Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

septim
15. črc 2010

ja ziju ale nemam moc casu, porad se u nas neco deje. Koukam janys celej jsem zvedava kdy to bude. Uz t je lepe marhulko? Cokousek chudak porad vyvaruje moc dobre se to pamatuji u dvojcatek byl to opruz jak pise marhul neni nad to vytahnout kozenku 😉

marhulinka
autor
16. črc 2010

Všem hezký den,dneska tu je teda příšerně...takže pak připravím bazén a bude rácháníčko 😵

@septim to to si umím představit,že času moc není...! U mě už je to lepší,jen kdyby nebylo to vedro,to mi moc nepřidá...chodit stejně se naštěstí v tomhle nedá,tak si užíváme u bazénku s Kubou doma 😵
Lucinka je nádherná panenka🙂 Taky bude okatice okatá 😵

leny2
16. črc 2010

Ahoj holky,
Marhulinko, to máš pravdu, dneska je strašný dusno, v noci trošku pršelo, ale málo. Já chodím hned ráno do bazénu si zaplavat, aby mi bylo líp. 🙂

leny2
16. črc 2010

Septim, Lucinka je nádherná, a ta růžová je stejně super barvička.

leny2
16. črc 2010

Co holky vaříte v takovém vedru? Já jsem včera koupila v Lidlu hotové lasagne, tak je jen šupnu do trouby, tak jsem zvědavá jaký budou.

leny2
16. črc 2010

Miláček se nám probouzí, tak půjdem papat. 🙂

coko.joko
16. črc 2010

Zdar,
tady je krasne fouka vitr a je fakt nadherne,ale slunce porad je......vcera jsme byla cely den venku jen domu najidlo a zase ven,takze byla pohoda....
leny ja varim jen salatky,protoze nemam ani hlad v tom teple,takze dietka...
sept to se divim,ze jsi pujcila Lucku nekomu do ruky 😀 😀

coko.joko
16. črc 2010

Zdar,
tady je krasne fouka vitr a je fakt nadherne,ale slunce porad je......vcera jsme byla cely den venku jen domu najidlo a zase ven,takze byla pohoda....
leny ja varim jen salatky,protoze nemam ani hlad v tom teple,takze dietka...
sept to se divim,ze jsi pujcila Lucku nekomu do ruky 😀 😀

marhulinka
autor
16. črc 2010

@leny2 my máme těstovinový saláty teď hodně a taky pizzu,to je rychlovka a mňamka

My jdeme bazénkovat tak pa pa pa

janysek70
16. črc 2010

Čest, u nás beze změn, jen chcípu vedrem 😀
Sep, to je jak když se chová malý Michal 🙂 🙂

coko.joko
16. črc 2010

Dala jsem fotecky do alba,tak mrknete......
marhul ty si uzivas teda v bazenku....
janys porad cely..... 😀 ja se tesim,az nam nekdo napise,ze uz je malej na svete.....

marhulinka
autor
16. črc 2010

Bazének super....jen já se do něj celá nevejdu,tak si máčím alespoň končetiny 😀 Ale zítra na chaloupce se teda vrhnu do velkého bazénku alespoň se smočit 😉

coko.joko
16. črc 2010

@marhulinka,snad to stihnes,protoze hlasi dest nad CR........
dneska jdem na pout je tu jedna z nejvetsich,tak se tesim...mame tam srazik s kamaradkou,tak se taky tesim,ze pokecam....

janysek70
16. črc 2010

Já čekám na Michala, aby odkryl bazén, bo jak pršelo, tak je plachta částečně pod vodou a jdu se čachtat

coko.joko
16. črc 2010

@janysek70 ,tak se neutop,kdyz tak bud nekde u kraje,protoze kruh asi uz neobleknes pres bruch 😀

coko.joko
16. črc 2010

Ja peru,pak musim povesit pradlo a budu si hrat s Lennym a kolem 16 hod.dostane napapat a jdem smer mesto a pout.....to zase prijdem pozde dom 😀 😀

marhulinka
autor
16. črc 2010

😀 😀 nojo to oni možná hlásí...ale známe to...večer měla být pořádná bouřka a bylo třikrát zahrmění a konec 😝 Takže zítra bude ráchando🙂

@janysek70 jedině křidýlka-na ruce i nohy 😀

marhulinka
autor
16. črc 2010

@coko.joko já chci taky na pouť,ale v tomhle hicáku by mě tam asi nikdo nedostal...

janysek70
16. črc 2010

Já mám pocit, že bych ho už neoblékla ani přes hlavu 😀 😀 . Jsem říkala M. ať mi taky blískne panděro do soukromé sbírky, ať mám památku na vorvaní časy, že jeho tempem to nestihne a on, že kdyžtak uděláme nový břuch 😝

coko.joko
16. črc 2010

@marhulinka ,to je fakt,takdy taky hlasili a bylo z toho jen 10 minutova smrst a nic vic.....
no myslis,ze by to janyska udrzelo ty kridylka 😀

marhulinka
autor
16. črc 2010

@janysek70 😀 😀 😀 😀 chceš trumfnout Sept a mít klabzubovku?? 😀 Tak dneska chceme vidět fotku!!!

@coko.joko hmmmmm máš recht,ani to by ji neudrželo... 😀 ale ten bezén jí těžce závidím!!

coko.joko
16. črc 2010

@janysek70 taky mam v soukrome sbirce fotky a kdyz na ne ted mrkam tak se hrozim i z porodu 😵

coko.joko
16. črc 2010

@marhulinka ,to jo bazen je super v tom teple....pockej pristi rok se pozvem s detma k janyskovi na barak a budem se tam cachtat taky 😀

janysek70
16. črc 2010

Z porodu mít určo nebudu, páč fotograf má už nyní panickou hrůzu a to by bez stativu neustál.
Byste mrkali, jaké vrtule v bazénku dělám, to si vůbec nepřipadám těhotně. I Beník se mnou plave 🙂

coko.joko
16. črc 2010

@janysek70 ,jo voda nadlehcuje to znam,taky delam vrtule,kdyz jsem ve vane 😀 😀 tak jsme chtela jit hrat s Lennym a jdu k nemu a on se drzi hrazdicky a spi 😵 😵 dudl v druhy ruce a je klidek......

marhulinka
autor
16. črc 2010

@coko.joko nojo super nápad,to z nás bude mít radost 😀

marhulinka
autor
16. črc 2010

@janysek70 je super,že se můžeš nějak ochladit,viď?? Letos jsou ty vedra mazec...

janysek70
16. črc 2010

My máme velkého a vzteklého psa 😀 😀 😀 😀

coko.joko
16. črc 2010

@marhulinka to vis,ze bude....sjede se tam cela Arleta. 😀 😀

marhulinka
autor
16. črc 2010

@janysek70 jj to je fakt,ten by nás mohl i sežrat...a máte ceduli na vratech? No ale já si myslím,že Beník má určitě rád nějaký ten páreček,co??

coko.joko
16. črc 2010

@janysek70 ,neboj marhul vezme sveho a myslim,ze jeste ma psika leny16 a bude hned hodny 😀