Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

septim
5. kvě 2010

janysku ty jsi teda borec to by me teda nenapadlo 😉 ja mam podprdy tri a jsou uz v tasce zabalene a pripravene 😉

leny2
5. kvě 2010

Janýsku, monitor je super, fakt líp v noci spím.

janysek70
5. kvě 2010

Taky se potím jako dveře od chlíva, pořád mám na halenkách kola 😠 . A když se malý chruje, tak mi to dloube až do šubrtky, že mám pocit, že mi vystrčí každou chvíli ruku ven a zamává

leny2
5. kvě 2010

Coko, do vaničky dávám někdy koupel od Johnsona a někdy nic. V porodnici nám jedna sestra říkala, že je nejlepší koupat jen v čisté vodě.

septim
5. kvě 2010

to je silene jak to leny leti 😉 ja mam monitor uz prichytany 😉 to mas leny pravdu po porodu jsem se taky potila jak blazen byla jsem stastna ze v nemocnici muzu vzit jejich kosile protoze jsem se prevlikala tak trikrat denne to bylo silene 😉

leny2
5. kvě 2010

Janýsku, výraz šubrtka je dost dobrej 😀

coko.joko
5. kvě 2010

ty jo septiku to rikam,ze mame vse spolecne 😀 😀 proste me v tom nemuzes nechat samotnou....
leny teda to utika 😵
janysku ja mam taky monitor dechu uz v postylce,ale nevim jak to funguje...musim to jeste vyzkouset......

janysek70
5. kvě 2010

Oni tam měli zase nějakou akci a měli tam i dětská bodýčka atd.
Já už mám taky dvě kojovky a říkám si, že to stačí. Však se vždy v ruce přemáchne, dvakrát oběhnu barák a bude suchá 😀

septim
5. kvě 2010

kam na to janysku chodis 😉 to jsem zvedava kdy se na me prijedes podivat 😉

leny2
5. kvě 2010

U prvního mimča jsem monitor neměla a pamatuju si, že jsem v noci furt koukala a šlahala na něj, jestli dýchá, furt jsem se budila. Teď je to paráda.

leny2
5. kvě 2010

Janýsku, já mám jednu kojo podprdu a jednu takovou bavlněnou pohodlnou bezešvů, tak je střídám.

leny2
5. kvě 2010

Jdu mrknout na leták na Lidl.

janysek70
5. kvě 2010

Tý jo Leny až zítra ju? A kdopak se nám tu chlubil, že už minulý týden šukánkoval??? 😲 😀 . No ty jsi jako cykorky, ty to taky dlouho po porodu nevydrží 😀

janysek70
5. kvě 2010

Sep, teda nevím, ale chtěla bych..... Jsem po tomto víkendu už prohlásila, že to byla moje poslední výjezdovka někam dál a že už budu zodpovědná matka a nebudu zbytečně dítko ohrožovat a riskovat a tak si představte, že chci obětovat i ten sobotní sraz, na který jsem se tak těšila, ale mimčo je pro mě na 1. místě....

leny2
5. kvě 2010

Já bych mohla klidně i dřív, tento otvor byl v cajku, ale ten druhý zlobí, když jdu na velkou, tak to jsou muka pro mě, jak když mě tam řeže kudla a pak mi teče krev.

janysek70
5. kvě 2010

Už máme doma židličku Fábulu....., jak mi Luky dal k narozkám ten dárkový poukaz na 2.000,- tak jsem nevěděla co, bo už vše mám, tak jsem objednala tu sesli, však za 1/2 roku, jako když ji najdu

leny2
5. kvě 2010

Janýsku, jaký máš srazík?

janysek70
5. kvě 2010

V Letohradu, vlastně nakonec někde v hospůdce v Ústí od střední

leny2
5. kvě 2010

Jé, to by ses mohla stavit u mě, pojedeš přes mojí vísku.

leny2
5. kvě 2010

V který hospůdce to máte?

leny2
5. kvě 2010

Ta židlička je suprová. Taky mám schovanou po Honzíkovi, tenkrát tady nic takovýho nebylo, to nám prodali známý, měli ji dovezenou z Itálie.

janysek70
5. kvě 2010

Leny, na 90% nepojedu, fakt už jsem se docela rozhodla

coko.joko
5. kvě 2010

a janysku a v lete se neuvidime nebo co....to musis prijet preci do HK se podivat na nas holky...a dat neco do pupicku...

leny2
5. kvě 2010

Tak kdyby sis to rozmyslela, tak písni SMS a určo se stav.

janysek70
5. kvě 2010

V létě snad jo, to záleží kdy, abych zrovna neležela v porodnici. Když to bude začátkem července, tak to už bude tak nějak jedno, jestli porodím dřív..

janysek70
5. kvě 2010

Leny, jasan....

leny2
5. kvě 2010

Kde to tam máte v Ústí?

janysek70
5. kvě 2010

Tak už jste tady na to hodily boba, tak já jdu chvíli hodit hrba....

leny2
5. kvě 2010

Já jsem ještě tu.

janysek70
5. kvě 2010

Leny v nějakém Sportcentru....