• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
autor
Hezké ránko všem :dizzy_face:

@coko.joko my sterilizátor lahviček kupovali v Chiccu,mají to většinou všude v dětských potřebách,v některých lékárnách a asi i to elektro,jak píše Leny.

@janysek70 jen připravuje hnízdečko,připravuj :dizzy_face: Takže za chvíli finišuješ,to je super!!! :dizzy_face:
21. čer 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny to mas pravdu je to hrozny pakovat to vse....hlavne si porad rikam abych tu neco nenechala...a na sebe nic nemam,takze to je jednoduchy....
marhul,kde je chicco v hk?......
21. čer 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čoko, tam jak jsme se naposledy potkaly :slight_smile:
21. čer 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku,myslis jak je Tesco?no vidis uz ani nevim kde co je v HK :grinning:
21. čer 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coko.joko jj jak je velké Tesco,ElectroWorld :wink:
21. čer 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj přesně tam :slight_smile:
21. čer 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuji holky :sunglasses:
ty blaho ted jsem vazila toho naseho prcka a uz ma 5200g neni to moc :confused: na jeho vek....aby nebyl jak otesanek....
21. čer 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko po umelim rychleji nabira, holky meli na dva a pul mesicich 6500g a byly teda pekne kulate, vzdyt sem ti ukazovalo foto jak Anetka nema ani oci videt :wink: musim vam rici ze jsem teda pekne unavena, pres den nechce moc spinkat ale noci pohoda, uz jsem ji soupla duduse :wink: Holky trochu zarli ale urco je to prejde :wink:
@janysek70 tak uz budes mit vse hotove vsak ono to utika nam bude zitra tyden :wink:
21. čer 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
sept,jo to si pamatuji a pry holky nechteji jist....hahaha.......no my na tom asi budeme stejne.....vsak pockej az uvidis tento tyden Lennyho...no bud rada,ze spite v noci....aspon se trochu vyspis....a neboj holky si museji zvykat
21. čer 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem udrncala Lennyho a muzu jit rychle neco delat....holky ten vam tak chrape....ma trochu ucpany nosanek,tak budu muset asi jit koupit nejaky kapicky do nosu.... :dizzy_face:
21. čer 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme ztahla fotecky a jsou v albu,skoda,ze tam nejde dat video...jsem natocila jak chrape... :grinning:
21. čer 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj lidičky tak se jdu na vás taky podívat :slight_smile:

@coko.joko krásný fotečky. Co je to za statek, mají tam jen koníky?
21. čer 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coko.joko aspoň to bude pořádný chlapák :dizzy_face:
Jdu juknout na fotečky. :dizzy_face:
21. čer 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mysko,maji tam moc zviratek si clovek pripada jako na vesnici..... :grinning:
marhul,to teda bude chlapak :grinning:
21. čer 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko až budeš v čechách, tak můžeš přijet k nám na statek, brácha má taky plno zvířátek.
21. čer 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku, to je dobře, že už budeš mít vše nachystané, člověk je ke konci hodně unavený, tak můžeš odpočívat.
21. čer 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak koukám na malýho Lennyho, tak ten náš Vojťas bude asi nejmenší tady ze všech zatím.
21. čer 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dva dny teď u nás přes den nepůjde elekřina, tak mrknu zase až večer. Musím brzo ráno ještě převařit vodu do termosky na jídlo mladýmu.
21. čer 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký sluníčkový den :dizzy_face:
22. čer 2010 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky tak :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. čer 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,tak mrkam co noveho a nic takze jdu zase makat.....teda spis balit,zehlit a varit...teda jestli me to povoli Lenny...kruci tu v lehatku,takze asi nejdriv budu muset uhoupat...holky ja budu mit teda za chvilku ruce jak porad houpu :dizzy_face:
Taky tady mame slunicko a doufam,ze bude i trochu az budeme od stredy v Hradci...
Kdyby me to uz nevyslo se sem mrknout,tak toho moc nenakecejte nebudu tu do 10.7..... :dizzy_face:
22. čer 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coko.joko užij si to v HK :grinning: :dizzy_face:
22. čer 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Á paní Čokoušková opouští Říši a řítí se na rodnou hroudu :slight_smile: , tak šťastnou cestu a zvládněte to s prcoškem v pohodě :slight_smile: :wink:
22. čer 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janysek70 a co ty děláš? Žehlíš,rovnáš?
22. čer 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dneska mi přišly balíčky....tak jsem zase ze schodů letěla jak šílená :dizzy_face: :dizzy_face: Už stahuju fotečky,tak se tu musím pochlubit :dizzy_face:
22. čer 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď zrovna odcházím na obídek vedle....
Vyžehleno už vše mám, teď rovnám věcičky do komody dle velikostí
22. čer 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak dobrou chuť :dizzy_face: Jen rovnej rovnej,ať to má Štěpánek hezky nachystáno
22. čer 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak fotečky nových hadříků,co dneska přišly: laclíkový kaťata teda snad ještě využijeme :grinning: :grinning: No a když ne tak to jistí ta šála :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dřív jsem se nedostala k PC, jak u nás nešel ten proud celý den, tak jsem udělala strašně moc práce a šli jsme i na dlouhou procházku k prababičce a vrátili jsme se po sedmé hodině, tak jsem toho dneska naběhala, že teď padnu do postele a budu tuhá. Zítra nám opět nejde proud, tak ráno zajedu na nákup a pak budu něco pracovat zase, potřebuju přesadit kytičky. :slight_smile:
22. čer 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhulinko, to je ale frajer Kubíček. :dizzy_face:
22. čer 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek