Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

uhlicek
30. dub 2010

Diky,uz jsem ho zkoukla,tak pujdu do nej,sice je trosku investice,ale je to rychly a urcite ho mnohokrat u kluku vyuziju.
Jak mas v albicku to zelenkave povleceni s medvidkama,tak mam to same,ale zlute,jsou moc hezky,dnes se ho chystam Kubikovi vyprat,aby mi uschlo.

janysek70
30. dub 2010

Jo, je hezounké předevčírem mi přišlo domů. Tu první sadu mám komplet zelinkavo bílou s medvídkem a tato bude na prostřídání 😵 .
Ten teploměr se určo vyplatí, jsem se vždy vstekala, že doma nemáme pořádný teploměr, když mi bylo zle a stále mi ukazoval, že jsem podchlazená. Tento i měří teplotu vody a mlíčka...

uhlicek
30. dub 2010

Ja mam prvni sadu povleceni po Michalkovi smetanovo bezovou,tak jsem kupovala tuhle,aby se to dalo treba i kombinovat,ted jsem hodila do trouby francouz.brambory,at se tam hezky pecou.

janysek70
30. dub 2010

A já razím k městu, zatím pá, pak ještě před odjezdem juknu.....

coko.joko
30. dub 2010

Ahojda,tak jsem doma...uffff....jsem myslela,ze tam nakopu dr.....nejdriv me delal UTZ a nas Lenny je opravdu asi velky...ma uz pres 3700g a velky nohy...pry po me..hahaha....no a pak me vysetril a jak do me strcil prst,tak to bolelo jako prase a uz jsem otevrena a ...pristi vikend 8-9.kvetna pry budu mamina a V.tata....protoze Lenny uz u me nechce bejt....tak jsem na to zvedava...to je neco na V.ten uz zacal zase plasit.... 😀 😀
uhlicku,ten teplomer je super,kdyz jsem byla u sept,tak me ho ukazovala a to fakt das jen k celu a hned mas teplotu zmerenou...

leny2
30. dub 2010

Coko, tak už se ti to zase zkrátí to čekání. 😉

coko.joko
30. dub 2010

leny,to se me to krati teda pekne...nejdriv 20.kveten,pak 16.kveten a ted uz 8.kveten 😀 a jak me dnes boli bricho tak to bude jeste driv... 😀

leny16
30. dub 2010

Třeba to bude dřív 😵 uvidíš, krásně se vám to krátí, moc jsem zvědavá na lennyho, jaký z něho bude fešák, ale to vy asi víc 😵 😵 😵

coko.joko
30. dub 2010

no leny fesak po tatinkovi a velky po me 😀 😀 dobra kombinace

coko.joko
30. dub 2010

no to vis jsem na to zvedava jak bude Lenny vypadat to asi kazda mamina,ale abych rekla pravdu,tak si to porad nejak neuvedomuji,ze budu mama 😎

marhulinka
autor
30. dub 2010

Coko ať je to klíďo dřív,ať se ti co nejlépe tlačí 😉

marhulinka
autor
30. dub 2010

My byli za tetama v práci a teď spinkáme v postýlce...já se jdu najíst a trochu to tu poklidit...a taky musím vymyslet na zítra nějaký rodinný výlet 😵

coko.joko
30. dub 2010

marhul,kdyby se me spatne tlacilo,tak jdu na cisare hned...nenecham se trapit.... 😀 tak to musely bejt tety uplne hotovy s Kubicka 😀 a vylet na vikend to mas teda tezky....ja uz mam plan...zitra bude libacka pod tresni,ale mam asi smulu tady zadna neni....a v nedeli tu behaji maraton a V.me pozval na snidani a pak se pujdem podivat na ten maraton.... 😵 😵

marhulinka
autor
30. dub 2010

Coko i čtyřkyláček se dá vytlačit 😀
Nojo nás nechtěly tety ani pustit domů 😀
Já chci právě výletík abych ty moje tři chlapy mohla někde olíbat 😀 tak snad něco vymyslím.
Jůůůů tak neděličku budete mít krásnou!!! My v neděli budeme chvíli hlídat dětičky.

