Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
2. kvě 2010

sept,ty jsi taky prdla vid,porad neco delas a pak se divis ze tvrdnes.....no to mas jak ja...taky mam pani na celych 6 tydnu k dispozici....tak jsem na to zvedava jak to bude.....to ja mam taky,ale porad tvrdy ted bricho a nejlepsi je,ze sejdu schody a muze se pos.....bolesti jak me zacne tvrdnout a i bolet podbrisek......
marhul jasne sazky musi bejt na tebe se taky sazelo a ani nevim kdo vyhral....... 😀 😀

coko.joko
2. kvě 2010

holky se tesim na leto zacatek cervence bych chtela bejt v HK a tak se musime domluvit a udelat srazik,at vas zase vidim vsechny..... 😵 😵

marhulinka
autor
2. kvě 2010

Sept vyprdni se na smejčení 😵

Coko na srazík se už teď mooooc těším 😵

marhulinka
autor
2. kvě 2010

Tak se loučím,všem krásný večer....my dneska chceme zkusit romantiku,ale já jsem posera,strašně se bojím /myslím,že to bude jen takový pokus a já to hystericky vzdám/-to víte...dát někomu svůj věneček není jen tak 😀 😀 😝 😝 Ale máme velkou tubu lubrikáče,tak snad pomůže 😀
Dneska jsem si totiž zobla první antiko 😵

kvetkanova
2. kvě 2010

Marti jsem na icq přihlas se potřebuji s tebou mluvit
Květa

septim
2. kvě 2010

prosim te a mam taky takovy sileny tlak do konecniku to vubec nevim co je 😀 se uz z toho zblaznim 😀 no dnes jsem to prehnala vsude luxovala lezla po ctyrech i pod gauc, se ani nedivim ze mam beton do toho kupu pradla mazec, jsem pro dnesek mrtva a to me ceka jeste sichta vecer. 😀 srazik urco dame 😉

marhulinka
autor
2. kvě 2010

Kveti ahojda,jdu na to 😉

coko.joko
2. kvě 2010

marhul,neblbni to musi uklidit,protoze kdyz prijde pani zitra aby se nelekla 😀 😀 a neutekla hned jak sept otevre dvere......ja se taky tesim uz aby to bylo....leto a zahradka pekne kavicka a pohoda a mozna i neco do briska....... 😀

septim
2. kvě 2010

marhul tak drzim palecky at to dobre dopadne 😀

marhulinka
autor
2. kvě 2010

Sept no já tlak do konečníku měla těsně před porodem 😅

septim
2. kvě 2010

do briska uz toho teda moc nepujde bude dietka 😉

septim
2. kvě 2010

marhul to mi ani nerikej, je to pekne neprijemne ale zase se mi zacalo lepe dychat, no uvidime zitra co rekne doktorka 😉

coko.joko
2. kvě 2010

marhul,ty vole romantika to jsi mela koupit vagon toho gelu....a ty uz beres antiko..tak brzo 😕 ja teda nejakou romantiku ne a ani na to nemam chut......
sept,to rikam,ze jsi blazen......ale ja taky jsem prdla a porad neco blbnu..to ja teda nemam tlak do konecniku,ale mam bolesti jako na menstruaci a picha me primo mezi nozkama to je hodne bolestive.....

coko.joko
2. kvě 2010

sept,to se mas,ze dychas v poho ja nemuzu vubec a jak me pali ta zaha brutalka 😵 😵 v kolik zitra jdes k dr.....ja jdu ve ct....

marhulinka
autor
2. kvě 2010

Sept taky se mi začalo lépe dýchat,protože Kuba netlačil směrem nahoru,ale směrem dolů,ale bylo to pěkně nepříjemný...a pak těsně před porodem teda festově... 😝

Coko no vagon nemáme,jen velkou tubu 😀 ale já se stejně bojím,strašlivě moc ☹ Bych si teď přála nějakou nítěnku 😀 😀 😀 😅 😅 😅 Jojo antiko už mám,dneska první pilulku 😵

septim
2. kvě 2010

tam je to hodne bolestive me dole boli ta kustka jako kdyz jedu snad tyden na kole 😀 ten zadecek az dnes po uklidu 😀 😀 😀 nebo to je z toho jak taham holky taky uz neco vazi. Jsem zvedava zitra na tu zenskou, to zas bude 😉

coko.joko
2. kvě 2010

marhul neboj se a kdyz to nepujde,tak proste R.si bude muset pockat neda se nic delat a verim,ze je chapavej...ale ty to das ti verim a budu vam fandit 😀 😀

coko.joko
2. kvě 2010

sept a co to je za babu..to si jako nasla na netu a nebo ti to nekdo dohodil.......

septim
2. kvě 2010

i zaha me holky prestala a to dychani je super. ja jdu zitra ve 13.30, Prcek ale musi jeste tak cva tydny vydrzet zitra mi skoci uz 36tt to je mazec, ale ja potrbuji doklidit skrine napsat M. seznam veci kde co najde a hlavne vybrat tu pani 😀 marhul a co beres za antikoncepci?

septim
2. kvě 2010

ta co prijde v utery je pritelkyne jednoho fotbalisty tady v Hradci a je to ucitelka v materske skolce, a do prace nastupuje az od zari. A ta co prijde zitra je M. spoluzacka. Jeste zkousim nejake hledat kdyby nahodou 😉

septim
2. kvě 2010

no co marhul mas i jine dirky 😀 😀 😀

coko.joko
2. kvě 2010

aha,tak to jo...no hlavne vyber dobrou,at se chova hezky k holkam......no ty musis jeste vydrzet 4 tydny...jen si pockej pekne v rade...no tak pak koukej pisnout jak si na tom a co mala v brisku jak se ma atd.....no zaha to je to nej...me to uz pekne sejri....mlika piju porad tolik a porad nic....a pritom se rika,ze malej by mel klesat to sice ano,ale to je asi tak vse....... 😀

septim
2. kvě 2010

4tt myslim podle toho jak se citim nedam. Ale za 2tt budu stastna nechci s malou lezet dlouho v nemocnici. Neboj ted rodit jeste nechci, protoze by urco byla v inkubatorku a to nechci ☹

coko.joko
2. kvě 2010

no tak dobre 3 tt si nech spuntika jeste u sebe 😵 😵 pak muzes porodim.....a prosim te kolik to stoji to hlidani a pomahani by me zajimalo....

septim
2. kvě 2010

to ja nevim potrebuji od pondeli do ctvrtka nekdy odpoledne nekdy ne podle toho jak bude M pracovat . Rikala jsem ze dam nevim 10 000,- vic asi ne 😉 fakt nevim uvidime se nejak domluvime 😀

septim
2. kvě 2010

ty 3tt bych brala ale nevim nevim necitim se nejak dobre je to jeste dlouha doba a to asi nedam. Ale byla bych stastna kdyby jo.

coko.joko
2. kvě 2010

sept,myslis ted mesicne 10tisic....to je slusny....to bych sla taky k vam hlidat....dobry plat..... 😵 skoda,ze tam nejsem 😅 ne vazne myslim,ze to je slusny..........neboj vydrzis ja verim,ze aspon ty 2tt das...

septim
2. kvě 2010

jo mesicne 😉 jua taky doufam ze ty 2tt dam budu se moc snazit 😉 tebe bych brala kokulino na hlidani hned 😉

coko.joko
2. kvě 2010

no vidis skoda....ze tam nejsem ja jsem hodna teta na hlidani..... 😀 😀 vsak vis z leta 😀 bych si vzala i holky a Misu a mala bych skolku......tak ja se odeberu k telce boli me bruch jak si ho tu mackam.......zitra nam pisni co a jak....pozdravuj doma a holkam pusu

septim
2. kvě 2010

taky jdu tvrdnu pekne tak dam nohy nahoru zitra pisnu