Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
12. kvě 2009

Nech si to v Pronatalu předepsat, taky mi to tam tenkrát po transferu napsali.

janysek70
12. kvě 2009

Mně to Slámová na kontrolním UTZ před ET doporučila, ale nic mi nepředepsala, tak jsem myslela, že se to stejně celé hradí, tak jsem si to koupila

leny2
12. kvě 2009

Ono je to jedno, to není taková položka velká, stejně ještě zaplatíš za recept.

janysek70
12. kvě 2009

Jasně, spíš mi zajímalo jestli 1, denně nebo vícekrát 😉 , ještě tu mám zbytek a koupím si další.
Leny myslíš, že za týden by jsi do HK přijela???

leny2
12. kvě 2009

V plánu nic nemáme, tak by to snad šlo, ale nic neslibuju.

leny2
12. kvě 2009

Máme tchýni na operaci, tak nevím, kdy ji pustí, bude muset být u nás, než nastoupí na rehab. pobyt.

leny2
12. kvě 2009

Septim, nevíš zda už mají v Arletě smlouvu se Všeobecnou zdrav. pojišťovnou?

leny2
12. kvě 2009

Janýsku, držím palečky, moc, moc a pak nám podej hlášení, jak to probíhalo. 🙂

leny16
12. kvě 2009

Janýsku- už se ti to blíží, jukni na nás až přijedeš. poštu už máš na cestě 🙂
Co hlky čkouš??? Nevíte jak dopadla??

leny2
12. kvě 2009

Ahoj Leny,
Coko, čeká na mršuli, má dorazit asi 19.5., jestli si to dobře pamatuju a pak začne stimulovat dlouhým protokolem.

leny16
12. kvě 2009

Ahoj leny,
díky, tyto informace vím, ale zdá se mi, že má mít krátký protokol 😵 Já jen jestli někdo neví něco novějšího 🙂
Vy se všechny máte, že se uvidíte o víkendu 😉

leny16
12. kvě 2009

Copak asi janýsek 🙂 vyhlížím ji, ale asi je stále brzy 😒 😉

leny2
12. kvě 2009

Taky vyhlížím Janýska.

leny16
12. kvě 2009

už je má prdolky určitě dávno u sebe 🙂 a líbí se jim tam. Každou chvilku by tu měla už být 😕 😉

janysek70
12. kvě 2009

Čaves 😉 , jsme doma s plnou polní, máme v bříšku 2 bobánky a 2 máme ještě v mrazáku....Embryoložka říkala, že kdyby se to bralo dle embryí, musela bych už být jasně těhotná..., jsou prý super, po rozmrazení se začaly hned zase vyvíjet 😉

leny16
12. kvě 2009

jany- super zprávičky, ted hlavně klid a žádné stresování a uvidíš, že tam ted alespon 1 zůstane 🙂 moc ti to přeju 🙂

leny2
12. kvě 2009

Janýsku, tak to je super, to máš opravdu kvalitní embrya, když všechny přežívají rozmražení, tak teď už jen, aby se pěkně uhnízdily, budem držet všechny palečky co máme. 🙂

janysek70
13. kvě 2009

Zdravím vás všechny se skoro 5-ti měsíční Natálkou v náručí (píši jednou rukou) 🙂, dnes jsem celý den hlídací teta 😉, v 8 papáme a jdeme spinkat 😉

leny2
13. kvě 2009

Ahoj všem,
Janýsku, tak jak probíhal KET? Všechno v pořádku? Napsali ti ten Prednison? A zavádíš Utrogestan nebo máš Crinone? Od kdy ho zavádíš? Byl tam s tebou manžel? To jsem zvědavá, co? 🙂

janysek70
13. kvě 2009

Hoj 😉 , já sama, já sama 😅 , Zavádím Utrouš od neděle 😀 , jinak jsem měla po transferu

leny2
13. kvě 2009

Tak si hezky užívej Natálky, já jdu pracovat 🙂

leny16
13. kvě 2009

Ahoj kočky,
jany- Natálka tedy roste jak z vody, už půl roku
😕 🙂
leny- pěkný den v práci 🙂

leny2
13. kvě 2009

Ahojky Leny,
ani nevím, jestli už víte pohlaví mimča? 🙂 Jestli si to necháte říct.

coko.joko
13. kvě 2009

Ahojky holky,
janysku,tak je pekne drz u sebe ty dva bobanci 😉
jinak ja porad neco zarizuji a jsem hotova,porad litam po dr.a kdyz nejsem u dr.tak zase doma varim a porad dokola.Byt uz je pomalu kompletni,takze v patek cekame velkou navstevu 😀 😀

Ja jinak cekam na mrsuli,ktera by mela prijid 19.5 a pak zacnu brat prednison a druhy den uz injekce do briska a 9 den pojedu na ultrazvuk a tam se to uvidi jak dale.Jo a holky pujdem do tech tri bobanku,kdyz bude vse O.K. 😀 Dr.rikal,ze je to jen na nas pokud je budem chtit,tak nam je da.Tak ja letim zase dom jsem u sousedky a musim jit dodelat obed 😀 Tak paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

leny16
13. kvě 2009

jéé cokouš tady byla 😅 🙂
leny- pindíka neviděl, tak snad holčička, ale příště si to nechám ještě potvrdit 🙂 Leniku, jak to vypadá s tebou??Jdete do toho ted, nebo to necháváte na příště??
coko- to je dobře, že už se to takhle urychlilo 😉 máš to skoro nastejno s Janyskem 🙂budu na Tebe myslet a brzy ti brnknu 🙂

leny16
14. kvě 2009

Kdepak máme janýska??
Já jsem dnes byla zas na autoškole a panika, jsem zvědavá, jak dlouho mi bude trvat, než si vše zautomatizuji, papa 🙂 přeji pěkný den

janysek70
14. kvě 2009

Janýsek se nyní probudil....., odpoledne mocinky odolával povalování v posteli a jak ho zalomil, tak hodinu nevěděl o světě a asi bude po večeři pokračovat

leny16
14. kvě 2009

Jen hezky odpočívej, když máš chut. Zdá se mi, že ted vše bereš více v klidu, že ano?

janysek70
14. kvě 2009

Jo já jsem tak úžasně klidná, Lukáš zítra píše mat. písemku z odborných a já v klídku vyžehlila košili a vůbec mi to nerozhazuje. Beru to tak, že hlavně, že má čtvrťák ukončen a kdyby náhodou v nějakém předmětu zakopl, tak je opravný termín na konci prázdnin a tak to nehrotím.....

leny16
14. kvě 2009

přesně tak, alespon z tvé strany necítí velký nátlak a zvládne to s menší nervozitoiu Držím mu palce a písni jak dopadl 🙂