coko.joko
30. dub 2010

marhul,da se tlacit,ale ja nechci a tak jsme domluvena,ze pujdu na cisare kdyby byl tak velky....jo to se musi olibat je vsechny musis....

coko.joko
30. dub 2010

no taky mame jit na grilovacku ke kamosce na zahradku,ale to jeste nevim,hlasi tady dest,tak se uvidi...

marhulinka
autor
30. dub 2010

Tady se má počasí taky pokazit...já chci aby už bylo trochu hezkyyyyyyyyyy....třeba jako dneska!!!

marhulinka
autor
30. dub 2010

No já mám při případném dalším těhu jasného císaře...tak to se asi nebudu bát znovu otěhotnět 😀 😉

coko.joko
30. dub 2010

no marhul prave,moje kamoska tady co zije tak mela klucinu pres 4 kila,57cm a mel hlavicku 38cm prumer a on se ji sprajcl a ona trpela jako prase a nakonec ho museli pry tim zvonem vycucnout a ma chudak hlavicku krivou a to ja teda nechci,takze jdu hned na cisare 😉

leny16
30. dub 2010

coko- jak dlouho, budeš u vás v nemocnici? Císaře bys musela ještě před tlačením. Pokud už je prcek na cestě, tak to nejde. Kdy máš další Ko? Kámoška ted měla císaře a v poho, nijak zvlášt se netrápila a taky se jí jizva pěkně zahojila 😉

leny16
30. dub 2010

Já si na začátku těhu říkala, že bych radši císaře, bála jsem se porodu jak čert kříže 😕 , ale nakonec to bylo celkem v poho, představovala jsem si to horší 😉

leny16
30. dub 2010

To jo, to pak raději císaře, než trápit sebe a mimčo 😒 😉

septim
30. dub 2010

at to hlavne cokouskovi dobre dopadne. 😉 ja bych cisare uz teda nechtela, doufam ze nebude. Ale je to asi tim ze Misa sla rychle a v poho. A to je na 36tt a vazila pres 3.6kg. Ale on se pry ted na konci tehu muze docela dost seknout i Dr. v odhadu na ultrazvuku, pry to muze bejt az o 0,5kg coz se mi zda dost. Spoluzacka co rodila pred rokem tak ji doktor porad rikal jak je malej velikej, porod ji kvuli tomu vyvolal v nemocnici a nakonec mel prcek 3.2 kg a hure se adaptoval. Si asi clovek nevybere. me kazdy rika vzdyt jsi mela cisare pred rokem a trictvrte to musis jit na cisare urco i ted, ale uz to tak nastesti nedelaji az po dvou cisarich tak jsem docela rada. 😉

coko.joko
1. kvě 2010

Ahojda,
tak se hlasim a jsem cela 😀 vcera me teda tak hrozne bolelo bricho jako kdyz to mam dostat a strilelo to do zad a porad dokola,ale dneska dobry......je tu krasne slunecno a tak si dame snidani a pujdem ven.... 😵 😵 tak mrknu az vecer....

septim
1. kvě 2010

dala jsem foto bricha a musim rict ze me sere ta jizva po slepaku 😠

septim
1. kvě 2010

to je fajn ze jsi v celku ale ono to prave uz urco za chvilku prijde 😉

marhulinka
autor
1. kvě 2010

Coko já tipuji,že max.do středy porodíš 😉

coko.joko
1. kvě 2010

sept,ty mas brichoooo taky slusny 😀 😀
no marhul...davas typ do stredy tak to jsem zvedava..... 😵 😵

leny2
1. kvě 2010

Ahoj holky,
my jsme tu včera měli babču celý den. Bylo nádherně, tak jsme byli celé odpoledne na zahradě, posekala jsem trávu, to se mi stýskalo po sekání. 🙂 A navečer jsme se šli podívat na rej čarodějnic na chvilku s kočárkem, tak jsme si to užili.

leny2
1. kvě 2010

Septim, máš krásný bříško. 🙂