Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
7. kvě 2010

leny2 dneska kdyz me dr.rikal,ze muzu teda prijit az v pondeli na to vyvolani,tak jsem si tak vzpomela na tebe a rikala si ze bych to brala taky 😵

leny2
7. kvě 2010

To bylo super.

leny2
7. kvě 2010

Tak si to moc přej a třeba se to splní. 😉

mysicka.hk
7. kvě 2010

Ahoj všichni, dnes bylo docela pěkně.
Čoko držím palečky aby ti to vyšlo jako Leny.
Je pátek a za chvilku pádím do hospody 😀

janysek70
7. kvě 2010

Čoko ať se ti chce nebo ne, měla by jsi s V. doma nastolit trochu romantiky, hodit si teplou vanu, rozdělat lahvinku vína a vypustit kobru a pěkně spermoníčky dovnitř, víš, jak jsme tu několikrát probírali, že je v tom látka která se používá i v těch vyvolávacích tabletách.........Žila jsi teď měsíce jako jeptiška, tak jsi celá zavřená a stažená, tak tomu pomoz, ať nespolíháš na nemocnici.
Kamarádka taky takhle vyvolávali, manžel si vzal volno a bušili do toho, až ho hlavička bolela 🙂

leny2
8. kvě 2010

Ahoj holky,
přeji hezkou sobotu, i když to počasí asi nic moc nebude.

leny2
8. kvě 2010

Coko, tak jak jsi na tom?

coko.joko
8. kvě 2010

Ahojda,ted jsem vylezla z pelechu 😀 celou noc jsem spala jako mimi....je me krasne nic neboli a v 10hod.si volame do nemocnice kdy mame prijit na to CTG a v nedeli znova a v pon.teda nastup.....ja bych brala kdyby nam to jeste posunui,protoze ja vlastne nemam jeste termin 😉
holky co jste uz porodili....tak jsem se chtela zeptat jestli jste rodili presne na termin a jestli vam ho dr.posunul.....jako ja mam rodit 20.kvetna oficialne a pak me rekl dr.16.kvetna..... 😵
jdu snidat a pak dam sprsku...... 😀

leny16
8. kvě 2010

ahoj coko- já měla termín 25 a rodila jsem o 2 dny dýl v neděli, v po jsem měla jít na ko do nemocnice a tam se mělo rozhodnout co a jak dál. U nás v Pardubicích se přenáší max. o týden, ale zase záleží na okolnostech (tlak, poloho plodu...)

leny16
8. kvě 2010

ale zase s Vaness jsme bojovali, abychom dohnali normální porodní váhu....

leny16
8. kvě 2010

a měla jsem 2 termíny, které se lišily jen o den (dle menzes a měření plodu)

marhulinka
autor
8. kvě 2010

Ahojky...všem pohodový víkend 😵

Coko já na termín nerodila...rodila jsem dřív-Kuba si to tak vybral 😉 Měla jsem termín 17tého a rodila 8mého 😉

marhulinka
autor
8. kvě 2010

Dneska slavíme 😵 😵

leny16
8. kvě 2010

vše nej, nej marhul 😵 😵

marhulinka
autor
8. kvě 2010

Oslaveneček 😵

marhulinka
autor
8. kvě 2010

V novém bodyčku 😵 A bez kaťat vypadá v těch fuskách jako fotbalista 😀

leny16
8. kvě 2010

ten je teda už velký, jen co pravda 😵 😵 Sluší mu nové bodýčko 😵

marhulinka
autor
8. kvě 2010

Leny jj každý říká,že dětičky na fotkách vypadají mnohem starší,nevím jak je to možný,ale je to tak 😉 Švagrová nám dneska posílala fotečky neteřinky...bude jí v červnu rok a vypadá na fotkách jako tříletá slečna 😀

leny2
8. kvě 2010

Coko, já jsem taky rodila o 9 dní dřív. Termín jsem měla jeden. Honzíka jsem měla přesně na den porodu.

leny2
8. kvě 2010

Náš Vojta vypadá na fotkách taky o mnoho větší, ve skutečnosti je to prcínek.

coko.joko
8. kvě 2010

holky diky moc ja ted o tom porad premyslim proc me to chteji teda vyvolavat tak brzo...kdyz mam vlasne porad cas....
jinak marhul ten vas Kuba je uzasny chlap a jak mu to slusi......

leny16
8. kvě 2010

coko- já si myslím, že ti to chtějí vyvolat jen z důvodu toho, že je Lenny velký, aby se předešlo císaři.... Přirozený porod je lepší pro dítě i pro tebe

leny16
8. kvě 2010

39tt už není brzy, to je tak akorát 😵

coko.joko
8. kvě 2010

leny16,ale kdyz me vcera merili prcka,tak me rekl dr.ze ma jen 3400g a muj dr.rekl 3900g coz je velky rozdil a ted komu mas verit..no uvidim v pondeli co nam reknou v nemocnici a tam se snima domluvime,ale budu rada taky za normalni porod a ne cisare...akorad se bojim ty vyvolavacky,ze to bude bolet moc......

leny2
8. kvě 2010

Coko, neboj, já si taky myslím, že ti to asi chtějí vyvolat, že je veliký.

leny16
8. kvě 2010

zase vyvolávačka bývá rychlejší, neboj, to zvládneš, bude to v poho

leny16
8. kvě 2010

tak si hned na začátku řekni o epidurál, ten prý dost většinou pomůže 😉

coko.joko
8. kvě 2010

leny epidural no snad me daji tebletu mezi nozky a ja dostanu ty bolesti a do vecera bude Lenny na svete a bude klidek a pak se tomu tady budu smat.......hlavne jsem moc rada,ze tam bude V.a bude me trochu podporovat...jinak sama bych to nezvladla tady......

leny16
8. kvě 2010

coko, je dobrý, že máš ty kontrakce, který bolej, ale pak máš mezi nima klid, nic tě nebolí.....
Radši se na začátku pojisti tím epidurálem, at vědí, kdyby jsi ho pak chtěla 😉

leny16
8. kvě 2010

v. tě bude skvěle podporovat 😵