Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
15. čer 2010

budu vas informovat o sept......prubezne co a jak.......si tady porad piseme........ 😵

marhulinka
autor
15. čer 2010

No já když jsem dostala kapačku,tak mi to ještě pár hodin trvalo,já se otvírala pomalu...ale určo to dneska bude 😉 Ty jooooo to není špatný nápad...já půjdu skandovat pod okno 😀 😀 😀 😀

leny2
15. čer 2010

holky a něco jste používaly na to padání vlasů?

marhulinka
autor
15. čer 2010

@coko.joko tak se těšíme na zprávičky 😵

marhulinka
autor
15. čer 2010

@leny2 já zobu vitamíny,přímo na vlasy...

leny2
15. čer 2010

my jsme ted papali a půjdem ven.

marhulinka
autor
15. čer 2010

My byli venku dopolko a teď čekáme na taťku a půjdeme prochajdou na točenou zmrzku🙂

uhlicek
15. čer 2010

Leny2 ja nic na to padani vlasu nebrala ani u Misi,jdu taky zehlit,zehlim po troskach od patku,v tech vedrech se to nedalo,Kubik spi venku na zahrade a Misa v loznici,dnes jsme ven vytahli modelinu a kridy tak neco tvorime 🙂

coko.joko
15. čer 2010

marhul,tocena moc dobra.......ja chodim na italskou a to jsou kopce jako prase.......se vzdy prezeru jak je dobra...... 😀

marhulinka
autor
15. čer 2010

@coko.joko a jakpak se těšíte do Hradce? Babička s dědou jsou určitě už natěšený,viď?

coko.joko
15. čer 2010

Tak hlasim,ze sept je na 4 prsty a skace na balonu jak diva bolesti po cca 3 minuty a moc ji to boli,boli,ale je sikovna a zvladne to holka.......
marhul...nasi ho videji pres skyp,ale to vis ze na zivo je to lepsi...hned v sobotu 26.6 se dela velka oslava u nasich,tak se tesim.....a v srpnu prijede pak mamka za nama sem do nemecka a bude tu 14 dni...tak se taky tesim.....
zase pisnu co a jak se sept az da dalsi zpravu.....

marhulinka
autor
15. čer 2010

Tak Sept už skáče,super 😀 Taky jsem skákala na balónu jak divá,docela to pomáhalo 😉
My razíme na zmrzku pa

janysek70
15. čer 2010

Jsou to nervy, nemůžu PC vypnout, stále čekám na tiskové zprávy z DDR 😀 .
Byla vydána i krátká tisková zpráva ČTK: "Kontrakce co dvě minuty, bolest jako kráva. Voda pořád chčije, děti už nechci."
Trpím tu s ní, ale tohle mi rozesmálo 😀

coko.joko
15. čer 2010

tak ja hlasim otevrena na 6 prstu a bolesti jako prase auuuuuuu......no se nedivim ja bych uz taky deti nechtela mit jich tolik jao sept.....letime na nakup a doufam,ze az se vratim,tak vam napisu ze je na svete mala L...... 😀

mysicka.hk
15. čer 2010

Tak koukám že Čoko je jediná kdo ví jak se malá bude jmenovat 😉

janysek70
15. čer 2010

Jsem hnala z venku, zvonil telefon a zameškáno mám od Sep a když volám zpět, má obsazeno......
Tipuji, že už to má za sebou a obvolává příbuzenstvo 🙂

janysek70
15. čer 2010

Tak Lucinka je na světě od 16:50 a váží 3.870g a měří 52 cm 🙂 🙂 🙂 🙂

janysek70
15. čer 2010

Se Sep jsem mluvila z porodního sálu, byla prý bolestí hotová, zakřičela si, Michal byl u porodu, nestihl utéct 😀. Moc ji nešmikli a tak bude rychle zhojená.....

Á kdo je další??????????????????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

uhlicek
15. čer 2010

Jeeee tak uz je slecna na svete,moc gratulujeme a prejeme hodne zdravicka a stesticka.
Je to kus zensky 🙂
Lucinku jsme meli taky psanou pro holcicku,treba priste 😵

mysicka.hk
15. čer 2010

No přece Janýsek 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Vítám na světě Lucinku 🙂

uhlicek
15. čer 2010

No kdopak je dalsi na rade Janysku 😉 kdopak
Tak jsi dnes vsechno stihla vyprat.
Hlavne ze jsou obe v poradku.

marhulinka
autor
15. čer 2010

Mooc gratuluji Sept k narození Lucinky....hlavně do života hodně zdravíčka,štěstíčka a lásečky 😵 😵 😵

marhulinka
autor
15. čer 2010

@janysek70 tak co boucháš špunty?? Teď je to na tobě holka 😵 😵 😵

leny2
15. čer 2010

Taky se přidávám s gratulací novorozené Lucince. Krásný jméno jste vybrali. To je ale macek, tak jestli se nepletu, tak Lucinka vede s porodní váhou.

leny2
15. čer 2010

Janýsku, tak teď budem číhat na tebe. 😉

marhulinka
autor
15. čer 2010

@leny2 Janysek asi slaví,že má první post 😵

leny2
15. čer 2010

To asi jo.

leny16
15. čer 2010

Čauky holčiny,
taky se přidávám ke gratulaci 😵
Též jsem mluvila se sep ze sálu a byla hotová chuděra, ale měla to rychlý naštěstí, jsme tě coko obdivovaly 😉
Malá je prý krásná, hezky baculatá 😵 a hned se přisála, má černý vlásky 🙂

leny2
15. čer 2010

@leny16 díky za další info o malé Lucince. už se těšíme na fotečky.

leny2
15. čer 2010

Vlastně je to po Vanessce další holčinka, jinak samý kluci.