• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
autor
Jojo jsem ráda,že takhle hezky spinká :wink:
22. kvě 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba čoko ti může jen závidět ,ale ono se jí to taky srovná
22. kvě 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Srovná se to a taky každý den není posvícení :grinning:
22. kvě 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám při to m na invazi a to je taková bejkárna .
Zase mě tu začíná bolet břicho tak že si půjdu zachvilku drcnout do postele ,a co ty čekáš na kubíčka až se probudí?
22. kvě 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jdu taky chrnět....Kuba se budí mezi druhou a třetí na baštu,tak ať se trochu prospím a pak neusínám u kojení :grinning:
22. kvě 2010 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak sladké sny tobě i miminku :dizzy_face:
22. kvě 2010 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo tobě taky a děkuji moc dobrou noc a pěkně se vyspinkej ty i Kubíček :slight_smile:
22. kvě 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Všem hezkou neděli,ikdyž počasí zatím vypadá aprílově...
23. kvě 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kuba usnul,tak se jdu na něj vrhnout a ostříhat drapáčky :grinning:
23. kvě 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim dnes musim uklidit bordel po detech me dohani k silenstvi. zitra mam zas kontrolu uz me to nebavi takhle kazdy tyden jezdit. Cokous tak jaka byla noc snad se malinkej uklidnil a jestli ne tak musite holt vydrzet. Jsou to pry trimesicni koliky. No snad ho to prejde drive :wink: rodit urco nebudu ani diky otokum, se mi jeste nechce ale je to uz dost neprijemne, se mi zda ze mi snad oteka i ucho na hlave :grinning:
23. kvě 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
sept,to mas pravdu ma to ty koliky a noc hrozna a cele dopolko ted teda usnul,ale to ho musel Vrata uspat na ruce...kdo ti rikal tri mesice,ze to trva.....
23. kvě 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono se tomu i tak rika trimesicni kolika pak by se melo i vse upravit. Ale neboj jen se tomu tak rika treba to prdolku prejde drive. To vis kluci na to vice trpi. :grinning: ja otykam snad vsude uplne cejtim jak mi roste oblicej. Se z toho picnu :unamused:
23. kvě 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
sept a ja porad rikam,ze Michal chtel ty holky,aby mel klidek v noci :grinning: no to verim,ze otykas ja jsem taky byla jako kulicka a pak po porodu jeste tyden a ted uz to jde pryc a uz si pripadam trochu lip,ale jeste to neni ono....musis vydrzet a porad si rikat bude dobre....jo a prosim te jde Michal k tomu porodu a nebo ne????
23. kvě 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko jojo většinou ty koliky trvají klidně tři měsíce,někdy i déle...

Sept :grinning: To bych chtěla vidět to nateklé ucho :grinning: :grinning: :grinning: Abys neměla hlavu jak pozorovací balón :grinning: :grinning:
23. kvě 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
on zas chce ale ja ho tam uz nechci, myslim ze by mi lezl strasne na nervy :wink: staci ze mi leze na nervy doma :wink: to by jsi koukala marhul :grinning:
23. kvě 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale cokousku mi nespime v noci jeste tedka :grinning:
23. kvě 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčičky přeji krásný slunečný den .
Septim moc ti t onezávidím ,ale uvidíš budde to dobré ještě si budeš říkat jaká to byla brnkačka :grinning: :grinning:

Teda Marhulinko chudáček Kubíček takhle ho přelstít se stříhání nechtíků :slight_smile: já by jsem se asi bála.

Coko uvidíž že to nebudou 3 měsíce :wink: .Zkoušela jsi Lenymu fénovat to bříško jako dělala Marhulinka Kubíčkovi ?
23. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Septim se ti ani nedivím,když jsi celá oteklá to si musíš připadat jak na moři :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
blazi ted je to lepsi co mi chodi pomahat holcina, pred tim docela ocistec. Alspon pujdou po porodu kila rychle dolu s tolika detma :grinning: cokousku kolikmas dole po porodu? :wink:
23. kvě 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vcera me zacala strasne mravencit noha a rikam Michalovi pojd se podivat a normalne jsem koukala jak se krasne nalejva vodou mazec docela, a ted se mi zda ze se nalejvam snad vsude. :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
po porodu vodas odteče :grinning:
Máš dobré že máš holčiku na hlídání to já by jsem potřebovala taky teď na pár dní :slight_smile:
23. kvě 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
sept a tak tam budes mit Moncu a nebo mam prijet a drzet te za ruku a pomahata rodit jako Vrata....uz to mam vse na cviceny a ani jsem u toho nervala jako nekdo.....uplne v klidu jsem porodila za pomoci Vrati,japonky a polky :dizzy_face:
blazi,jasne vcera se fenovalo,ale naseho to moc nebere.....
23. kvě 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
cokoušku- to je mi líto malýho, taky jsme to měli.....hrůza, taky jsem brečela kolikrát s malou, ani sama do cca 3-4 měs. nekakala a když jo ta jí to úplně vystříklo proudem (celá jsem byla nahozená). Já ti písnu, co nám pomáhalo, alespon trošku :wink:
-nejvíce pomáhal polštářek, který má uvnitř pecičky, které když se nahřejou v mikrovlnce tak dlouho vydrží teplé, dávat na bříško (nebo zkus ten fén)
- cvičit s nožičkama při každém přebalování a jemně tlačit nožičkama na bříško
-Baby calm v kombinaci s Lefux(určo tam budou mít něco podobného)
- ještě nám hodně pomohl heřmánkový čaj, po něm se jí to hodně uklidnilo a nebo jsem ho ještě mixovala s fenyklovým(super je i anýzový)
-rektární rourka, ta při nejhorším taky pomohla
Taak asi tak, vyzkoušeli jsme úplně vše, co snad existuje :confused: :sweat_smile: :wink:
Mělo by to přejít až se začne trochu hýbat, nechávej ho sem, tam bez plínek, nebo jen s 1 plínkou, at má volnost pohybu, tím se též střeva začnou hýbat.
blaženkaa- moc ti držím pěstičky :wink: At máme další těhulku :slight_smile:
sep- koukám, že už se ti to chystá co nevidět, myslím, že to budeš mít rychlý, budu držet palečky :wink:
marhul- co botky nejsou malé? :wink: :slight_smile:

Jinak manža vyhrál robotický vysavač (o kterým jsem básnila už dlouho) úžasná věc, tak vyluxováno jsme ještě neměli :sweat_smile: a ještě k tomu bez práce. Sep- hlavně tobě doporučuji :wink: :slight_smile:
23. kvě 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny16 moc dekuji....ty pecky tresnovy mame,to zabere na chvilku a ten fen to taky......a kdyz mu cvicim s nozkama,tak dela drzticky,tak to se mu libi......jinak tady maji jen sab kapky.....ty ostatni nemaji si je budu muset napsat a koupit v CR....az tam pojedu....a ten cajik zkusim....fenyklovy nechce po nem zvraci.......tak hermanek ten vlastne taky cisti.........
23. kvě 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kaká normálně?
23. kvě 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny16,po kazdym prebalovani je pokadeny.....
23. kvě 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda cokousku ten tvůj Lenýsek je chudák jako pokusný králík :slight_smile:
23. kvě 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
blazi neni musi se to vyzkouset preci vsechno,treba neco pomuze.......a kdyz ne tak tri mesice budeme muset vydrzet.....
23. kvě 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak alespon, že tak, tím se mu taky uleví. Prostě se musí vyzkoušet vše, na každé mimi působí něco jiného...
23. kvě 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten heřmánkový čaj mi doporučila moje mudra
23. kvě 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek