• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
To si zapne sám kolotoč?
17. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leny2 to je hezký,taky jsem si říkala,že když bychom už mimčo neměli,tak bych to dala jednou bráškovi
17. čer 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nějaké věci prodám, co si pak pořídí modernější.
17. čer 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zítra už třeba budem mít tady fotečky Lucinky, jestli septim pustí domů.
17. čer 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leny2 jo nožičkama :grinning: :sweat_smile: nedělá to asi úmyslně,ale normálně se natočí a nožičkou na to šlápne...a pak tam leží a směje se na zvířátka :grinning:
autor
@leny2 jo na fotečky Lucinky se už těšííím :slight_smile:
autor
On je Kuba pěkný lumpík,dneska jsem ho zase dala pást koníčky a on se převalil na bříško a strašně se mi smál,jak na mě vyzrál,tak jsem ho dala znovu na bříško a on zase... :grinning:
17. čer 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš Vojta taky kope nožkama a zvedá je tak vysoko, že brnká taky o kolotoč, ale ten jen zachrastí, jinak ho musíme natočit rukou, aby hrál.
17. čer 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je Kubíček šikula, Vojtíšek se mi ještě neotáčí.
17. čer 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nojo to buď ráda...my právě máme knoflíky,takže stačí lehce zmáčknout a už to hraje,ona je ta ovládací část v postýlce...
17. čer 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leny2 však Vojtíšek má ještě čas :wink:
17. čer 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak já tu odsaju ještě trochu mlíčka a půjdu do hajan.
17. čer 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky půjdu, je krásný vzdoušek, bude se hezky spinkat.
17. čer 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrou a krásné sny.
17. čer 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrou:slight_smile:
17. čer 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak počásko se nám kazí, tady od rána leje.
18. čer 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zvědavá, zda Septim dneska pustí domů, už se moc těšíme na zprávičky.
18. čer 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
tak zprava od sept dnes rano.....ona je v poradku a mala trochu zloutne,ale snad to pry bude dobry a po vizite by sla dom,takze se uvidi.....uz se moc tesi domu......
marhul,prosim te co davas Kubikovi do mlicka,ze ti spi 6-7 hodin..... :grinning: my spime 2,5-3 hodky v noci.......a to usiname okolo 24hod....takze veselo...
leny2,tak do ZOO a jak se tam libilo Honzikovi.......
18. čer 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezké ránko....tady taky sprchlo,ale mě to nějak moc ani neva,alespoň se spláchnou ty hnusný pyly,protože já mám alergii jako prase :frowning2: Tady kvetou ty hnusný bílý keře :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé tak když to malá bude mít v normě,tak to je pustí domů... :dizzy_face:

Coko dneska mi Kuba spal 9h,najedl se a spal další 3h :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jsem asi včera sežrala v řízku rohypnol :grinning:
18. čer 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul.... :grinning: :grinning: ted uz to je jasny,ze k rizku se u vas podava rohypnol.....prosim te muzu prijit taky na obed :grinning: :grinning:
18. čer 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko Vojtíšek teď už taky spí tak 6 hodin, napapá se a spinká dál, ale to už ne tak dlouho.
no se uvidi,ale ja myslim,ze pujdou,az me pisne,ze jdou tak pisnu sem...a doufam,,ze fotila a da nam fotecku,at vidime Lucinku....
autor
@coko.joko přijeď "speciální řízečky" jsou ještě na dnešek :grinning: :grinning: :grinning:
Já když jsem dneska ráno koukla na to kolik je hodin,tak jsem vylítla a koukala jestli dejchá :grinning: A teď ráno jsem taky na něj pořád koukala a už si přála,aby se vzbudil :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: Teď je spokojený po baště a hraje si tady na dece a strašlivě něco povídá hračkám,směje se a prská :grinning:
18. čer 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se mate holky.....no treba taky budeme spinkat za chvilku..ja bych teda spinkala hned ani by me nemusel nikdo nutit
18. čer 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coko.joko to přijde,zatím je Lenny ještě maličký :slight_smile:
18. čer 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko Honzíkovi se v ZOO líbilo, přijel spokojený, koupil si nějaké mince se zvířátky, pro Mikina kostičky na kousání a vajíčko s dinosaurem.
18. čer 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul my mame jeste trochu casu,tak snad ve trech mesicich budeme taky tak jako vy....
holky vcera vecer se Lenny najedl a mel takove bolesti briska,ze se tu kroutil a ja ho tak litivala a tak jsem mu dala cipek na prdiky a za chvilku rachot a ten to mel az na zadech :dizzy_face: tak sel pod sprchu a pak byl spokojeny a rad.....
18. čer 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coko.joko jojo není nad to se pořádně vy.... :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já se na chvíli loučím,jede mi kamarádka :dizzy_face:
18. čer 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek