Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
15. čer 2010

holky,to je macek tada...ale hlavne,ze jsou obe v poradku a Lucinka je cely M. 😀 😀 si myslim ja......
leny16 jak obdivovaly me....se divim,ze me fakt dnes nehucelo v usich 😀 😀

marhulinka
autor
16. čer 2010

Všem hezký den 😵

marhulinka
autor
16. čer 2010

Tak copak dělá teď Sept s Lucinkou? Že by kooooojily 😀

marhulinka
autor
16. čer 2010

Janysek získala teď první místo a je z toho asi celá paf 😵

leny2
16. čer 2010

Ahoj holky,
taky myslím na Septim a Lucinku, jak se jim daří.

coko.joko
16. čer 2010

ahojda,tak sept psala,ze ji malou daly na kojeni v 11 hod vecer a pak az v 5 rano a to uz na stalo.Porad by jedla a strasne prdi...a je pry takova velka o proti holkam 😀

leny2
16. čer 2010

Taky to je kus ženský, když si vezmu, že Vojtíšek má jenom o půl kila víc.

coko.joko
16. čer 2010

to je fakt...my mame po 5 tydnech 4160g.........to nas Lucinka za chvilku dozene..... 😀

marhulinka
autor
16. čer 2010

Jé zprávičky od Sept...takže ona neměla malou hnedka u sebe? Nojo jen ať prdínkuje,alespoň bude spokojené mimi 😀

leny2
16. čer 2010

Kdepak máme Janýska?

janysek70
16. čer 2010

Jsem tu jako na zavolanou 😀
Jsem byla od rána v práci. Nyní jsem byla pověsit povlečení do postýlky, co se mi tu zatím vypralo, funí tam, tak to rychle uschne a jedeme na výlet do Poděbrad. Vezeme tchýni do Pátku k Haklovi se zádama a má tam být až navečír, tak to spojíme, dáme nějakou mňamku a zmrzlinku na kolonádě...., jo a Beníka beru sebou, ať se taky projde 🙂

leny2
16. čer 2010

Tak to máš krásný výlet Janýsku, tak si dej něco dobrého. 🙂

leny2
16. čer 2010

Tady taky strašně funí, na zahrádce nám tu odfouklo okno z pařeniště a roztříštilo se na kusy.

janysek70
16. čer 2010

Taky jsem posbírala pár věcí po dvoře...
Drahouš je tu..., tak se mějte hezky, jedu si užívat 🙂

leny2
16. čer 2010

Pá pá 🙂

leny2
16. čer 2010

My jsme taky dneska poprvé zavítali s mladým do restaurace, dali jsme si dobrou mňamku, já bez přílohy, jsem teď na sebe přísná, musím ty kilča shodit.

marhulinka
autor
16. čer 2010

Tak jsem šla dneska kolem porodky 😵

marhulinka
autor
16. čer 2010

@janysek70 jééé to máte krásný výlet 😵 😵

@leny2 copak jste si dali dobrého? A jak se to Vojtíškovi líbilo 😵

marhulinka
autor
16. čer 2010

Coko copak dneska děláš?

coko.joko
16. čer 2010

Ahojda,holky ja dnes nemela vubec cas...plne jsem se venovala Lennymu 😵 😵
zitra jedem uz o pul sedme na urady a to se me teda moc nechce..... 😝
jinak sept,kdyz bude v poradku i s malou tak v patek jde domu a uz s moc tesii.....se ani nedivim,taky bych tam uz nechtela bejt....

leny2
16. čer 2010

@marhulinka dala jsem si kuřecí prsíčka Cipísek s velkou zeleninou oblohou, to mám ráda, je to na smetaně se žampiony.

marhulinka
autor
17. čer 2010

Hezké sluníčkové ránko všem a pohodový den 😵 😵

@coko.joko vy už jste po úřadech,tak ať to máte brzo vyřízené 😉

@leny2 jůůůů tak to jsi měla dobrůtku 🙂

leny2
17. čer 2010

Taky přeji krásný den, u nás taky svítí sluníčko. Honzík jel na výlet se školou do ZOO,tak budou mít krásně.

leny2
17. čer 2010

A já přemýšlím, že vyrazím asi do města někde pokoukat a něco nakoupit.

janysek70
17. čer 2010

Ahojky, já teda dnes nikam nevyrážím, včera jsem přijela domů a padla za vlast, dnes odpočívám a budu papírovat

leny2
17. čer 2010

@janysek70 tak sis to včera hezky užila?

marhulinka
autor
17. čer 2010

Dneska je krásně,my už byli venku,připravili jsme řízečky a pereme,pereme,pereme,ať nám to krásně schne 😵

leny2
17. čer 2010

Teď jsem četla, že zase hlásí nějaké deště. 😠

leny2
17. čer 2010

Ve městě jsem potkala Uhlicka s Kubíčkem, ale neměla jsem čas povídat, babča hlídala v autě Vojtíška a spěchali jsme na nákup. V tescu mají v akci bodýčka a overálky letní, takové jen obyčejné, ale jedno vyjde na 37, - Kč. Tak jsem dvě věcičky koupila.

coko.joko
17. čer 2010

ahojda,
tak ja jsem doma to litani po uradech me nebavi a v HK me to ceka taky hrozny,at uz to mame za sebou...
mame tu krasny poco,tak odpolko chci jit ven a hlavne do meste pokoukat co maji krasneho na Pavlinku,ale pochybuji,ze me neco bude....
ted jsem zvedava jestli to porodny bude a nebo ho teda vezmou 😒