• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
tak tam jezdím každou chvilku zrovna 2 dny před KET jsem tam byla
31. kvě 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sep hned jak zjistila, že je těhu, tak se přestěhovali vedle porodnice :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to mě spíš naviguje do porodnice protože se do čtvrtka rozrodí :wink:
31. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa ja bydlim hned v tom prvnim panelu u silnicedo nemocnice to mam minutku :grinning: tak kdyby se ti chtelo stav se ti pisnu jeste do IP muj telefon
@janysek70 mam to jisteny
31. kvě 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Michalovi létají v telce autíčka z Kobry 11 a nemůžu ho vyrušit, aby mi to našel, jsem kvůli tomu pustila i velký PC :unamused:
31. kvě 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já se ráda stavím ,ale aby jsi se nerozrodila sice nevím kterej první panelák jesli jako u Sanusu u té malé vrátnice nebo u té velké

Koukala jsem na ty fotečk to mi přišlo že jsi to břišečko měla minule niž :wink:
31. kvě 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa to si taky myslim u te velke do prava jedes do spitali a do leva ke me. :wink: vlastne po prave strane vydis nemocnici a po leve panelak pred domem mam pohotovost teda bejvalou ted uz je vse ve fakultce :wink:
31. kvě 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
michal si dela srandu ze leze nahoru aby si nespletla dirku a NEVYLEZLA PUSOU :grinning:
31. kvě 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy tady to zase žije :slight_smile:
Teď, když půjdu spinkat :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsi moc hodná Septi doufám že se mi do té doby nerozsipeš jedu tam ,ale až na 14.30 tak nevím v kolik by jsem přijela

nebo nosem
31. kvě 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Docela mi to zvedlo náladu
31. kvě 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa to malé si s tebou jen hraje, aby jsi na to nemyslela a v
A budou // :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Septim koukam že máte doma taky veselo zato já se zase doma žeru nudou protože ten můj je zase v práci :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
by ji vykoukla z kazde nosni dirky jedna noha :grinning: to nevadi tak by jsi pisla v kolik dorazis ja jsem stejne doma a urco se nerozrodim :wink:
31. kvě 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda sept ty mas brisko to je uplne nadhera,ted jsem rikala,Vratovi,ze teda uz jsem rada,ze takove nemam ja....je ted pohoda si lehnout na brisko a odpocivat...s tema kilama si nic nedelaj,protoze ja je mam taky porad a hlavne me klesa pomalu deloha a tak to bude u me taky hodneeeee dlouho trvat nez to dam dolu.....a kolik mas nahore.....
blazi az pojedes do A.tak toho vyuzi a stav se u sept,ale nemas sanci mluvit,protoze sept tu pusu nezavre :grinning:
@blazenkaa a co vlastne dela?
@mysicka.hk já nevím uvidíme ve čtvrte
ja mam asi 18 az 19 kg nahore ale to je tim ze porad zeru a urco je to taky hodne voda si porad rikam :grinning:
31. kvě 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko pri dvojkach jsem mela dole hned 15kg tak uvidim kolik pujde ted doufam ze taky hodne :grinning:
31. kvě 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko mě to vůbec nevadí já jsem zase taková že raději poslouchám

@septim dělá ve škodovce v Mladé Boleslavy v lisovně
31. kvě 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa u nas je porad co poslouchat :grinning:
@coko.joko ani nevis jak se tesim jak lehnu na bricho. jestli neporodim do pristi soboty tak pojedu asi s michalem do Brna na zavody, a jestli ani z toho neporodim tak uz nevim.
31. kvě 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mi Michal fotil v sobotu telefonem
31. kvě 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@septim septim ty si docela dovoluješ na to v jakém jsi stavu

Hlavně budu zvědavá na ty tvoje holčičky snad mi to výjde
31. kvě 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
sept,to das dolu,taky jsme mela hodne nahore a uz jsem dala hodne dolu,ale porad to neni on :dizzy_face:
blazi,to ja taky rada povidam,ale kdyz jsem se sept tak fakt nemam sanci a to me taky ta hubicka jede........ :dizzy_face: :dizzy_face: no jdu dat neco k jidlu mam nejaky hladik
31. kvě 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janysek70 teda tobě to sluší :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem mela dala jsem dva rohliky s kremilkem 20 dkg sunky od kosti misku sopaku a na to Pikao jsem dnes objevila v obchode a neodolala :grinning:
@blazenkaa doufam ze ti to vyjde
31. kvě 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janysek70 no jo to je ale pekna panicka moc ti to tam slusi :wink:
31. kvě 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
sept ty blaho,at neporodis na zavodech v Brne to by byla prdel......si blazen ja bych do toho teda uz nesla.....nebo fakt jak rikam,ze bude Michal rodit v aute na dalsnici.......
já jsem se taky už nadlábla v neděli jsem koupila malou makrelku tak jsem jí celou zdlábla bez pečiva
Já večeřím ledový salátek, mňam...
Jj "pěkná panička" :grinning:
31. kvě 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek