Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

mysicka.hk
2. čer 2010

Tak odepíše zítra, knížek je prý dost 😉
Já jdu spinkat dobrou 😉

coko.joko
2. čer 2010

marhul,tak to jo.....Vrata se ptal a rikal,ze to je asi tam tak se chtel ujistit 😵

blazenkaa
2. čer 2010

@mysicka.hk a kdyby přivezli 3 na jednu adresu tak by jsem se mohly na to poštovné rozdělit to by nešlo

mysicka.hk
2. čer 2010

@coko.joko přesně tak to mají napsané. Prostě tam půjdeš sama
a když ti je nedají tak pošleš ještě manžela 😉 Já vím že vám to komplikuju 😉

blazenkaa
2. čer 2010

ty s tím teda nadělají

mysicka.hk
2. čer 2010

Klidně zjistím jestli by to šlo, ale až zítra.
Teď jdu opravdu spinkat. 😉

blazenkaa
2. čer 2010

tak dobrou noc @mysicka.hk

@coko.joko co Lenýsek už spinké lépe

blazenkaa
2. čer 2010

skusím tam poslat meil

leny2
3. čer 2010

Ahoj holky,
Marhulinko, moc vám to tam s Kubíčkem sluší. 😵

marhulinka
autor
3. čer 2010

Všem hezké upršené /jak jinak/ ráno...už si na to mokro začínám zvykat,až vysvitne slunko a bude sucho,tak budu paf 😅 😀

septim
3. čer 2010

@marhulinka jsi moc statecna ja bych se hroutila. No to jsem zvedava jak se teda budu dlouho cistit 😀
@blazenkaa at dobre pochodis a tesime se

septim
3. čer 2010

@marhulinka ale na sobotu a nedeli hlasi moc pekne tak jsem zvedava. Jsem si rikala ze jsme mohly jet do ZOO. Jsem zvedava jak holky budou koukat na zviratka 😉

marhulinka
autor
3. čer 2010

@septim a co teprve,jak budou koukat zvířátka no porod 😀 😀 Ty wago takhle už bych neriskovala 😀 😀

leny2
3. čer 2010

@septim ty jsi žena činu, to bych si netroufla.

leny2
3. čer 2010

Zlatíčko mi uslo, tak jdu pracovat, musím toho využít, on teďka přes den nějak málo spinká. Vždycky usne tak na 15 minut a je vyspalý, někdy ani to ne.

marhulinka
autor
3. čer 2010

@leny2 Taky jsme to takhle měli a teď zase začal dopolko spinkat...a spí hodinu až dvě...

coko.joko
3. čer 2010

to by bylo vubec super kdyby to slo objednat najednou ty knizky......nez ja takhle tam saskovat na cernaku 😀
holky ten nas taky nespi dopolko a usina az kolem te jedne a to musime jet ven z kocarem.......... 😵
jinak vas nechci provokovat,ale tady je uz ted 19stupnu a hlasi na odpolko 29st.tak jsme zvedava.......

marhulinka
autor
3. čer 2010

@coko.joko provokuješ...já mám 18-20stupnů doma!

blazenkaa
3. čer 2010

ahojky holčičky tak já jsme taky zvědavá jak bude ,ale vypadá to že bude asi hezky začíná tu svítit sluníčko

Septim taky se moc těším na návštěvu .Až budu vyjíždět z Arlety tak ti písnu .
Leny2 tak to toho moc neuděláš teda .Já tu mám taky mojeho miláčka a spinká mi pěkně v kočárku venku už asi půl hodiny tak jsem na něja zvědavá jak to dlouho vydrží.

septim
3. čer 2010

@blazenkaa tesim se
@marhulinka
@leny2 si rikam ze do Dvora to neni daleko a doma se mi teda sedet nechce akorat to tady na me pada. 😒 stejne to vidim ze me tak kolem 15.6 fiknou a bude to 😀
@coko.joko ty blaho to uz mate nadherne, ja ji mam taky objednanou postou zitra prijde tak jsem zvedava 😉

marhulinka
autor
3. čer 2010

@blazenkaa tak tady tma jako v ranci a lepší to určo dneska nebude...

marhulinka
autor
3. čer 2010

@blazenkaa pořád držím pěstičky a užij si návštěvičku 😵

marhulinka
autor
3. čer 2010

@septim no zvířátka třeba uvidí,co ještě neviděly 😀 😀 😀 😀

blazenkaa
3. čer 2010

tak jo holčičky já se s vámi loučím jdu se nahamat,nachystata pojedu aby jsem to stihla mějste se zatím krásně i krásné počasí a zatím pa pá

Septim pak ti písnu už vím kde to bydlíš děkuji

janysek70
3. čer 2010

Čus, jsem dorazila z práce totál upocená. Včera jsem si nechala od našich dovézt tlakoměr, mám tlak pořád dole a je mi děsně. Na jednu stranu je dobře, že je venku teplota, jaká je, jen by to mohlo být bez toho deště a s troškou sluníčka. Já snad ty pidi věci nevyperu.....

janysek70
3. čer 2010

Večer jsme leželi v posteli a pročítali tu knihu....... Michal zkoušel správné držení mimča na Beníkovi 😀 a když viděl nějaké fotky okolo porodu, tak prohlásil, že na nás asi počká doma 😀 . Jinak je knížka moc hezká a ohledně narozených miminek tam toho je moc..... Kdo ji chce získat, musí se zareistrovat, buˇb na netu nebo na prodejně, jen tak ji nedají... Těch 120,- Kč za to stojí a je to bez komplikací......

marhulinka
autor
3. čer 2010

Holky já už začínám mít sopla u nosu 😝 😝 máme doma zimu jak v Rusku...závidím,že si některé můžete zatopit....asi přijedu...Kuba je nabalený jako pumpa,já taky a stejně mi je zima 😝

marhulinka
autor
3. čer 2010

Kde berete to teplo??? 😅

leny2
3. čer 2010

@marhulinka Jaktože si nemůžeš zatopit?

coko.joko
3. čer 2010

to se musis registrovat i na ty prodejne janysku nebo co......to je nejaky uhozeny.......no jestli to tak je,tak ja mam teda smolika.... ☹
marhul ja ti poslu slunicko tady je fakt uzasne.....uz se to splha ke 24st...lidi v kratasech a na zahrade se tu opaluji 😵 😵 takze cekam az se mimi vzbudi a dame najist a jdem ven......