• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
ja taky, Dopolko jsem byla v tecj Pardubkach, a ted me ceka uklid,vecer se tu ukaze cokousek, se tak tesim na fotecky :wink:
16. kvě 2010 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to se tu budu muset asi ukázat aby jsem se podívala na lenyho to aby jsem si šla dříve lehnout
:slight_smile:
16. kvě 2010 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem doma.....jsem teda hrozne unavena,ale stastna mamina....musim si udelat s Vratou nejaky system,protoze nejak nevim co driv delat.....ale ono to prijde...Jinak porod hrozny 2 dny rodit mazec,ale zvladla jsem to jen diky Vratovi,protoze od pondeli od rana byl u me a nespal a porad byl se mnou a dokonce i rodil :dizzy_face: takze super fakt...
Mate fotecky v albu,tak se podivej te :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. kvě 2010 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak vam vsem dekuji,ze jste na me myslely a prozivaly to se mnou....
16. kvě 2010 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Čoko ještě jednou gratuluji.
Lenny je nádhernej, tady u těch fotek normálně brečím.
16. kvě 2010 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
cokulino gratuluji prcek je nadhernej, jsem porad cekala :wink: a tatkovi to tam moooc slusi pozdravuj ho :wink: a tobe to tam samozrejmne taky moc slusi a nejvice ze vseho to slusi malemu Lenninkovi :wink:
16. kvě 2010 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
holky diky moc.....jste zlaticka,ale ja driv nestihala.....ted me malej usnul a my totis jeste poradne neumime pit a tak nam to vsechno trva hrozne dlouho...a hlavne musime,protoze jinak jdem zpatky do nemocnice.......pak vam vse pisnu,ale dneska opravdu nemam silu.....
16. kvě 2010 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda náš cokousku :dizzy_face:
gratuluji a lenny je moooc krásný, zdá se mi zatím hodně do tebe
:slight_smile: moooc sme tu ne tebe myslely a držely ti palce. Jsi šikovná, že jsi to tak zvládla
:slight_smile: Ted odpočívej kdy to jen půjde, než se zajedete :wink: Už to máš konečně za sebou :slight_smile:
16. kvě 2010 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jůůůů, Čokoušku, vítej zpět z dlouhé cesty, moc ti závidím, že už to máš za sebou a už se doma všichni tři muckáte :dizzy_face: :dizzy_face: .
Jsi borka, dala jsi to!!!!!! Hodně odpočívej!!!
Lenny je slaďounký, teď jsme ho s Michalem prohlédli a už se taky moc těšíme :dizzy_face:
16. kvě 2010 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky Čokoušku moooooooooc Vám gratuluji Lenýsek je moc krásnej už jsem se moc těšila na vaše fotečky. :wink:
Moc Vám to tam sluší jak taťkovi tak i tobě ,ale hlavně Lenýskovi. :grinning:
Kojení půjde uvidíš jsi to holka šikovná a učenlivá . :slight_smile:
16. kvě 2010 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Čoko,

jsem úplně na měko :wink: .Leny je nádhernej.Tak a teď už bude jen dobře.Užívejte si jste nádherná rodinka.
Všechny ostatní zdravím a těším se na další fotečky miminek.Teď kdopak??? :wink:
16. kvě 2010 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Coko, vítej mamino,ještě jednou gratuluji a moc vám to sluší. :dizzy_face:
16. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky diky moc,jsem hrozne rada,ze to mam za sebou,akorad me dela starost malej,ze nechce jist a porad spi,kdyz nebude papat,tak jdem zpatky do nemocnice,protoze mu hrozi ta zloutenka znova.....
chtela jsem se jeste zeptat jak funguje ta naninka,to se vypina pokazdy,kdyz v tom malej neni...a kdyby se neco delo,tak to zacne houkat jinak to problikava zelene.....
16. kvě 2010 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
coko- ta nanynka se musí vypínat pokaždé když lennyho vezmete z postýlky a jinak pokud je zaplá a malý v postýlce, tak bliká zeleně a kdyby se něco nedej bože stalo, tak po pár sek. začne pípat.
Coko, začínající žloutenku jsme též měli, ale ještě to nebylo na solárko.....taky hodně spala a nechtěla papat ale dávali jsme jí na světlo k oknu a doporučovali nám odhalit i hrudníček....nejlépe, když vám svítí sluníčko do oken.
Jo, dvakrát nám nanny ze začátku začala v noci pípat, ale s malou stačilo jen zatřást, aby se probrala, někdy děti zapomínají v hlubokém spánku dýchat....
16. kvě 2010 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
leny 16,moc diky....no to vis to jsou nove veci pro nas a i kdyz je to zaple,tak tam porad chodime a kontrolujeme maleho.no nas prave tu zloutenku mel a byl na tom solarku a musi pry hodne pit a nesmi moc spat,ale prave,ze my mame spaci mimi a tak je to tezky a s tim kojenim ani nemluvim...zitra rano prijde ta pani jak me bude ucit co a jak a tak jsem rozhodnuta,ze kdyz to kojo nepujde tak si budu odsavat a davat mu flasku...a budu mit jistotu.... :wink:
16. kvě 2010 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, coko za pár dní z vás budou profíci, taky jsme plašili :wink: to všichni s 1 mimi.. :dizzy_face:
coko- taky jsme dopadli tak, že jsem do 5 měs. odsávala a malá pila z flašky...nakonec taky měla moje mlíčko, což jsem byla ráda.At je to tak, nebo tak, lenny musí hlavně papat... a taky to má výhody a nevýhody. Jako plus je ten, že víš kolik ti spapá :wink:
Neboj on se rozpapá, až se naučí jak.
At se dnes vaše první noc doma vydaří
:dizzy_face:
16. kvě 2010 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hezké pondělní ránko všem a pohodový týden....

Já dorazila od dokyho a jdu snídat a dočítat a pokochat se fotečkama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. kvě 2010 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak máme před sebou další týden.

Coko, Vojtíšek měl taky zvýšený hodnoty žloutenky, ale ne tolik, solárko nám nedávali. Hodně ho dávej na světlo k oknu, nejlepší na sluníčko, ale to teď moc není. Kvůli tomu i hodně spí. Ale to bude dobrý. Za pár dní to odezní.
17. kvě 2010 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Marhu, copak, že jsi byla u doktorka?
17. kvě 2010 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
My celý víkend slavili,byli jsme na chaloupkách a bylo to super...Bylo nás jako Hujerovců,dvě ukřičený dětičky,takže super zábava :grinning:
17. kvě 2010 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Leny no můžeš hádat,myslím,že stačí jednou :frowning2: s čím jsem byla...už mě to vážně nebaví,věčně to na někoho vystrkovat :sweat_smile:
17. kvě 2010 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Cokoušku ještě jednou mooooc gratuluji ke krásnému miminku...Lenny je opravdu celý ty-zatím,ony se strašně mění :slight_smile: Přejeme hoodně zdravíčka,ať si brzo najdete svůj systém co a jak a to papu taky vypilujete :wink: Hlavně buď v klídku,V.ti určo hodně pomáhá,takže nebude problém :dizzy_face:
17. kvě 2010 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Marhu, tak jste si to hezky užili o víkendu, to je dobře, taky jsem ráda, když někde vyrazíme, jak jsme furt doma, potřebuji mezi lidi trošku.
17. kvě 2010 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
To tě to furt zlobí? Já musím zaťukat, že už to docela u mě funguje, už můžu kadit bez bolesti a krve.
17. kvě 2010 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
cokousku to sjidlem znam dobre. Holky taky porad spaly. Ada mela zloutenku taky silnou a byla na solarku 24 hodin. Nechtely taky moc papat, ja musela pred kazdym krmenim doma zvazit nakrmit znova vazit a kdyz nesnedly co mely, mely predepsano kolik :wink: odstrikat a strikackou pres prst dokrmit. Ja vim je to silene se dvema jsem to dlouho nedala, ale zkus s jednim vydrzet pak kdyz se prcek rozji je to pohodicka a hlavne porad dokola vyvarovat lahve odsavacku proste vse je taky na palici :wink:
17. kvě 2010 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No teď mě to hodně douho pořád bolelo,cukalo mi tam a pořád jako kdyby mi měla upadnout celá půlka zadku :grinning: V noci jsem už nemohla ani chodit a kolikrát i brečela...Na záchod jsem chodila úplně v pohodě,dokonce už to nebyla taková muka,to jen výjimečně třeba jednou týdně jsem si to protrpěla...no a teď se mi to zhoršilo,ten svěrač prostě nefachčí jak by měl...Takže dneska mi doky řekl,ať pořád cvičím /mno a co asi pořád dělám??/ a pokud by se to nezlepšilo,tak by se s tím muselo něco dělat :frowning2: Se z toho asi picnu...toho se strašně bojím,snad k tomu nedojde,protože to by mě asi omývali...brrrrrrrr
Snad se to zase zlepší...on doky říkal,že někdy to chce čas,tak snad jo.
17. kvě 2010 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Septim, jak se cítíš? Všechno jsi to zvládla, co jsi měla v plánu?
17. kvě 2010 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Marhu, to je hrozný, takové trápení, tak hlavně aby se to zahojilo a nemuselas jít na žádný zákrok.
17. kvě 2010 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
marhul chudaku ty mas taky problem s tim zadeckem :frowning2: Leny vse v poho mam vse udelano dnes jeste doklidim i kdyz muzu uklizet porad. :wink: odpoledne jedu do poradny tak uvidim. :wink:
17. kvě 2010 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte babulky :slight_smile: v noci jsem nemohla chrápat, tak jsem si to prodloužila nyní a teprve jsem dorazila snídaničku....
Sep, tak jsem zvědavá, co dokyna řekne a jestli je to u tebe již nachystané...
Já asi zajedu na mrkandu k našim, ve středu razí do Paříže, tak je podpořit před tou dlouhou cestou a vezmu tam ke kávě buchtičku, se mi včera moc povedla, mňam...
17. kvě 2010 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek