• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
jany- pak dej vědět jak dobře se Štepánkovi daří :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:
18. kvě 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Coko, Lenny se to naučí a budete kojit bez problémů. Já mám monitor dechu Babysence II a ještě nám teda nepískala, jen když ji zapomenu vypnout, to je rachot pak.
18. kvě 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku, dobře pořiď na kontrole.
18. kvě 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku, to jsi udělala super nákup. Taky nakupuji v DM. Ale ty jejich plíny nejmenší se mi moc nelíbili, byly takový tvrdý oproti Pampers. Používala jsem raději Pampers 1. Ještě mám koupený z Tesca ty jejich zelený, ale do těch musíme dorůst, tak je pak vyzkouším jaký budou. Ale když koupím Pampers v akci, tak jsou nejlevnější.
18. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určo podám hlášení....
Leny, já mám nakoupené jen pampers, včera jsem ty nejmenší koupila ty bílé.....
18. kvě 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mi holky nejvíc vyhovují Pampers a pak ty Tesco zelený, Huggies jsou taky ok, ale trošku tvrdé...A je pravda, že když se Pampers koupí v akci, tak vyjdou nastejno, jako jiný šunty....
18. kvě 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevíte, kdy začínají jarní slevy? Těším se na nákupy, ale ted je vše drahý a pak to bude za polovinu....
:slight_smile:
18. kvě 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha leny16 to musi bejt primo pod nim....dobra otazka a spatna odpoved je,ze jen pulkou na tom je :confused: to jsem teda matka....ale a ja fakt nevim jak to funguje.....takze tu desku dat pod nej.....
janysku urco se mu to bude libit venku...
18. kvě 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny, to nevím, kdy začínají slevy, ale už by mohly, ne?
18. kvě 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny- tj, už se klepu :grinning:
coko- my měli 2 desky vedle sebe a nebo můžou být pod sebou. Taky stačí jen jedna, ale musí na ní ležet celý.... :wink:
18. kvě 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, radši ty desky dej přímo pod Lennyho, líp to pak snímá...
18. kvě 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny16 diky moc uz to je udelany...tak se uvidi jestli to bude piskat.....ale porad tam chodim a hlidam ho.... :dizzy_face:
18. kvě 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko, změň si v profilu, že už nejsi těhulka. :slight_smile:
18. kvě 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny2 ja nevim jak jsem to zkoumala a neprisla na to......musite me poradit..... :grinning:
18. kvě 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když otevřeš fotoglog, tak tam je "změň" a tam si změn těhotenství. Nevím, jestli jsem to napsala dobře, jestli to pochopíš.
18. kvě 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny to delam,ale jak to mam zmenit,kdyz to vymazu ten datum,tak me to napise,ze musim zadat nejaky datum....jsem z toho :confused:
18. kvě 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musíš tam změnit "stav" na "neplánujeme v blízké budoucnosti nebo něco jiného.
18. kvě 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko, proč ti paní vyhodila ubrousky?
18. kvě 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny2 diky mam to......jsi hodna.....
protoze rekla,ze se to nepouziva a kdyz je pokakanej,tak jen cista voda a zinka...aby nebyl opruzeny a zadny masticky proste nic...na pindu se pry taky nesaha to udela jeho dr.az k ni pujdem..pry to neni jak v CR driv....no jsem z toho trochu prekvapena,ale stejne si to delam po svym.... :grinning: kdyz tu neni....dnes prijde okolo 12-13 hod,tak jsme zvedava jestli malej pribral....a taky me zkontroluje spodek,prsa a bricho teda ja tomu ted rikam drzka :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Přišla jsem z venku,jdu nakrmit miláčky a pak až Kubulinka uspím přijdu se na vás konečně mrknout...
18. kvě 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem jela pro mladýho do školy, teď jsem si udělala krupičnou kaši a čekám až se Vojta probudí a budem krmit a pak zajedu do obchodu pro pečivo a přijdu, tak nevím, zda vás tu zastihnu.
18. kvě 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko, já myslela, že ta paní ti bude pomáhat s malým a ona bude kontrolovat i tebe?
18. kvě 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny2,to je Hebame v Cr se ji rika Ula a tady ji mas urcenou po porodu a nebo pred porodem a kazda umi neco jineho....a ja ji mam po porodu a hlida maleho jestli pribira a uci me jak a co mam s nim delat..a dava mu tabletky a uci te koupat atd a tady hlida me...kontroluje me prsa a spodek a je to prijemny,ze nemusis nikam chodit...
a jinak od vcera mame nabrano 40g...JUPIIIIII..........
18. kvě 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vím, že se radí nepoužívat ubrusky, ale já si ted živit bez nich nedovedu představit, kupuju na citlivou pokožku a malá nemá opruzeniny..
18. kvě 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je supr, že malej přibral, gratuluji :dizzy_face:
18. kvě 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko jsi i sešitá? A vpoho?
18. kvě 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě až budeš mít čas tak nám prosíííím popiš porod, ale až se ustálíte...
18. kvě 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Už jsem tu...Kuba je napapkaný a hraje si tady pod hrazdičkou....

Leny16,já to četla a pak na to úplně zapomněla-no jak říká manža,ta poporodní demence se mě ještě nějak drží :grinning: Jdu na to...a napiš mi kam ti mám poslat korunky :wink:
18. kvě 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko my se taky rozpapkali až doma :dizzy_face: :dizzy_face: Chce to čas a trpělivost :wink: :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My používáme plínky zelené z Tesca a Pampers Sleep and Play :wink:
Ubrousky teda používáme,bez nich si to neumím představit :grinning: Taky používáme Sensitive a opruzený nejsme :wink:
18. kvě 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek