• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
Zdar holky,hlasim se,jsem cela,ale dneska je oplnek a tak uvidime co bude a nebo nebude.....ale citim se nejlepe z celeho tehu...je to divny,ale jsem uplne v pohode...cely odpolko jsem behala venku a nic me neni.... :grinning: :grinning:
sept ty jsi teda smiracek.....rano se nahlasim znova.......a kdyby ne,tak pisu SMS.......at vite...... :wink:
28. dub 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: , Čoko, tak co úplněček? Říká se, že těsně před porodem se ženská, která si v tom těžce pochodí, začne cítit dobře a pak najednou frrrrrrr :wink:
29. dub 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
tak jsem porad tu....celou noc jsem spala jen jednou jsem byla na WC a to jinak chodim 5-6 krat za noc :wink: tak vam nevim asi ten oplnek ma na me jiny vliv....a je to divny,ale jak pises janysku citim se uplne super....nic me neboli a to uz je druhy den... :dizzy_face:
29. dub 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak koukám, že Coko je stále celá, to je dobře, že se cítíš dobře.
29. dub 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku, co u vás nového? Ještě pracuješ nebo jsi už jen doma?
29. dub 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čoko, dávám Lennymu 5 dní :dizzy_face: :slight_smile:
Leny jsem doma, stále trošku pracuji, ale už mi to neba. Za 1/2 hoďky půjdu mrknout vedle na školení, dám si tam kávu, chvíli pobudu a pak půjdu dom :slight_smile:
29. dub 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasty, já píchala při IVF ty normální injekce, myslím, že to byl Fostimon, nebo tak nějak, měla jsem krátký protokol. To ty máš taky krátký protokol.
Aspoň máš nějaký prašule, každá kačka dobrá. :wink:
Taky si myslím, že by už to mohlo vypuknout u Coko. :wink:
29. dub 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky 5 dni davate Lennymu no ja si myslim,ze to bude vic....zitra v pul devaty rano mam kontrolu,tak jsem zvedava a uz slysim dr..jak zase rika...no Lenny uz ma tolik a tolik a ty jsi Pavlino zavrena jak hrad...hihihihi..... :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ten hrad bude muset asi otevřít :grinning: :dizzy_face:
29. dub 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten teda jo janysku.. :grinning: :grinning: to uz bych si radsi pomohla sama :grinning: :grinning: tak si dej dobrou kavicku pocitam,ze si das urco mrazenou kavu a k tomu nejaky dobry zakusek.....ja varim dneska rajskou s domacim knedlickem.....se cinim.... :grinning:
29. dub 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
musis rict V aby te trochu prostouchnul :grinning: ale i ja prestala v noci curat chodim jen jednou tak pohoda :wink: akorat bricho tvrdne na beton a jsem na prst :wink:
29. dub 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
sept,to nepomuze nejaky stourani...podivej na marhul,taky porad stourala a nic....ja mam taky tvrdy bricho porad,ale proste Lenny chce bejt u me...co jako na prst otevrena???
29. dub 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko- až lenny bude chtět ven, tak si tě proštouchne sám :dizzy_face: , on ví, proč se ještě dopéká :dizzy_face: :dizzy_face:
29. dub 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já taky nevypadala ne porod, zabetonovaná, už nás dr chtěl poslat na vyvolání...... a pak jsem se během tak 16 hod. otevřela na 7 prstů a šla pomalu rodit :dizzy_face:
Každý to má jiné :dizzy_face:
29. dub 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale v ten den odpoledne, kdy jsme měli jet do nemocnice jsem cítila, že už se to blíží i mamce jsem to říkala a večer jsme jeli a druhý den dopol jsem porodila :dizzy_face:
29. dub 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko- na porod musíš být otevřená kolem 10 prstů, aby mimčo prošlo :dizzy_face:
29. dub 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny16,taky si rikam,ze az bude proste chtit tak si rekne sam....a mam jeste porad 14 dni :grinning: no ty si to mela vubec super porod rychlej.....taky bych to brala....prijed do porodky a za hodku mimi a mit klid..... :grinning:
29. dub 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny16 to vim,ale sept se uz otevira a ja nechci aby porodila driv nez ja.......at si ceka ve fronte.....a nedela nam v tom tady bordel :grinning:
29. dub 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj neporodim ani nechci :wink: jsem otevrena na prst s dvojcaty jsem byla takhle tri tydny pred porodem tak bud v poho. Urco neporodim driv slibuji ti to. :grinning:
29. dub 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem uz klidna sept :grinning:
29. dub 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, může to a nemusí nic znamenat :dizzy_face: ještě holky máte před termínem, ale coko už by mohla porodit v poho
29. dub 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny16,uvidim co zitra u toho dr....hlavne,at nam ten nas Lenny uz neroste,protoze jinak se jdu hlasit do nemocnice a tam se bude pry rozhodovat co a jak dal....porad me hrozi tim cisarem a toho se bojim.....
29. dub 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
T to bude tak, nebo tak, hlavně at je vše ok :dizzy_face:
coko, budeš mít tady v ČR mateřskou a rodičák?
29. dub 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
protože pokud tady máš trvalé bydliště, tak bys měla :wink:
29. dub 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Všem krásný sluníčkový den :dizzy_face:

Coko on si Lenny vážně řekne sám,až bude připravený ocitnout se na tomhle světě :grinning: :grinning:
29. dub 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem proškolená, tak pozor, strašně chytrá :grinning: a mám hlad a taky chuť na tu Čoko rajskou. To bych mohla udělat s těstovinkama.
Marhul, hezká nová fotečka v pase, tamta se mi splývala dohromady, tady ta je barevná a je jasně vidět mamina a mimčo :dizzy_face:
29. dub 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny,tak to resim uz od zacatku tehu...je to slozite,ale nakonec to dopadne tak,ze tady nemam narok na materskou,protoze nemam odpracovano jeden rok...tim padem musim jit na urad tady a musim dostat potvrzeni,ze nepracuji a pak musime zadat v Brne o rodny list a az ho budu mit,tak muzu jit v HK na urad a mam narok na porodny a na materskou,ktera se me bude pocitat 4 roky....takze v lete zacatkem cervence chci jet do HK na 3 tydny a tam to vse obehat....bude to hodne papirovani jak tady,tak v CR,ale snad to dame...... :grinning:
29. dub 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku,ty jsi chytra no hlavne,ze to pomohlo :grinning: :grinning: rajskou tak prijed ochutnas moje umeni :grinning: :grinning: domaci knedlicek no uz se na to tesim.....
marhul,Lenny je zlaticko a prekvapi maminku,az to nebude cekat.....nekde venku,proto chodim ven jen s V.kdyby neco,aby byl u me...... :grinning:
29. dub 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek