Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

septim
20. kvě 2010

a cokous nemuzes si ho doma pred jidlem zvazit a po tech 20minutach znova aby jsi videla jestli opravdu pije intenzivne, jinak nevim

septim
20. kvě 2010

to je fajn ze jsi pokupila meli vice zbozi i nadherne kabatky ale uz jsou pryc taky za 69,- se nedivim

coko.joko
20. kvě 2010

me ho vazi ta Alena a pije intenzivne pokazdy....byl asi pretazeny,protoze jsem ho ted dala do postylky a dala mu dudlika a je klid.....tak uvidim na jak dlouho......

septim
20. kvě 2010

tak snad to bude dobry si zvykne a hotovo 😉 taky treba budes muset vyzkouset ruzne dudliky me chtely holky jen od NUKU

coko.joko
20. kvě 2010

jo ja mam sept od Nuku to mam vsechno.....lezi a kouka a dudl v puse......dneska jsem dostala darek a to pliny s prouzkou a kdyz se malej vycura tak se ta prouzka barvi na zeleno jinak je zluta.....to jsem mela tyhle pliny v porodce a podle toho se poznalo jestli mimi hodne cura....

septim
20. kvě 2010

to jsem jeste nevidela, tak at uz je prdolka jen spokojeny 😉 a co ty jak se citis

coko.joko
20. kvě 2010

ti dovezu ukazat je to fakt super......ja jsem v pohode

septim
20. kvě 2010

tak to je fajn, jsem rada 😉 jdu si dadnout 🙂 tak dobrou 🙂

blazenkaa
20. kvě 2010

Ahojky holčičky tak vám všem moc děkuji 🙂 že na mě myslíte jsem nějaká nervní z toho že nemohu ani usnout tak jsem si vás aspoň dočetla .
To jsem zvědavá co mi v 9 řeknou až tam budu volat když bude čas tak se tu po 9 ještě ukážu
Do teďka jsem makala aby jsem měla vše hotové a mohla dadat tak teď jsem dovytřela.uff 😀 🙂

marhulinka
autor
21. kvě 2010

Hezké ránko...

Blaženko tak tfuj tfuj tfuj na telefonát 😵

blazenkaa
21. kvě 2010

ahojky Marhuilko tak mi to moc nepomohlo

blazenkaa
21. kvě 2010

tak se jdu chystat a jedu si pro to jedno miminko doufám že to bude stačit zatím pa páá

septim
21. kvě 2010

blazenkaa preji moooc stesticka at vse vyjde. Podivej Marhulka taky si nechala zavest jen jedno a jakyho ma krasnyho klucika. 😉

janysek70
21. kvě 2010

Blaži hodně štěstí, to musí být ten pravý, když jako jediný odolal, tak mu věř a nezatracuj ho!!!!!!

coko.joko
21. kvě 2010

blazenko,tak uz mas v sobe toho bojovnicka tak at se chyti a uz se te nepsusti a krasne se tam uhnizdi.....myslim na tebe....

marhulinka
autor
21. kvě 2010

Jak nepomohlo?? Však to jedno může být to pravé!!! Držím pěstičky 😵 😵

marhulinka
autor
21. kvě 2010

My byli s Kubíkem venku,je tam šílený dusno...jsem přišla celá splavená 😠
My přišly další rifličky,co jsem si objednávala 🙂

marhulinka
autor
21. kvě 2010

My přišly mělo být mě přišly!!

coko.joko
21. kvě 2010

marhul to se mas venku ..my jdem odpolko s tatkou..protoze 3 patro tahat tu korbu je po me jsem to zkousela do jednoho patra a mela jsem dost 😀 tak ryflicky to bude fraja ten vas klucik.......

marhulinka
autor
21. kvě 2010

😀 😀 frája budu já 😀 😀 😀
Kubíkovi musím něco vyhlídnout na to vítání občánků...doma co máme riflíky,jsou psané na 3měsíce,ale jsou mu velikánské 😅

marhulinka
autor
21. kvě 2010

Já odpolko vyženu ven kluky a já si to doma trochu pofackuju...

Zítra jdu ke kadeřnici,taťka bude hlídat...tak se těším na ten relax,no a taky doufám,že toho pak nebudu litovat 😵

coko.joko
21. kvě 2010

Aha jsem to blbe precetla...taky se uz tesim na svoje veci az je vytahnu a nebudu muset nosit ty tehulkovsky.......aleto jeste potrva..ja byla ve meste vcera a zkousela jsem si ryfle,ale nezapnu je pres ten bruch jak klesa niz a niz tak me tam ted vadi...
to budes krasna mamka a Kuba se krasne oblekne a muzete razit na vitani obcanku 😵 😵
marhul co davas Kubikovi na prdy my uz vyzkouseli vse a nic nejde...vcera opet od 20 hod do 3 do rana brecel a brecel a ja uz envim co mu davat....

marhulinka
autor
21. kvě 2010

S nákupem hadříků ještě počkej...já taky raději čekala...ikdyž teda mě se po porodu ztratil trochu zadek,ale řekla bych,že se mi to vrazilo do stehen 😠 😠 😠 😠

coko.joko
21. kvě 2010

no vidis zadek nemas.... 😀 ja mam zatim vsechno,ale chce to asi cas......mam par cviku co muzu uz ted cvicit,tak cvicim kdyz mam cas a snad se to da dolu.....ale kdyz jdu po ulici,tak´si fakt pripadam jako tehule a kdyz na me lidi cumi,tak me je i trapne.... 😵 jsme na tohle asi prdla,ale fakt me to vadi......

leny2
21. kvě 2010

Ahoj holky,
jsme hned po ránu jeli s mamkou na velký nákup, tak jsem se ještě nezastavila a za chvíli ještě pro mladýho do školy.

Blaženko, držím palečky, aby ten bojovníček byl ten pravý, věř tomu a ono se ti to vyplní.

leny2
21. kvě 2010

Coko, já používám na prdíky pro Vojtíška Baby Calm, může se dávat od 1 měsíce.

coko.joko
21. kvě 2010

leny2 a to kupujes v lekarne???se zeptame tady na to jestli to maji.......

leny2
21. kvě 2010

Coko, neboj, břicho se ti zatáhne, já jsem se taky zhrozila, když jsem po porodu měla takové veliké, koupila jsem si ten poporodní pás, ale ani jsem ho moc nenosila, ono se pěkně každým dnem zmenšovalo. Ještě teď mám takový špek, ale to už budu muset dát dolů cvičením.

leny2
21. kvě 2010

Jo, v lékárně a stojí to 130,- Kč.

leny2
21. kvě 2010

Ale každému pomáhá něco jiného. Psaly jsme tady o tom s holkama, ještě jsou probiotické kapičky a Sab simplex.