Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

uhlicek
24. čer 2010

Tak to ja to se slehackou nebo cukrem nemusim,jako mala jsem se po tom poblindila 😝 ,jednu dobu jsem jahody nejedla vubec.

janysek70
24. čer 2010

🙂 🙂
Jahodové knedlíčky se strouhaným tvarůžkem bych moc ráda dala, ale Lukáš to nechce jíst, tak si dáme jen s Michalem

leny2
24. čer 2010

U nás jahodový knedlíčky docela baští všichni (i taťka). 🙂

leny2
24. čer 2010

Janýsku, u nás mají jahůdky 1 kg za 37, - Kč a jsou nádherný, jedna jak druhá.

leny2
24. čer 2010

@uhlicek včera jsem koupila na námku košíček a byly krásný.

marhulinka
autor
24. čer 2010

Hezký den 😵

marhulinka
autor
24. čer 2010

@uhlicek nojo tak vy to máte o něco složitější....to manžu neoblafneš 😀

@leny2 tvým chlapákům vše nej nej nej 😵
Na prohlídce tfuj tfuj tfuj...to už budeš vědět,kdy bude mít Vojtíšek očkování?

marhulinka
autor
24. čer 2010

@uhlicek 😀 😀 😀 koukám,že Kubíček si chytá nožku a nejradši by ji do té pusiny nacpal,viď?

marhulinka
autor
24. čer 2010

@janysek70 zítra si užij kinečko 😵

janysek70
24. čer 2010

Marhul 😀 , ty mi to v tom albu zasytíš 😀 , nejde mi tam odpovědět...... Beník lehátko nezkoušel, ale v kolíbce jsme s ním testovali monitor dechu a funguje 🙂 . Teď zkouším povléci postýlku, už jsem to měla a vybyl mi volán, tak jsem to zase musela rozhrabat..... a jdu vyžehlit nebesa, ať to vidím komplet

marhulinka
autor
24. čer 2010

@janysek70 no to já musím 😀 😀 😀 Tak přeci jen proběhla nějaká testovačka...super.

uhlicek
24. čer 2010

Marhulinko to on zvlada si nacpat prstiky u nozky do pusinky,je to macik,ale dost hbitej,vali tu sudy po celym obyvaku a snazi se dostat k novinam 🙂
No jo tatku neoblafnu,sam mi rikal,ze bych ho musela hodne opit a drzet pod kabatek brokovnici,aby podepsal souhlas 😀 😀 😀

leny2
24. čer 2010

Uhlicku, neboj, však taťku zlomíš třeba za rok za dva a budeš mít princezničku jako Septim.

leny2
24. čer 2010

Tak u paní dr. vše dobrý, vážíme 4,7 kg, očkování na příští návštěvě a ta bude za měsíc.

leny2
24. čer 2010

Odpoledne přijdou gratulanti, tak chystám nějaké žrádýlko. Upekla jsem roládu a udělala dobrotu s jahůdkami.

leny2
24. čer 2010

@janysek70 to jsou nádherný fotečky výbavičky. Ta komoda je fakt super nabytá.

janysek70
24. čer 2010

Zkouška postýlky 🙂

leny16
24. čer 2010

janýsku- super výbavička, mohla by sis otevřít obchod, jaký máš úžasný věcičky. Štěpánek se bude mít... 😵
uhlíček- Jakoubek je úžasnej...taková veselá kupa vypadá 😵 🙂
leny2- pěkně rostete, Vojtíšek má od tebe dobrý mlíčko. Jaký UM používáte?
marhul- pěkný věcičky si nakoupila 🙂

marhulinka
autor
24. čer 2010

@uhlicek joo tak to bude asi vášniví čtenář 😉 nebo spíše vášnivý trhač 😀 Jsou to prostě šikulínci... 😵

marhulinka
autor
24. čer 2010

@leny2 a budeš dávat i očkování proti pneumokokovi?

marhulinka
autor
24. čer 2010

@janysek70 no to se bude Štěpánkovi dadinkat 😵

marhulinka
autor
24. čer 2010

@leny16 a co u vás nového?

leny16
24. čer 2010

@marhulinka - čím dál líp 😉 Vaness je rozpustilá, všude si vleze, stojí u nábytku.....prostě si to užívám a taky nemám tolik času, ale ona je lepší než telka, dost se súolu vyblbneme. Ted měla 2 dny teploty bez příznaků, ale už je to zase v normálu. Jdu se koukat na Hledá se máma a táta, jsem zvědavá jak to dopadne, taky to holky sledujete? Mě docela baví tyhle reality show i manža se rád mrkne. My pneumokoka dávali.
Tak papa

leny2
25. čer 2010

Ahoj holky, tak tu máme zase pátek a víkend před námi. 🙂

@marhulinka budeme dávat očkování proti pneumokokovi.

@leny16 od mě už mlíčko nemá, došlo, dáváme Nutrilon.

@janysek70 no to je nádhera, to jsou moje barvičky, to se bude Štěpánek mít, to se mu to bude spinkat. 😵

leny2
25. čer 2010

Japak se má Coko v ČR? Nemá někdo zprávičky?

marhulinka
autor
25. čer 2010

Ahojky hezký sluníčkový pátek 😵

@leny16 já už se taky na tohle období těším🙂 Vím,že pak bude víc hlídání a tak,ale na to se těším...Takže Vanesska je šikulka,co?? No to bude určo i brzo chodit 😀 A pak to začne 😵

@leny2 zprávičky by měla Sept...nebo můžu Čoko napsat sms 😵

janysek70
25. čer 2010

Tak jsem mluvila se Sep, je v nemocnici....... Měla vysoké teploty a bolesti...., nějak špatně se čistila, zůstávalo to v ní a rozjel se jí nějaký zánět, tak má kapačku s antibiotiky, malou má u sebe, jsou na jednolůžáku. Teploty už má nižší.
Čoko dorazila v pořádku, dnes odpolko se přijde za Sep podívat.
Sep vás všechny pozdravuje

marhulinka
autor
25. čer 2010

@janysek70 děkujeme za zprávičky 😵

marhulinka
autor
25. čer 2010

Tak hlavně,že to jde takhle,někdy se chodí i na kyretáž...nám to při propouštění říkaly,že jakmile něco,tak jet do nemocnice,že se to stává...

leny16
25. čer 2010

@janysek70 - díky za zprávičku, chudák sep, to je pech, takovýho lítáního a ještě k tomu takové problémy. Pozdravuj ji a at se nám rychle dá do kupy

@marhulinka - jj, je to fajn období. Každý den, již od narození je super, jen nechci, aby moc vyrostla, mohla by být furt malinká a závislá na mamince 😵
Však Kubík ti taky začne brzy lézt, je to pak ze dne na den 😉

@leny2 - mohla bys hodit zas nějaké fotečky, at máme pokoukáníčko 🙂