• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
Tak to ja to se slehackou nebo cukrem nemusim,jako mala jsem se po tom poblindila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jednu dobu jsem jahody nejedla vubec.
24. čer 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile:
Jahodové knedlíčky se strouhaným tvarůžkem bych moc ráda dala, ale Lukáš to nechce jíst, tak si dáme jen s Michalem
24. čer 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás jahodový knedlíčky docela baští všichni (i taťka). :slight_smile:
24. čer 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku, u nás mají jahůdky 1 kg za 37, - Kč a jsou nádherný, jedna jak druhá.
24. čer 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uhlicek včera jsem koupila na námku košíček a byly krásný.
24. čer 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký den :dizzy_face:
24. čer 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@uhlicek nojo tak vy to máte o něco složitější....to manžu neoblafneš :grinning:

@leny2 tvým chlapákům vše nej nej nej :dizzy_face:
Na prohlídce tfuj tfuj tfuj...to už budeš vědět,kdy bude mít Vojtíšek očkování?
24. čer 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@uhlicek :grinning: :grinning: :grinning: koukám,že Kubíček si chytá nožku a nejradši by ji do té pusiny nacpal,viď?

24. čer 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janysek70 zítra si užij kinečko :dizzy_face:
24. čer 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhul :grinning: , ty mi to v tom albu zasytíš :grinning: , nejde mi tam odpovědět...... Beník lehátko nezkoušel, ale v kolíbce jsme s ním testovali monitor dechu a funguje :slight_smile: . Teď zkouším povléci postýlku, už jsem to měla a vybyl mi volán, tak jsem to zase musela rozhrabat..... a jdu vyžehlit nebesa, ať to vidím komplet
24. čer 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janysek70 no to já musím :grinning: :grinning: :grinning: Tak přeci jen proběhla nějaká testovačka...super.
24. čer 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhulinko to on zvlada si nacpat prstiky u nozky do pusinky,je to macik,ale dost hbitej,vali tu sudy po celym obyvaku a snazi se dostat k novinam :slight_smile:
No jo tatku neoblafnu,sam mi rikal,ze bych ho musela hodne opit a drzet pod kabatek brokovnici,aby podepsal souhlas :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uhlicku, neboj, však taťku zlomíš třeba za rok za dva a budeš mít princezničku jako Septim.
24. čer 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u paní dr. vše dobrý, vážíme 4,7 kg, očkování na příští návštěvě a ta bude za měsíc.
24. čer 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Odpoledne přijdou gratulanti, tak chystám nějaké žrádýlko. Upekla jsem roládu a udělala dobrotu s jahůdkami.
24. čer 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janysek70 to jsou nádherný fotečky výbavičky. Ta komoda je fakt super nabytá.
24. čer 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkouška postýlky :slight_smile:
24. čer 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
janýsku- super výbavička, mohla by sis otevřít obchod, jaký máš úžasný věcičky. Štěpánek se bude mít... :dizzy_face:
uhlíček- Jakoubek je úžasnej...taková veselá kupa vypadá :dizzy_face: :slight_smile:
leny2- pěkně rostete, Vojtíšek má od tebe dobrý mlíčko. Jaký UM používáte?
marhul- pěkný věcičky si nakoupila :slight_smile:
24. čer 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@uhlicek joo tak to bude asi vášniví čtenář :wink: nebo spíše vášnivý trhač :grinning: Jsou to prostě šikulínci... :dizzy_face:

24. čer 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leny2 a budeš dávat i očkování proti pneumokokovi?

24. čer 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janysek70 no to se bude Štěpánkovi dadinkat :dizzy_face:
24. čer 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leny16 a co u vás nového?
24. čer 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulinka - čím dál líp :wink: Vaness je rozpustilá, všude si vleze, stojí u nábytku.....prostě si to užívám a taky nemám tolik času, ale ona je lepší než telka, dost se súolu vyblbneme. Ted měla 2 dny teploty bez příznaků, ale už je to zase v normálu. Jdu se koukat na Hledá se máma a táta, jsem zvědavá jak to dopadne, taky to holky sledujete? Mě docela baví tyhle reality show i manža se rád mrkne. My pneumokoka dávali.
Tak papa
24. čer 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak tu máme zase pátek a víkend před námi. :slight_smile:

@marhulinka budeme dávat očkování proti pneumokokovi.

@leny16 od mě už mlíčko nemá, došlo, dáváme Nutrilon.

@janysek70 no to je nádhera, to jsou moje barvičky, to se bude Štěpánek mít, to se mu to bude spinkat. :dizzy_face:
25. čer 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Japak se má Coko v ČR? Nemá někdo zprávičky?
25. čer 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky hezký sluníčkový pátek :dizzy_face:

@leny16 já už se taky na tohle období těším:slight_smile: Vím,že pak bude víc hlídání a tak,ale na to se těším...Takže Vanesska je šikulka,co?? No to bude určo i brzo chodit :grinning: A pak to začne :dizzy_face:

@leny2 zprávičky by měla Sept...nebo můžu Čoko napsat sms :dizzy_face:
25. čer 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem mluvila se Sep, je v nemocnici....... Měla vysoké teploty a bolesti...., nějak špatně se čistila, zůstávalo to v ní a rozjel se jí nějaký zánět, tak má kapačku s antibiotiky, malou má u sebe, jsou na jednolůžáku. Teploty už má nižší.
Čoko dorazila v pořádku, dnes odpolko se přijde za Sep podívat.
Sep vás všechny pozdravuje
25. čer 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janysek70 děkujeme za zprávičky :dizzy_face:
25. čer 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak hlavně,že to jde takhle,někdy se chodí i na kyretáž...nám to při propouštění říkaly,že jakmile něco,tak jet do nemocnice,že se to stává...
25. čer 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janysek70 - díky za zprávičku, chudák sep, to je pech, takovýho lítáního a ještě k tomu takové problémy. Pozdravuj ji a at se nám rychle dá do kupy

@marhulinka - jj, je to fajn období. Každý den, již od narození je super, jen nechci, aby moc vyrostla, mohla by být furt malinká a závislá na mamince :dizzy_face:
Však Kubík ti taky začne brzy lézt, je to pak ze dne na den :wink:

@leny2 - mohla bys hodit zas nějaké fotečky, at máme pokoukáníčko :slight_smile:
25. čer 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek