• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
Ahoj holky,
jak jste se vyspinkaly všechny? U nás noc nic moc, od půl druhé se Vojtíšek furt budil. Prší tady, no spíš leje jako z konve. Odpoledne razíme k paní doktorce na kontrolu, tak jsem zvědavá kolik vážíme.
6. kvě 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku a Marhulinko, máte krásné nové fotečky.
6. kvě 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
tak ja mam uvareno a uklizeno,ted se musim oholit a odpolko jedu na kontrolu,tak jsem zvedava co nas ceka..... :dizzy_face: tady je docela pekne...leny,at dopadnete dobre u dr. :wink:
6. kvě 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Coko, ty taky dobře pořiď na kontrole.
6. kvě 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak se cítíš? Něco nového?
6. kvě 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny je to divny,ale jsem uplne v poho...vcera jsem se naparila ve sprse a mam krasne mekke brisko,malej teda skytal i v noci,ale ja jsem uplne v poho...od rana tu litam a ani jednou me neztvrdlo brisko :confused: tak ti nevim...jestli je klid pred bourkou :dizzy_face: :dizzy_face: no kez by me dnes rekl dr.ze jsem otevrena na vic prstu a opravdu bych porodila o vikendu a nebo v pondeli je krasny datum....10.5 2010 :grinning:
6. kvě 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čusík, strašidýlko stále na značce a ne a ne porodit :slight_smile: . Tak jsem napjatá, co ti doky dnes poví.
6. kvě 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku a ja jsem taky napnuta jak ksandy :grinning: :grinning:
a musim vam rict,ze jak byl ted srazik a byla tam Helca semnou ta moje kamaradka,tak me dnes psala,ze je 10 tt tehulka asi byla nakazena tim srazikem :grinning: a to se snazila 2 roky a nic a bude taky mit mimi...uplne me to dojalo :dizzy_face:
6. kvě 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vážně? Jé tak to je krásné, to jsme tam musely tedy prskat :slight_smile: . Ještě Myšička aby se nám nakazila.
6. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko, to je krásný, že je tvoje kamarádka taky těhulka.
6. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko, já jsem se taky cítila dobře před porodem, tak se to už třeba chystá. :wink: Přála bych ti to.
6. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ja mam taky radost moc ji to preju,akorad by mohla mit jineho partnera,ale to je detail,hlavne ze ceka mimiska :dizzy_face:
6. kvě 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny,to je dobra zprava dobre pred porodem no ja se citim uz tak 2 dny uplne v klidu..no trochu boli ty zada a boli brisko,ale da se to vydrzet.....holky jak ja bych uz fakt chtela to mit za sebou......
6. kvě 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ti věřím.
6. kvě 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Všem hezký den,ikdyž póčo k tomu moc nesedí :dizzy_face:
6. kvě 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko mě před porodem bylo taky suprově...hlavně ted den,kdy mi prdla voda :grinning:
6. kvě 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janysek už určitě někde hnedka po ránu byla hledat melouna :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul me je krasne uz druhy den,akorad malej porad skyta tak nevim doufam,ze je vse v poradku :dizzy_face:
6. kvě 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To jo škytavka je normální...pak jí bude mít i jako miminko :dizzy_face:
6. kvě 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš Vojtíšek měl taky často škytavku v bříšku i teď.
6. kvě 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme doma od paní doktorky, vážíme 3310 g, za 14 dní jsme přibrali 440g, to je dobrý. Na další kontrolu za 3 týdny. :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
A u nás už konečně neprší, ale stejně fouká studenej vítr.
6. kvě 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny hezký :dizzy_face: , to už máte takovou krásnou porodní váhu
6. kvě 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leny to jste přibrali hezky,tedy Vojtíšek :dizzy_face:

Janysku tak co meloun?
6. kvě 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meloun nic :frowning2: , jsem ještě nikam nejela, spražila jsem chuťové pohárky okurkou.....
Jsem četla, že už jsi otevřená na prst, to postupujete slibně :wink: :wink: :grinning:
6. kvě 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tssss takhle urazit melouna okurkou!!! :grinning: :grinning: :grinning:

:grinning: :grinning: :grinning: hahaha nojo to je sranda co? Je to takový druhý porod-jen předtím to šlo ven a teď to jde dovnitř :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hele náhodou už byl včera na krajíčku!! No teda pro mě to bylo,jako když to tam mám i s kulkama :grinning: :grinning: Doufám,že to pořádně procvičíme,protože na další zákrok už teda jít vážně nechci!!! Máme na to měsíc,pak mám dát vědět dokymu :sweat_smile:
6. kvě 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík měl když se narodil 3,38 kg, tak už ho dohnal. :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aaaaa někdo se pokáknul a já to nejsem,pejsan to taky není,taťka není ještě doma...tak to bude asi Kubíno:slight_smile:
6. kvě 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhu, to bude dobrý, trénujte a ono to půjde. :wink:
6. kvě 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek