Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
17. dub 2010

mysko,ten truhlar musi predelat kuchyn a rovnou nam ji i zapoji,takze vse udela on a bude mu pomahat V. 😵 😵
tak ja se jdu vykoupat a pak asi zalehnu jsem nejak zmozen......... 😀

mysicka.hk
17. dub 2010

Mě se začínají zavírat očička tak jdu taky spinkat, dobrou 😉

janysek70
17. dub 2010

Taky jsem dnes nějak country....., od rána jsme šmajdali po městě, potom jsme šli na oběd s tchýňovcema, přijeli jsme dom a dorazili naši a byli tu do večera..... Koupili jsme si nějaké keříčky do zahrádky, tak jsou už i zasázeny.

mysicka.hk
17. dub 2010

Copak jste koupili, to mě zajímá 😀

janysek70
17. dub 2010

Jeden velký tis, převislou vrbu, jednu zakrslou vrbičku (teď nevím, přesně druh), venkovní ibišek a jeden krásný veliký jsem dostala domů

mysicka.hk
17. dub 2010

Mě se hrozně líbí rododendron, jen bych ho neměla kam dát.
Teď už jdu opravdu ho hajan 😉 Dobrou

leny16
17. dub 2010

ahojda 🙂
leny- to je supr, že malému se ulevilo a tobě určo taky 😵 . Do těch plínek jsem nešla, protože paní nechtěla osobní odběr (byla z Pardubic), tak se mi to nezdálo 😕 a dala od toho ruce pryč 😠 😉 Ty plíny se ale prodraží, že? My to máme tak 600-700 Kč/měs. 😕 a čím jsou děti větší, tím jsou plíny dažší 🙄 🙄 😉
jany- to je hnedka jiný pocit a člověk je hned klidnější, když prcka vidí....tuším, že si video pouštíte neustále 😵 😵 😵
coko- ted máte kam dávat všechny ty pidi věcičky, to je fajn 😵 😵 Coko už finishuješ, hurá 😵 😵 😵 Mám tucha, že porodíš dřív 😵
Myši- melounek, mnam, taky si ho asi zítra koupím

Dnes si manža při fotbale něco udělal s nohou, nemůže vůbec chodit, chudám, hodně se trápí, asi pojedeme na pohotovost. Ten jeho fotbal....už jednou na operaci byl a nedá si říct.... 😠 😒
Dnes jsme byli na 2 grilovačkách, jsem přejedená, ale fakt jsem si pochutnala 😝
přeji dobrou, papa

marhulinka
autor
17. dub 2010

Ahojky všem,tak jdu konečně nakouknout 😵

marhulinka
autor
17. dub 2010

Leny tak nám BabyCalm pomáhá,dávám ho před každým jídlem,jak se má a super 😵 Kuba prdí jako starý chlap a bříško nebolí 🙂

marhulinka
autor
17. dub 2010

Jůůůůů Janysek už mají kočík...supeeeeeeeer 😉 😉
A jsi opálená,jo?? Nespadnul na tebe ten popílek 😅 😀 😀

marhulinka
autor
17. dub 2010

Jste mi udělaly chuť s melounkem,že zítra si ho asi pojedeme koupit 😉

Leny16 tak ať s nohou manža nic nemá...chlapi jsou neponaučitelní 😀 Fůj to je teda slovo 😝

marhulinka
autor
17. dub 2010

My dneska hnedka ráno razili pryč,byla jsem si vybírat dárečky 😵 Tak zatím mám něco za porod a ještě si musím dovybrat k narozkám 😵 😵 Hmmm to mě baví 😀 😀
Pak jsme zůstali u rodičů na chaloupce...pak se stavili i u druhých rodičů...prostě super den 😵

marhulinka
autor
17. dub 2010

Tak všem krásnou dobrou noc a sladké sny-ty už asi máte 😀

coko.joko
18. dub 2010

Ahojda,
leny16...no finisuji,ale uz me to zmaha vic a vic....taky si myslim,ze porodim drive, nekdy me pripada,ze uz rodim jaky to jsou bolesti......no koukam,ze mas doma taky sportovce me stacilo v zime,kdyz ten muj sel hrat hokej a prisel domu a mel pres stehno modrinu a nemohl chodit 😎 hlavne,ze musel hrat......
taky bych si dala melouna,ale dnes tu je vsude zavreno,tak mam smolika......venku je tak krasne,ze to laka jit jen v tricku...
jinak leny16 jsem koukala v patek na ty kremecky a nemaji tak asi musim do lekarny...a na opalovani taky nemaji,takze budu muset vybrat jinou znacku 😒

coko.joko
18. dub 2010

JANYSKU,VSE NEJ K DNESNIM NAROZENINAM 😵 😵 😵

marhulinka
autor
18. dub 2010

Jejda další narozky...tak se připojuji: Janysku vše nej nej nej k narozeninám,hodně štěstíčka,zdravíčka,lásky a ten nej pokládek nosíš pod srdíčkem 😵

leny2
18. dub 2010

Ahoj holky,
přeji hezkou neděli, u nás teda fičí vítr jako blázen.

Janýsku, všechno nejlepší k narozeninám. 😵 😵 😵

leny2
18. dub 2010

Janýsku, máte krásný kočárek, to se to bude drandit. 😉

leny2
18. dub 2010

Marhulinko, to jsi měla krásnou sobotu, samé dárečky a návštěvičky.

leny2
18. dub 2010

Modr, vítej mezi námi, něco nám o sobě napiš.

mysicka.hk
18. dub 2010

Ahoj lidičky. Dneska bylo nádherně tak jsem se trochu opalovala
u pletí zahrádky 😀 Tady už snad každý toho melouna vyzkoušel,
že bych ho taky riskla 😨
Janýsku všechno nej k narozeninám.
To ten kočárek byl k narozeninám ne 😎

blazenkaa
18. dub 2010

ahojky zdravím vás všechny po delší době .
JElikoš jem nějaká chcíplá ,bolí mě v krku ani polknout nemohu a vysoké horečky,ale už je to lepší potřebuju to vyležet aby jsem byla fit .¨na další KET 😉

Janýsku taky vše nej nej k narozeninám hlavně štěstí zdraví a ten největší dárek máš pod srdíčkem 😅 tak ať ti nosí jen štěstí

Marhulinko 🙂 taky by jsem chtěla mít tak krásný víkednd nebo i den aspoň jste si to jako rodinaka pěkně užili

Mysicko ják já by jsem šla pracovat ven.Sice jsem tam nachvilku byla ale není to ono. 😒

mysicka.hk
18. dub 2010

Ahoj Blaženko jsi tu ještě?

mysicka.hk
18. dub 2010

Blaženko tak to koukej pořádně vyležet a naber sílu na další KET 😵

blazenkaa
18. dub 2010

jj jsem tu ještě chvilku

mysicka.hk
18. dub 2010

Jak ještě chvilku?

mysicka.hk
18. dub 2010

Povídej co je nového. Kdy bude KET?

coko.joko
18. dub 2010

Tady to dnes teda zije 😀 😀

mysicka.hk
18. dub 2010

Ahoj Čoko, teď už to tu moc nežije 🙂

coko.joko
18. dub 2010

ahoj mysko,to je tim,ze je venku pekne a hlavne vikend 😵 zitra se tu zase ukazou......