Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
14. kvě 2010

Ahoj holky,
u nás leje jako z konve a lepší to asi nebude podle předpovědi.

leny2
14. kvě 2010

Blazenko, neboj sliznice určitě doroste. A to pak půjdeš příští pátek na KET?

leny2
14. kvě 2010

Marhulinko, to máte super, že vstáváš v noci jenom jednou na kojení. Já kojím tak kolem půl druhé v noci a pak kolem páté. Ale je to různé, někdy vydrží i do třech hodin. Někdy mi taky ve dne padá hlava u kojení. Taky se vždycky vzbudím při každém hlásku Vojtíška. Taťulka, ten chrupe, toho jen tak něco nevzbudí.

janysek70
14. kvě 2010

Čau, čau, čau, máme tu zasejc páteček, toto letí!!!

leny2
14. kvě 2010

Ahoj Janýsku, pracuješ, nebo jsi doma?

janysek70
14. kvě 2010

Jsem doma a snažím se tu trošku pracovat..... Teď jsem slupla Maalox, abych trošičku ulevila žaludku. Je to děs 😠 . Od dvou hodin jsem dnes vzhůru, ve čtyři jsem už naštvaně vstala a vyklízela jsem kytky a obrázky s chodby, aby to bylo připravené pro M. na malování, pak jsem mu udělala snídani..... Já už nevím, jak mám ležet, vše mi tlačí ☹

leny2
14. kvě 2010

To mě mrzí, že máš takové trápení.

leny2
14. kvě 2010

Už máš jinak vše nachystané?

janysek70
14. kvě 2010

Mám vše doma, pak to jen vyperu a vyžehlím. Poslední objednanou věc mám kolíbku a letní zavinovačku do autosedačky, už jsem to zaplatila, tak čekám, až to dorazí a to je poslední, co mi chybí, snad 🙂 . Pak už budu jen nakupovat v akci plínky a věcičky jen ve větších velikostech...

leny2
14. kvě 2010

Tak to je dobře, že už máš vše nakoupené. Jak dlouho budeš ještě pracovat?

leny2
14. kvě 2010

Jo, plínky jsem taky vždycky kupovala v akci a vyšly za dobrou cenu, máme jich velkou zásobu. Teď jsem zrovna načínala první balík větších Pampers 2. Do teďka jsme měli jedničky.

janysek70
14. kvě 2010

Do porodky si asi koupím ty nejmenší, že? Ještě je nějaký kupon na slevu na plínky a ubrousky v tom pronatal boxu, tak to koupím v Rossmannovi, tam je mají taky vždy za dobrou cenu. Taky jsem se v tom boxu dočetla, že se mám někde zaregistrovat dle kuponu a že pak obdržím další, ale žádný jsem tam nenašla 😒

janysek70
14. kvě 2010

Zatím jsem práci nezabalila, ty prašule se mi moc hodí a nijak se nehoním. Chci do 30.6. vydržet, pak to zřejmě utnu naráz nebo bych si možná něco malinko nechala, to uvidím, jak se domluvíme....

leny2
14. kvě 2010

Já jsem měla v boxu lístek na další box, tak jsem ho poslala, ale myslím, že v porodnici ho dostávali všichni automaticky, tak to asi ani nebylo potřeba zasílat.

leny2
14. kvě 2010

To máš super, že můžeš takhle pracovat, prašule se hodí.

janysek70
14. kvě 2010

To jo, jsem doma a desítka navíc to jistí, kde to najdu.....

janysek70
14. kvě 2010

Přemýšlím co o víku podnikneme, když koukám na tu předpověď, tak hrůza 😠 😠 . To ani nebudu prát a zase se to nakupí.

leny2
14. kvě 2010

No s počasím je to hrůza, chtěli jsme se jet podívat na pouť, ale jestli bude pršet, tak to nikam nepojedeme. ☹

leny2
14. kvě 2010

Já půjdu snad i zatopit jaká tu je kosa.

janysek70
14. kvě 2010

Do Leťáku na Kopečkovou? 😵
To mně je pořád teplo, nechala jsem i přes noc otevřená okna a M. hudroval
😀

leny2
14. kvě 2010

Do Leťáku nebo do Potštejna. 🙂

janysek70
14. kvě 2010

Tak Péčko máte blíže.....

leny2
14. kvě 2010

Já přemýšlím jaký Péčko, no co myslíš, že mě napadlo? 😀

janysek70
14. kvě 2010

Je mi to jasné 😀 , tak tedy Potštejn 😀

leny2
14. kvě 2010

To víš, u nás to teď není tak jednoduchý, dvě děti, trefit se když oba spí a abych nespala i já. 😀

leny2
14. kvě 2010

Dneska mám radost, právě jsem prodala můj telefon na aukru. 🙂

leny2
14. kvě 2010

I když na druhou stranu mám smutek, jelikož se ho těžko vzdávám, byla jsem s ním spokojená, měla jsem ho 6 let.

septim
14. kvě 2010

ahoj zeny jsem dnes nejaka divna od noci mam strasne krizove bolesti a jdou mi do podbriska jako na kramy do toho strasne tvrdne bricho se z toho zblaznim a hlavne to vubec nepolevuje. Asi poslove nebo nevim ale boli to docela fest 😉 leny tak alspon ze se prodal to jsi ho mela opravdu dlouho 😉 Janysku tak uz budes mit vse kompletni pak hod do alba se tesim. 😉

janysek70
14. kvě 2010

No, no, no, že by se něco začínalo dít?? Tak díky týdnům by se už mohlo něco rozjíždět, tak opatrně a odpočívat!!!!

septim
14. kvě 2010

jeste nemuze janysku tohle jsou tydny podle posledni menstruace podle ultrazvuku je mimi jeste o tyden a pul vetsi. Ale ja jeste rodit nemuzu zitra musim po Pardubek a v nedeli mame navstevu. V pondeli mam kontrolu u doktorky tak uvidime. Odpocivat to nejde dva lumpove tu litaji. 😉 ale v tom krizi to boli jako prase 😉