Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

septim
28. kvě 2010

v nedeli bych chtela dat jeste vylet do Prahy tak treba taky pomuze 😉

septim
28. kvě 2010

@leny2 ono to dlouho netrvalo 😀 😀 😀

janysek70
28. kvě 2010

Radši už seď doma na zadku, ať neporodíš na dálnici 🙂

coko.joko
28. kvě 2010

ja taky tahala Vrati veci doma a pak i jeho mikiny na ven,nema smysl si neco kupovat,kdyz to pak lezi ve skrini.....no a pri nejhorsim to jisti teplaky....no ja jsem taky janysku do 32tt byla OK...pak me nastoupila ta voda a uz se to semnou vezlo....
sept ty blazne chces dat Prahu to bude prdel az bude michal rodit na dalsnici......
holky jdete volit.....dneska je velky den v Cr.....janysku ty musis volit tresnicky,aby vam porad nevypinali vodu,ti porucej vetru a desti a bude zas pohoda 😀

janysek70
28. kvě 2010

Čoko, já jedině pravou!!!!!!!!!

coko.joko
28. kvě 2010

Janysku 😀 😀 😀

janysek70
28. kvě 2010

Vyblejskla jsem přebalovák

coko.joko
28. kvě 2010

janysku ten je teda pekny 😵 a koukala jsem na ty oblecky pro spartana,to bude ten vas klucik vesak 😀

leny16
28. kvě 2010

teda jany, ty jsi krásně vybavená, Štepánek se bude mít jak v balnce 🙂

janysek70
28. kvě 2010

Já toho mám haldy, ale je to našlapáno v komodě a tak něco nafotím, jak to budu finálně chystat. Přebalovák chtěla vidět holčina vedle, tak jsem vblejskla.
Čoko "věšák", jo? No něco na něho navěším 😀

septim
28. kvě 2010

Janysku moc hezke jo a taky mi ted dosel ten balicek tech vecicek, a musim rict super za ty penize jsem nadsena. 🙂

septim
28. kvě 2010

@coko.joko myslim ze tu Prahu uplne v poho dam, nejak nepozoruji ze by to melo bejt do nedele 😀

coko.joko
28. kvě 2010

janysku 😀 fesak...to byl preklep mam Lennyho na ruce a tak to pisu jednou rukou....

janysek70
28. kvě 2010

Sep, zrovna dorazily ty overálky, mám čtvery a brala jsem velikost už 74, bo těch malých mám hafo a jedny capáčky 🙂

coko.joko
28. kvě 2010

sept no ty das vsechno 😀 s kym jedes do Prahy,jen s rodinkou a nebo s Moncou 😵

septim
28. kvě 2010

ne mam jet s Michalem a jeho tatkou a tetou do pivovaru u Nouzu nebo jak se to jmenuje jsem tam pozvani na jidlo piti prohlidku, mame jet bez deti tak to je pohoda, teda jen jedno pojede a to se me drzi teda fest 😉

janysek70
28. kvě 2010

Tak se tam s Barčou neopijte

marhulinka
autor
28. kvě 2010

Všem hezký sluníčkový den 🙂

blazenkaa
28. kvě 2010

Zravím vás holčičky
Janysku máš moc krásné album a těch věciček
🙂 Lenysku2 ¨to jste Vojtíška pěkně ptrápily a zato si krásně ulevil když jsi byla u dr. aspoň něplakal že ho bolí 😀 bříško
Septim ty teda děláš hokus pokus 😀
Coko.joko to je dobře že jsi se konečně aspoň trošku vyspinkala a že to Lrnymu pomohla jen tak dál .
Marhulinko taky tě moc zdravím doufám že jsi se aspoň trošku vyspinkala
Leny16 ta Vaneska roste jako z vody 🙂

blazenkaa
28. kvě 2010

@marhulinka moc ti to na té nové fotečce sluší s kubíčkem

leny16
28. kvě 2010

@marhulinka - jsi teda kočka mamino, nějaká hezky hubená 🙂
@blazenkaa - jak je blaženko? Doufám, že odpočíváš 😵

marhulinka
autor
28. kvě 2010

Díky,no to ne,jsem pořád taková opuchlinka 😀 😀 😀

marhulinka
autor
28. kvě 2010

Sept chce asi rodit v Praze 😅 😀

blazenkaa
28. kvě 2010

Ahojky Leny16 jj odpočívám neboj ,ale něco na mě leze. Ve 2 když jsem se vzbudila tak nic a když jsem se probudila v půl 5 tak už jsem cítila jak mě pobolívá v krku ,ale jen na levé straně tak to snad vykurýruju ,ale musíme odpoledne na nákup a objed svátky co byly za celý týden v rodině

marhulinka
autor
28. kvě 2010

@blazenkaa jo trochu jsem se prospala...Ráno jsme hnedka vypadli z domu,byla jsem u dokyho,pak jsme se stavili nakoupit a byli na prochajdě...
Kubíčkovi jsem na léto koupila soupravičku🙂

marhulinka
autor
28. kvě 2010

@leny16 Botky dorazily,moooooooc děkuji a máš to samozřejmě u mě 😉 🙂 Určitě v létě bude srazík 😵

blazenkaa
28. kvě 2010

ahojky Marhulko tak ta je krásná .Aspoň jsi si procházkou vyčistila hlavinku

marhulinka
autor
28. kvě 2010

Zítra snad bude taky takhle krásně,plánujeme nějaký výlet,ať přijdu na jiné myšlenky 😵

blazenkaa
28. kvě 2010

MArhulko moooooooooooooooooooc krásné nové fotečky 🙂 😉 😉 🙂 🙂 😉 😅

blazenkaa
28. kvě 2010

no já si budu muset asi něco koupit na ten krk asi nějaké pálivé bombony snad mi to pomůže