Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

blazenkaa
26. kvě 2010

Vy už to máte zasebou a teď jsme na řadě mi

coko.joko
26. kvě 2010

Dobre rano holky,
tady je taky hrozna tma a fakt hnus......vcera tak ukazkove a nadherne az do 20hod,venku a dnes bleeee....
no snad se to vycasi a bude zase krasne......odpolko jdem k jednomu borcovi a ten bude maleho kontrolovat kycle atd,tak jsem zvedava jak to dopadne....a pak se necham i ja nakrupat boli me cele telo....
marhul,jak dlouho nechavas Kubu spat....teda myslim,kdyz byl malej jako ten muj....
blazi,jak se citis ty??
Ahoj dasty 😵

blazenkaa
26. kvě 2010

Ahojky Cokousku
Kyčličky budou dobré uvidíš .Tady ejtaky zataženo ale mě to je tak nějak jedno .
Já se cítím pořád stejně ,akorát mě s....e to že ať jdu spát kdy koliv tak jsem mezi půl 4 a půl 6 vzhůru

coko.joko
26. kvě 2010

blazi,ja bych sla tak spat jak je tma venku hned bych lehla a spala jako Lenny 😵 ty odpocivej pekne a snaz se spinkat,protoze az budes mit to mimi v ruce,tak se opravdu nevyspis..... 😵

leny16
26. kvě 2010

coko- nech Lennyho spát jak dlouho potřebuje, já jsem tedy nebudila. Čím lépe spí přes den, tím lépe bude spát v noci (já vím, paradox) 😅 😉

coko.joko
26. kvě 2010

leny16,pres den nespi taky a v noci spi az od tech 3 hod.takze mame veselo porad,ale snad nas ty prdiky brzo prejdou 😵 je a tobe takkkkk slusi...jsme te nemohla ani poznat

dasty79
26. kvě 2010

Ahoj coko - co Lenny, je hodný???

dasty79
26. kvě 2010

blazenka - jasně, že teď jsme na řadě my 🙂

septim
26. kvě 2010

leny 16 cokous ma pravdu moc ti to na fotecce slusi. ono se to spani coukousku urco casem upravi. blazi a kdy mas testovat?

dasty79
26. kvě 2010

leny16 - krásnej účes 😵

janysek70
26. kvě 2010

Sep je koukám pokupě 🙂
Já byla v práci a na pedině a nyní si vařím nové brambory s tvarohem, mám šílený hlad
Ahojky Dasty, četla jsem, že už v tom lítáš 😵

coko.joko
26. kvě 2010

dasty mame se dobre 😵
septiku,ja vim,ze se to urovna a cekam na to kazdy den..... 😵 😵

septim
26. kvě 2010

janysku drzim drzim a myslim ze jeste dlouho ted jsem prijela z mesta stavila se na kavicce snedla dva banany v cokolade a ted cekam az me privezou ze santy obidek. Odpolko zajedu jeste na nakup. Ale uz druhy den mi je nejak divne. jsem unavena boli me hlava je mi proste divne. Cokousku jeste chvili pockate a bude dobre. 😉

coko.joko
26. kvě 2010

sept,tak santa jo?Ty se teda mas holka taky bych is chtela objednavat jidlo......a jen se valet a nic nedelat...no jasne treba az pojedem do HK,tak uz nam bude dobre......
kdy mas poradnu?No vydrz jeste chvilku....zrovna vcera jsem rikala Vratovi,ze bych uz ten pupek nechtela...

dasty79
26. kvě 2010

janýsku - tobě se to pěkně blíží 😵 To tak uteklo a za chvíli budeš mít Štěpánka u sebe 😉
A jak se cítíš?Užíváš si těhu???
Jo jo já čekám na ET... 😉

septim
26. kvě 2010

zase v pondeli monitor a kontrolu tam me odloupne jestli neporodim. Pak myslim ze kdyz stale nic tak bude jeste kontrola a pak tady v rizikovce na termin vyvolani ale prdola ma jeste cas. Uz mi to bricho taky leze na nervy v noci nemuzu vubec spat. 😉 dasty a kdy jdes na ET, a cokousku proc tobe porod vubec vyvolali? 😉

dasty79
26. kvě 2010

Septim - to už máš opravdu za chvilinku 😉 Přeju rychlej a pohodovej porod. Ty pořád jezdíš k dr. Musilový?
Já byla na OPU v po a včera říkali ET ve st, dnes když jsem volala tak říkali že asi zítra -tak nevím, jeslti to zas neposunou.

dasty79
26. kvě 2010

septim - to bude u vás doma babinec 😀

septim
26. kvě 2010

ja tam taky byla v pondeli 😉 porad jezdim k pani doktorce ja jsem tam nadmiru spokojena 😉 tak at vse dobre dopadne.

septim
26. kvě 2010

no to bude vsak jsme rikali s manzelem ze budeme muset asi postavit barak protoze sem se uz nevejdeme. Hlavne musime koupit auto to je asi ted nejdulezitejsi protoze do naseho stareho se nejak nevejdeme.

dasty79
26. kvě 2010

a v kolik jsi tam byla v pondělí????Ale těhulku těsně před porodem - to jsem si asi nevšimla, že by tam byla....
Ale lidí tam bylo dost. Vám by se hodil takovej ten malej autobus 😀 Kdyby jste chtěli třeba ještě s miminkama pokračovat.
Nejdřív jste měli jendo, tak teď až se vám narodí Barunka, tak pak by zase mohly být dvojčátka 😀

septim
26. kvě 2010

kdyz vse dobre pujde tak pujdeme asi do tohoto na podzim

dasty79
26. kvě 2010

Jo paní dr. Musilová a i pan dr. Doležal a všechny sestry jsou moc hodný 🙂
díky za podporu

dasty79
26. kvě 2010

hm ...pěkný 🙂 To je ale pořádněj kočár...

septim
26. kvě 2010

to uz proste musi vyjit a hlavne potrebujeme nove tehulky 😉 a pak to treba pujde i bez doktoru podivej na nas. 😀

blazenkaa
26. kvě 2010

septim na kontrolu jedu 3 a testovat mi neřekli kdy

septim
26. kvě 2010

to vis potrebujeme minimalne 6 mist 😀 😀 😀

dasty79
26. kvě 2010

Holky, co jste byli v Arletě na ET - jak to probíhá???

dasty79
26. kvě 2010

No radči bych pořídila větší autíčko, co když se budete ještě víc rozmnožovat 😀

septim
26. kvě 2010

tak to uze je za par. A budes testovat drive nebo to nechas az na toho 3 k doktorovi. Ja poprve testovala doma a nic, podruhe jsem to nechala az do Arlety a to uz vyslo 😉