• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
Ahojky
Sep, já ano.... :grinning:
27. kvě 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ja taky teda nekdy :grinning: co budes dnes delat janysku :wink:
27. kvě 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tu od sedmi likviduji pracovní věci, abych se toho už pomalu zbavila, hlavně ležáků.... a odpolko jedu k paní kadeřníkové. Včera jsem jela z práce na pedinu a mám noženky jako nové, šlapou o106 :slight_smile:
27. kvě 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
o tak to se hned lepe chodi :wink: ja dnes budu prat a uklizet je tu bordel jako v tanku :wink:
27. kvě 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady taky, včera Michal skládal kolíbku, tak už stojí v ložnici a dodělával tu stěnu do předsíně..... a mně to tu stále nějak neubývá, jsem měla strach, že s tím praním věciček začnu jako blázen moc brzo, ale než se k tomu dostanu....
27. kvě 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi povidej vzdy jeste neco prikoupim a porad dopiram :wink: tak nafot a dej to sem jsem zvedava :wink: to je silene jak ty tydny litaji a clovek porad zjistuje co mu chybi :wink:
27. kvě 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nafotím, jak ji ustrojím, na tom samotném dřevě by nebylo nic kalého vidět :wink:
27. kvě 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
sept jasne odrihavame...je to sice u nas na delsi dobu,ale po kazdy si rihne....
tak jsem se konecne nasnidala a jdu uklizet.......malej konecne usnul na jak dlouho o nikdo nevi,ale musim toho vyuzit.....
ty jo sept ty uz mas 39tt.....jak ja se tesim na Barborku :dizzy_face:
27. kvě 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si myslim ze si na ni jeste tak dva tydny v klidu pockame se ji nechce :grinning:
27. kvě 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
me napadlo uz jen to odrihavani jinak fakt uz nevim :wink:
27. kvě 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je jak ten nas taky se mu nechtelo a proto to takkkk dlouho trvalo.....no sept...ja uz to beru tak,ze nekdo ma prdiky min a hold my mame hodne....
jinak holky vcera jsem koukala jako blazen...Lenny se pretocil na bok a kdybych ho nechala pokracovat tak se pretoci na brisko...mazec.....Alena (ta pani co ke me chodi) rikala,ze je hrozne zivej a ze to budeme mit asi veselo....ze nam jeste ukaze...
27. kvě 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to brzo. Ja mam akorat obuvu kdyz se ji nebude chtit ze me fiknou. Pry nemuzu dostat vyvolavacku takhle brzo po cisari ze jsou pak silnejsi kontrakce a hrozi prasknuti delohy. To se mi teda moc nechce budu se modlit aby pomohlo odloupnuti v pondeli u doktorky.
27. kvě 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taťka neodlupuje?
27. kvě 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
sept,prave,ze brzo zacina.....no ja uz bych teda vyvolavacku nikdy nechtela po tom co jsem si prozila....bych sla opravdu na cisare....a jak to je v CR taky ti daji jen tu lokalni a nebo celovou narkozu.....
27. kvě 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky - tak dnes opět ET nebude, zase volat ráno.To jsou nervy, to je strašný.
A už máme jen 6 bojovníčků :frowning2:
27. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klid Dasty, taky jsem si každý den volala, jak se vyvíjejí a transfer jsem měla 4. den po OPU, to už byly morulky
27. kvě 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj kočky,jdu vás pozdravit....mám teď smutnovaté období....tak nestíhám,psala jsem si o tom zatím jen s holkama "vedle"
27. kvě 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky Janýsku.Vám se to pak povedlo přirozeně,viď?
27. kvě 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dasty zůstanou ti nejlepší!! A věř,že stačí jen jeden šikulka :dizzy_face:
27. kvě 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nesíthám vás dočíst,něco nového?
27. kvě 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčičky nějak to dneska nestíhám pěkně si povídáte :grinning:
27. kvě 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhul, nového nic.....
Dasty, jj 5 transferů nic a nakonec "přirozeně" :slight_smile:
27. kvě 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju holky :slight_smile:

A co tady u vás nového???
27. kvě 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
až na to že Janýsek maká jako o závodať je v práci nebo doma nic nového . :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
cokousku muzes si vybrat jakou norkozu chces domluvis se s doktorem dopredu. :wink: janysku tatka by odlupoval jak o zivot ale me to nejak nebere :wink: telo si asi zvyklo na zatez tak ted mu je uplne jedno ze celej den makam a taham holky :wink: dasty to se vyviji dobre a uvidis ze to i dobre dopadne. :wink:
27. kvě 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blaži, já se neošidím a už mám pro dnešek dopapírováno, najím se a budu se chystat k městu........

Sep právě nevím, zda jít do celkové narkózy nebo lokální :unamused:
27. kvě 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty bude dobre uvidis..to dopadne...
sept,tak aspon to.....
pisu jak debil malej na ruce rve....
27. kvě 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak sept,byla semnou na pokoji holkao cisari a mela tu lokalni a docela si ji chvalila.....ty pujdes do jaky
27. kvě 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby si teda musela,ale verim ze ty to das i bez ni
27. kvě 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli se to samo rozjede :frowning2: vyvolavat nebudou :frowning2: ja bych dala celkou jsem strasnej srab a na sale pri vedomi bych to nedala :frowning2: no snad se to rozjede uvidime :wink:
27. kvě 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek