Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

blazenkaa
31. kvě 2010

jj to máme ale už to nechci zažit to sklamání jako teď po 3
Už na to nejdu
Nemá to cenu

marhulinka
autor
31. kvě 2010

@blazenkaa ještě je pořád šance,někdy je na testování opravdu brzo...

blazenkaa
31. kvě 2010

Já myslím že už to nemá cenu spolužačka testila po KETu 9 den a měla //

septim
31. kvě 2010

blazi opravdu zkus jeste ten 12 den kazdy to ma jinak 😒
@marhulinka neudelala chtela ale nedosahne ani na konec hradla aby odloupla ty blany 😒 tak si myslim ze tento tyden urco nerodim uvidim priste jestli hrdlo dozraje a kdyz ne tak uz si pujdu do nemocnice pro ten termin 😒

blazenkaa
31. kvě 2010

Septim budu ti držet palečky ať ti to dobře dopadne a moc tě to netrápí aspoň ty budeš mít štěstí

leny2
31. kvě 2010

@blazenkaa chápu, jaké prožíváš zklamání, sama jsem to zažila 3x a jednou potrat dvojčátek. Musíš načerpat sílu a bojovat dál.

leny2
31. kvě 2010

@septim tak nato jaké jsi měla samé problémy v těhu, tak teď se jí tam zalíbilo a nechce ven.

septim
31. kvě 2010

@leny2 vubec se holce nechce

blazenkaa
31. kvě 2010

LEny nemám na to už sílu ani nervy,možná někdy příští rok

leny2
31. kvě 2010

@blazenkaa Třeba se vám to podaří přirozeně. 😉

leny2
31. kvě 2010

@leny2 Nebo kde je u vás problém, že to nejde normálně?

leny2
31. kvě 2010

@septim ty věcičky co jsi nakoupila jsou nádherný. 🙂

leny2
31. kvě 2010

Holky, jdu psát úkoly s mladým.

blazenkaa
31. kvě 2010

Leny2 tak to pochybuji i dr. to říkal že to se asi nepodaří

mysicka.hk
31. kvě 2010

Ahoj Blaženko to mě opravdu moc mrzí.

mysicka.hk
31. kvě 2010

@marhulinka sousedka s dvojčatama jde taky ve středu na vítání občánků.
Jdou na 17 hod.

marhulinka
autor
31. kvě 2010

@blazenkaa ale on každý je jiný....mooooc bych ti přála,aby to tak bylo i u tebe!!! 😵 😵

marhulinka
autor
31. kvě 2010

@septim moc ti přeju,ať to na tebe přijde samo

marhulinka
autor
31. kvě 2010

@blazenkaa většina z nás si prošla tím špatným obdobím,nic nevzdávej!!!

marhulinka
autor
31. kvě 2010

@mysicka.hk a tady do divadla?

mysicka.hk
31. kvě 2010

@marhulinka asi ano, na to jsem se neptala.
Taky jdete na 17 hod?

coko.joko
31. kvě 2010

jdu nakouknout holky na vas.......jsem prisla z nakupu a jsem nejak unavena...venku je tak hnusne,ale ted dostal malej napapat a asi pujdem na kratkou prochajdu s Lennym....
sept to ani nerikej,ze cisar koukej malou trochu postrcit,at uz vyleze......ja jsem proto sla na vyvolani,abych nemela cisare 😵
blazenko,to me je lito.....

marhulinka
autor
31. kvě 2010

Tak jsme vykoupaný,napapkaný a uložený,tak snad budeme spinuškat 😵

@mysicka.hk nene my jdeme už dřív,dělají to vždycky na etapy,takže různé časy 😉

@coko.joko tak už jste určitě z prochajdy doma...v kolik koupete?

marhulinka
autor
31. kvě 2010

Na copak všechny koukáte?

septim
31. kvě 2010

@coko.joko ja bych sla klidne na vyvolani nemam v tom problem, ale jak jsem chvili po cisari tak vyvolavani moc doktorka nedoporucuje, po tech lecich co na to davaji jsou pry silnejsi kontrkce a hrozi prasknuti delohy v miste rezu, o coz teda nestojim. Bud se vyvolava velice pomalu ale to rikala ze je na prd a nebo cisar kdyz to neprijde teda samo do te doby. No uvidime jak to dopadne 😉 docela me to sejrankuje ☹ no trba se mala jeste umoudri vzdyt kontrolu mam az pristi pondeli a pak se uvidi jak to bude vypadat. 😉
@blazenkaa nam taky rikali ze prorozene ani prd a podivej. Ale ty jsi to jeste nedostala? To je taky dobre znameni a to HCG stoupa u kazdeho jinak treba jeste sance je, moc bych ti to prala, kdybych mohla dala bych ti jedno 😉
@marhulinka moc tomu neverim po tom vsem vsim jsme prosly na zacatku rikame prckovi v brichu Johanka to co vse zvladla do 10tt a ted jec vlastne cela a nechce se ji ven je zazrak 😉

marhulinka
autor
31. kvě 2010

@septim ale stejně ti to mooooc přeju,ať se Barborka-Johanka rozhodne přijít na tento svět sama....koukej jí trochu domluvit,nebo spíš na něco nalákat 😀 My ženský jsme zvědavý 😀 😀

septim
31. kvě 2010

@marhulinka uz ani nevim na co, premlouvam kazdy den a porad nic, no alspon bude pekne vypapkana, na jednu stranu jsem rada ze je jeste v brisku ale nadruhou to nocni vstavani na WC a velike brichoooo uz me sejri no co jeste dva tydny a bude po vsem. 😉

marhulinka
autor
31. kvě 2010

@septim Jo ke konci už jsem si přála,aby Kuba vylezl...ikdyž moc přemlouvat jsem ho nemusela...ten byl na svět zvědavější než holka 😀

janysek70
31. kvě 2010

Sep, máš fotku bříška, koukalaj sem na tu z 35 tt, ještě poporostlo?

marhulinka
autor
31. kvě 2010

Já chci taky nová bříška...tak šupky !!!! Janysku ty též!!