevim co to je.....me uz fakt asi hrabne....jen kdyz se vysprchuji,tak to vytece a pak mam zase klid......
15. dub 2010 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to může být hlenová zátka, ta odchází před porodem (třeba i 14 dní), ale to jen odhaduji
15. dub 2010 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, všem přeji krásný pátek.
Marhulinko, tobě nádherný vyvedený narozeninový :dizzy_face: a vše nej, nej a hlavně ať ty zdravotní problémy poleví a vrátí se vše do normálu :wink:
16. dub 2010 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Všem krásné ránko...dneska je opravdu nádherný den :dizzy_face:
16. dub 2010 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Janysku mooooooc děkuji....už jsem dostala ten nejkrásnější dárek k narozeninám - je to asi blbý,ale pro mě prostě to je to nej - byla jsem na wc a konečně to bylo bez pláče :grinning: :slight_smile:
16. dub 2010 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
A strašně se těším na zítra,manžílek mi oznámil,že zítra se jede do mého oblíbeného stříbrnictví a já si budu vybírat něco za porod... :dizzy_face: :dizzy_face: Tak si vyberu nějaké náušničky,na krk asi nic,teď mě za řetízek pořád tahá Kuba...tak jsem to sundala...ale tak asi nějaký prstýnek :dizzy_face:
16. dub 2010 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj krasne rano
Marhulinko pridavam se s gratulaci,preju Ti vsechno nejlepsi a hlavne az se ti tve bolistky brzo zahoji :slight_smile:
16. dub 2010 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Marhul, takový narozeninový bobek potěší :grinning:
16. dub 2010 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Děkuji Uhlicku....tebe jsem se chtěla zeptat,jaks psala,že jíš hodně kompoty,jíš všechny? Nebo nějaké ne třeba kvůli alergii,ikdyž spíš asi vadí čerstvé ovoce,viď??
16. dub 2010 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Janysku no jo já měla radost jak kdybych dostala drahokamy :grinning: :grinning:
16. dub 2010 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Marhulinko jim vsechny i jahodovy,me prozene ananasovy kompot,o vikendu jsem uvarila jablkovy,trochu cukru,skorice a hrebicek,snedla jsem sama skoro cely hrnec,jsem ted jak kyselina :grinning:
16. dub 2010 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jé tak to je super,taky vyzkouším...já se cpu akorát švestkovým :grinning:
16. dub 2010 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
S nej dárečkem:
16. dub 2010 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo jo taky dlabu svestkovy,mame domaci a jeste na me pusobi merunkovy.
16. dub 2010 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek