• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
Diky,uz jsem ho zkoukla,tak pujdu do nej,sice je trosku investice,ale je to rychly a urcite ho mnohokrat u kluku vyuziju.
Jak mas v albicku to zelenkave povleceni s medvidkama,tak mam to same,ale zlute,jsou moc hezky,dnes se ho chystam Kubikovi vyprat,aby mi uschlo.
30. dub 2010 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, je hezounké předevčírem mi přišlo domů. Tu první sadu mám komplet zelinkavo bílou s medvídkem a tato bude na prostřídání :dizzy_face: .
Ten teploměr se určo vyplatí, jsem se vždy vstekala, že doma nemáme pořádný teploměr, když mi bylo zle a stále mi ukazoval, že jsem podchlazená. Tento i měří teplotu vody a mlíčka...
30. dub 2010 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja mam prvni sadu povleceni po Michalkovi smetanovo bezovou,tak jsem kupovala tuhle,aby se to dalo treba i kombinovat,ted jsem hodila do trouby francouz.brambory,at se tam hezky pecou.
30. dub 2010 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
A já razím k městu, zatím pá, pak ještě před odjezdem juknu.....
30. dub 2010 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda,tak jsem doma...uffff....jsem myslela,ze tam nakopu dr.....nejdriv me delal UTZ a nas Lenny je opravdu asi velky...ma uz pres 3700g a velky nohy...pry po me..hahaha....no a pak me vysetril a jak do me strcil prst,tak to bolelo jako prase a uz jsem otevrena a ...pristi vikend 8-9.kvetna pry budu mamina a V.tata....protoze Lenny uz u me nechce bejt....tak jsem na to zvedava...to je neco na V.ten uz zacal zase plasit.... :grinning: :grinning:
uhlicku,ten teplomer je super,kdyz jsem byla u sept,tak me ho ukazovala a to fakt das jen k celu a hned mas teplotu zmerenou...
30. dub 2010 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Coko, tak už se ti to zase zkrátí to čekání. :wink:
30. dub 2010 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
leny,to se me to krati teda pekne...nejdriv 20.kveten,pak 16.kveten a ted uz 8.kveten :grinning: a jak me dnes boli bricho tak to bude jeste driv... :grinning:
30. dub 2010 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Třeba to bude dřív :dizzy_face: uvidíš, krásně se vám to krátí, moc jsem zvědavá na lennyho, jaký z něho bude fešák, ale to vy asi víc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. dub 2010 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
no leny fesak po tatinkovi a velky po me :grinning: :grinning: dobra kombinace
30. dub 2010 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
no to vis jsem na to zvedava jak bude Lenny vypadat to asi kazda mamina,ale abych rekla pravdu,tak si to porad nejak neuvedomuji,ze budu mama :sunglasses:
30. dub 2010 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Coko ať je to klíďo dřív,ať se ti co nejlépe tlačí :wink:
30. dub 2010 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
My byli za tetama v práci a teď spinkáme v postýlce...já se jdu najíst a trochu to tu poklidit...a taky musím vymyslet na zítra nějaký rodinný výlet :dizzy_face:
30. dub 2010 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
marhul,kdyby se me spatne tlacilo,tak jdu na cisare hned...nenecham se trapit.... :grinning: tak to musely bejt tety uplne hotovy s Kubicka :grinning: a vylet na vikend to mas teda tezky....ja uz mam plan...zitra bude libacka pod tresni,ale mam asi smulu tady zadna neni....a v nedeli tu behaji maraton a V.me pozval na snidani a pak se pujdem podivat na ten maraton.... :dizzy_face: :dizzy_face:
30. dub 2010 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Coko i čtyřkyláček se dá vytlačit :grinning:
Nojo nás nechtěly tety ani pustit domů :grinning:
Já chci právě výletík abych ty moje tři chlapy mohla někde olíbat :grinning: tak snad něco vymyslím.
Jůůůů tak neděličku budete mít krásnou!!! My v neděli budeme chvíli hlídat dětičky.
30. dub 2010 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
marhul,da se tlacit,ale ja nechci a tak jsme domluvena,ze pujdu na cisare kdyby byl tak velky....jo to se musi olibat je vsechny musis....
30. dub 2010 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
no taky mame jit na grilovacku ke kamosce na zahradku,ale to jeste nevim,hlasi tady dest,tak se uvidi...
30. dub 2010 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tady se má počasí taky pokazit...já chci aby už bylo trochu hezkyyyyyyyyyy....třeba jako dneska!!!
30. dub 2010 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No já mám při případném dalším těhu jasného císaře...tak to se asi nebudu bát znovu otěhotnět :grinning: :wink:
30. dub 2010 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
no marhul prave,moje kamoska tady co zije tak mela klucinu pres 4 kila,57cm a mel hlavicku 38cm prumer a on se ji sprajcl a ona trpela jako prase a nakonec ho museli pry tim zvonem vycucnout a ma chudak hlavicku krivou a to ja teda nechci,takze jdu hned na cisare :wink:
30. dub 2010 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
coko- jak dlouho, budeš u vás v nemocnici? Císaře bys musela ještě před tlačením. Pokud už je prcek na cestě, tak to nejde. Kdy máš další Ko? Kámoška ted měla císaře a v poho, nijak zvlášt se netrápila a taky se jí jizva pěkně zahojila :wink:
30. dub 2010 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Já si na začátku těhu říkala, že bych radši císaře, bála jsem se porodu jak čert kříže :confused: , ale nakonec to bylo celkem v poho, představovala jsem si to horší :wink:
30. dub 2010 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
To jo, to pak raději císaře, než trápit sebe a mimčo :unamused: :wink:
30. dub 2010 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
at to hlavne cokouskovi dobre dopadne. :wink: ja bych cisare uz teda nechtela, doufam ze nebude. Ale je to asi tim ze Misa sla rychle a v poho. A to je na 36tt a vazila pres 3.6kg. Ale on se pry ted na konci tehu muze docela dost seknout i Dr. v odhadu na ultrazvuku, pry to muze bejt az o 0,5kg coz se mi zda dost. Spoluzacka co rodila pred rokem tak ji doktor porad rikal jak je malej velikej, porod ji kvuli tomu vyvolal v nemocnici a nakonec mel prcek 3.2 kg a hure se adaptoval. Si asi clovek nevybere. me kazdy rika vzdyt jsi mela cisare pred rokem a trictvrte to musis jit na cisare urco i ted, ale uz to tak nastesti nedelaji az po dvou cisarich tak jsem docela rada. :wink:
30. dub 2010 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda,
tak se hlasim a jsem cela :grinning: vcera me teda tak hrozne bolelo bricho jako kdyz to mam dostat a strilelo to do zad a porad dokola,ale dneska dobry......je tu krasne slunecno a tak si dame snidani a pujdem ven.... :dizzy_face: :dizzy_face: tak mrknu az vecer....
1. kvě 2010 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
dala jsem foto bricha a musim rict ze me sere ta jizva po slepaku :angry:
1. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
to je fajn ze jsi v celku ale ono to prave uz urco za chvilku prijde :wink:
1. kvě 2010 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Coko já tipuji,že max.do středy porodíš :wink:
1. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
sept,ty mas brichoooo taky slusny :grinning: :grinning:
no marhul...davas typ do stredy tak to jsem zvedava..... :dizzy_face: :dizzy_face:
1. kvě 2010 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
my jsme tu včera měli babču celý den. Bylo nádherně, tak jsme byli celé odpoledne na zahradě, posekala jsem trávu, to se mi stýskalo po sekání. :slight_smile: A navečer jsme se šli podívat na rej čarodějnic na chvilku s kočárkem, tak jsme si to užili.
1. kvě 2010 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Septim, máš krásný bříško. :slight_smile:
1. kvě 2010 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek