• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
Septim, přečti si můj příspěvek na str. 64, já jsem hlásila předem, že nemůžu v sobotu.
18. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
sep- já osobně jsem s tím souhlasila, ale to bylo před kontrolkou, nemohla jsem vědět, že mi dá tak málo vycházek a riskovat, že přijdu o všechny peníze, to fakt ne. Až budu mít lepší vycházky, tak určo příjdu, ale prosím o více pochopení, díky
18. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny16 to je jasne mas neschopenku to vim :wink:
18. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ženy klíííííííííííííííd :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
však my jsme v klidu :grinning: :wink:
18. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak o co jde, vždyť jsme vlastně všechny byly o víku nemocné a já dokonce NT a musela jsem držet plod :slight_smile: a až se mi to potvrdí či vyvrátí, tak čoko písnu a sejdeme se, není problém a pro ni to problém určo také nebude, když je z HK a nikam nemusí jet.... :slight_smile: :wink:
18. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se taky budu snažit ukecat vycházky abychom mohly do té ZOO :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Jo na ZOO myslím a čoko s ní také počítá :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uhlicek by nám mohla napsat jak se jí daří. :slight_smile: Trochu nám tu rozhodit těhu bacilky. :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Písnu ji SMS.
18. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj písej, jak nám řekne, jak na to :slight_smile:
Leni, co děláš doma, když už ti učení odpadlo?????
18. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky uz jsem tu,jsem rada,ze na me myslite,me v sobotu prepadla hrozna ryma,boli me v krku,jsem jak lemra,obcas je mi blbe od zaludku,zitra mi z nemocnice pusti moji drahou polovicku,uz mu je hej,ale mel komplikace,tak jsem rada,ze jde uz domu,ale at si nemysli,ze bude vymyslet :slight_smile: ,ve ctvrtek jdu na UZ,tak bojim bojim,dnes jsem si cvicne udelala test,lezel tam tak sam :dizzy_face: ,takze PRSK PRSK PRSK
18. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky prskám o 106 :astonished: :wink:
jany- furt mám co dělat
:wink: pes mi ted líná, takže se mi zdá, že furt jenom luxuju :grinning: chodím se psem na procházky a hlavně odpočívám. Už se totiž začínám cítit těhotně :grinning: bříško mi nějak bolí, zadýchávám se, jsem ospalá, žáha pálí....jak důchodce :grinning: a to jsem vždy byla takový rychlík :sweat_smile: :slight_smile: však to sama za pár poznáš :slight_smile:
uhlíček- ten strach znám, ale neboj bude to ok, kolikátý tt vůbec jsi? Pak dej vědět :wink:
18. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo coko bude zase odjizdet na tri tydny do nemecka tak uz asi nic nedopadne :frowning2:
18. kvě 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leny16 mela bych byt asi 7.tyden,kdyz jsem byla tehotna s malym,tak jsem u Dolezala na prvnim UZ byla 6+6,tak uvidime.
18. kvě 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny, to je krásný, že už se cítíš těhotně :slight_smile:

Uhlicku, SMS funguje, to je dobře, že jsi se ozvala, hezky se kurýruj, ať vyženeš všechny bacily z těla a na ultrazvuku bude všechno dobrý, neboj, držím palce. :slight_smile: Je, nemocnej chlap, to si asi užiješ, jestli je ten tvůj jako všechny ostatní, ale si tě nedovolí honit, musí si tě teď hýčkat. :slight_smile:
18. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uhlicku,po ultrazvuku si doplň do pasu údaje, aby ti naskakovali týdny.
18. kvě 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny a Uhlicku, děkujeme za prskance těhubacilů. :slight_smile:
18. kvě 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jdem grilovat masíčko, tak juknu zase navečer.
18. kvě 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si uzijte grilovacku,neboj ja se honit nenecham,to zase ne,pred chvili volal,jak se nudi,ja ho doma zamestnam,ze nebude mit cas se nudit :grinning:
18. kvě 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký Uhlíčku, tak hodně štěstíčka na čtvrtek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Však ona si čoko čásek udělá, bude stimulovat až se z ní bude kouřit a pak držet plody a spich bude, strach nemám :wink:
18. kvě 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Správný přístup Uhlicku. :slight_smile:
18. kvě 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
uhlíček- tak to už asi uvidíš tukat srdíčko
:wink:
leny-užij si grilovačku, dnes je na to krásné počasí :slight_smile:
septím- díky za zprávičky o čokoušovi, dnes večer se jí chystám volat :slight_smile:
18. kvě 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se pěkně napapkali, jak jsem celý víkend nejedla, tak to teď doháním, 3 kg jsem shodila, ale myslím, že budou hned zpátky. Jdu juknout na zprávy, mějte se tu krásně.
18. kvě 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme taky dorazili z venku,rychle naveceret a do koupele,vecer se chystam zehlit,moc se me nechce.
18. kvě 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,
přeji krásný dne, i když u nás leje jako z konve. :slight_smile:
19. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
.hoj....u nás je to naprosto stejné :stuck_out_tongue_closed_eyes:....krásný spací den, vůbec se mi nechtělo z pelechu
19. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty se máš, že můžeš být doma, taky bych se na to nejraději vyprdla a byla v pelíšku doma.
19. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, ale já se tu vztekám, bo mi pořád někdo bombarduje telefonátama s takovýma blbostma, které nejsou schopni si sami vyřídit....., mě může vysvobodit už jedině to těhu
19. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny16, nemluvila jsi včera s čoko???
19. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek