• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
Ahoj holky,
u nás leje jako z konve a lepší to asi nebude podle předpovědi.
14. kvě 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blazenko, neboj sliznice určitě doroste. A to pak půjdeš příští pátek na KET?
14. kvě 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhulinko, to máte super, že vstáváš v noci jenom jednou na kojení. Já kojím tak kolem půl druhé v noci a pak kolem páté. Ale je to různé, někdy vydrží i do třech hodin. Někdy mi taky ve dne padá hlava u kojení. Taky se vždycky vzbudím při každém hlásku Vojtíška. Taťulka, ten chrupe, toho jen tak něco nevzbudí.
14. kvě 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau, čau, čau, máme tu zasejc páteček, toto letí!!!
14. kvě 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Janýsku, pracuješ, nebo jsi doma?
14. kvě 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem doma a snažím se tu trošku pracovat..... Teď jsem slupla Maalox, abych trošičku ulevila žaludku. Je to děs :angry: . Od dvou hodin jsem dnes vzhůru, ve čtyři jsem už naštvaně vstala a vyklízela jsem kytky a obrázky s chodby, aby to bylo připravené pro M. na malování, pak jsem mu udělala snídani..... Já už nevím, jak mám ležet, vše mi tlačí :frowning2:
14. kvě 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mě mrzí, že máš takové trápení.
14. kvě 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už máš jinak vše nachystané?
14. kvě 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám vše doma, pak to jen vyperu a vyžehlím. Poslední objednanou věc mám kolíbku a letní zavinovačku do autosedačky, už jsem to zaplatila, tak čekám, až to dorazí a to je poslední, co mi chybí, snad :slight_smile: . Pak už budu jen nakupovat v akci plínky a věcičky jen ve větších velikostech...
14. kvě 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je dobře, že už máš vše nakoupené. Jak dlouho budeš ještě pracovat?
14. kvě 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, plínky jsem taky vždycky kupovala v akci a vyšly za dobrou cenu, máme jich velkou zásobu. Teď jsem zrovna načínala první balík větších Pampers 2. Do teďka jsme měli jedničky.
14. kvě 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do porodky si asi koupím ty nejmenší, že? Ještě je nějaký kupon na slevu na plínky a ubrousky v tom pronatal boxu, tak to koupím v Rossmannovi, tam je mají taky vždy za dobrou cenu. Taky jsem se v tom boxu dočetla, že se mám někde zaregistrovat dle kuponu a že pak obdržím další, ale žádný jsem tam nenašla :unamused:
14. kvě 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatím jsem práci nezabalila, ty prašule se mi moc hodí a nijak se nehoním. Chci do 30.6. vydržet, pak to zřejmě utnu naráz nebo bych si možná něco malinko nechala, to uvidím, jak se domluvíme....
14. kvě 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem měla v boxu lístek na další box, tak jsem ho poslala, ale myslím, že v porodnici ho dostávali všichni automaticky, tak to asi ani nebylo potřeba zasílat.
14. kvě 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
To máš super, že můžeš takhle pracovat, prašule se hodí.
14. kvě 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, jsem doma a desítka navíc to jistí, kde to najdu.....
14. kvě 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přemýšlím co o víku podnikneme, když koukám na tu předpověď, tak hrůza :angry: :angry: . To ani nebudu prát a zase se to nakupí.
14. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No s počasím je to hrůza, chtěli jsme se jet podívat na pouť, ale jestli bude pršet, tak to nikam nepojedeme. :frowning2:
14. kvě 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já půjdu snad i zatopit jaká tu je kosa.
14. kvě 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do Leťáku na Kopečkovou? :dizzy_face:
To mně je pořád teplo, nechala jsem i přes noc otevřená okna a M. hudroval
:grinning:
14. kvě 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do Leťáku nebo do Potštejna. :slight_smile:
14. kvě 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Péčko máte blíže.....
14. kvě 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já přemýšlím jaký Péčko, no co myslíš, že mě napadlo? :grinning:
14. kvě 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je mi to jasné :grinning: , tak tedy Potštejn :grinning:
14. kvě 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš, u nás to teď není tak jednoduchý, dvě děti, trefit se když oba spí a abych nespala i já. :grinning:
14. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska mám radost, právě jsem prodala můj telefon na aukru. :slight_smile:
14. kvě 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
I když na druhou stranu mám smutek, jelikož se ho těžko vzdávám, byla jsem s ním spokojená, měla jsem ho 6 let.
14. kvě 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zeny jsem dnes nejaka divna od noci mam strasne krizove bolesti a jdou mi do podbriska jako na kramy do toho strasne tvrdne bricho se z toho zblaznim a hlavne to vubec nepolevuje. Asi poslove nebo nevim ale boli to docela fest :wink: leny tak alspon ze se prodal to jsi ho mela opravdu dlouho :wink: Janysku tak uz budes mit vse kompletni pak hod do alba se tesim. :wink:
14. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, no, no, že by se něco začínalo dít?? Tak díky týdnům by se už mohlo něco rozjíždět, tak opatrně a odpočívat!!!!
14. kvě 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste nemuze janysku tohle jsou tydny podle posledni menstruace podle ultrazvuku je mimi jeste o tyden a pul vetsi. Ale ja jeste rodit nemuzu zitra musim po Pardubek a v nedeli mame navstevu. V pondeli mam kontrolu u doktorky tak uvidime. Odpocivat to nejde dva lumpove tu litaji. :wink: ale v tom krizi to boli jako prase :wink:
14. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek