• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
@janysek70 tak jsi pekne pochrupkala vsak cerpej silu pak bude mimi a nikdy nevis jake budou noci :wink:
22. črc 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
To máte Sep asi v Mechově hodně hustý vzduch a po něm děti přibývají :grinning:
22. črc 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@septim já na kočík dávám plínku :slight_smile: Na víkend už se těším,tohle je zase dneska šílený :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nikam nevylezeme,leda na balkon teď dopolko,dokud tam není pařec.
Já myslím,že Kubovi brzo mlíko stačit nebude...je to žravec a brzo by sežral i mě...Myslím,že u něj s jídlem nikdy problém nebude,ten asi sežere všechno :grinning: Po mě a manžovi rozhodně není,my oba jako malý vůbec nejedli...
22. črc 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janysek70 taky jsem vyluftovala a už jsme zatemněný,máme tevřený jen balkon,tam je ještě přijemně,pak musíme kolem poledni to taky zatemnit...
22. črc 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@septim ,prave,ze byla naducana a ty pry ze neji :grinning: :grinning: porad ji vidim na ty fotce....kolik ze ji bylo??tak to jsem rada,ze jsi v poradku a nic te neboli :dizzy_face:
@janysek70 ,je tak to ja jsme zrovna krmila Lennyho v pul sesty a pak zalehl a spal do 9 hod....ted se najedl a pekne po....tak sel pod vodu a ja jdu luxovat a pak jdem ven na prochajdu,kdyz je tam takkkkk krasny vzduch.....
22. črc 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad už to budou poslední záchvěvy těch tropů a bude líp.... Včera jsem ještě odpolko byla 2x v bazénu, ale jen na momentík, jak mi to břicho pořád bolí, tak se bojím, abych ještě nenastydla....., dnes nevím, možná ještě na rozloučenou... :slight_smile:
22. črc 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak se dneska neusmažte....a pěkný den pa pa pa :dizzy_face:
22. črc 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko tak to jsem měla s Lennym stejný harmonogram, jen já jsem stihla dojít na toaletu :grinning:
22. črc 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,vcera jsem koukala na netu kam zajdu k holici a to by jste neverili jaky to jsou palky.....zlaty sept ten tvuj super kamos.....tady to je sileny,ale nasla jsem jeden tak tam budu volat a uvidime....uz potrebuji ostrihat a udelat nejakou paradu na hlave....taky jsem zjistila,ze sedivim to je hrozny.....
22. črc 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko v pětadvaceti už šedivíš????? :astonished: :astonished: Proč jsi nedala holiče v ČR?
22. črc 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janysek70 ,to jo ste si dali nejaky signal bo co.. :grinning: :grinning: neboj zimicka jde k vam od nas.....my ji tu mame od vcera dest a pomalu to jde smer CR........tak na vikend to tam mate......holky musim se pochubit....14.7 me prijede mamka a bude tu do 5.8...se tesim..... :grinning:
22. črc 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janysek70 ,jeee kez by 25 ceti.......no protoze jsem to nestihala do Dvora ke kamosce,mela plno a v HK jsem byla jednou na doporuceni a katastrofa,tak jsem myslela tady,ale tady jeste horsi.....
22. črc 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak 14.7. to asi nestihne :slight_smile:
22. črc 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko ja jdu zitra na melir k Monce a kolik v nemecku si uctuji? :wink:
22. črc 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janysek70 ,je no vidis to je tak kdyz delam vic veci najednou.....14.8 a na zpatek 5.9 :grinning:

@septim ,ani se neptej jsou to kokoti....10meliru maji za 25 euro a kazdy dalsi za 2 eura a do toho foukani,strihani,miti a vyjde te to na 90euro......
22. črc 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vogane to je ale mazec ale vy jste preci bohati :grinning:
22. črc 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@septim ,kdybychom byli bohati,tak jdu na ty trojky hned,ale musime nejdriv usetrit...tak musime setrit i na kadernika :grinning:
22. črc 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko tak setri rychle at jsi krasna :wink:
22. črc 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@septim .neboj sestrim,uz mam 2 eura :grinning:
22. črc 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko tak mas na jeden pramen to staci
:grinning:
22. črc 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@septim ,no prave a ja jich potrebuju nejmene 30,takze musim jeste setrit.....ty blaho Lenny me nechce usnout uz nevim co snim mam delat.... :grinning:
22. črc 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coko.joko tak to abys nebyla bílá,než na toho kadeřníka našetříš :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tady máme opět hrozně...Kubulka teda naštěstí chrupká,pejsan taky a já vařím,věším prádlo
22. črc 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulinka neboj jeste mam nejakou barvicku na hlave....... :grinning: tak to tak rychle nepujde...my konecne taky chrupkame...
22. črc 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja dneska nevarim....tatka nas pozval na papani,tak az prijde ze zimaku tak pujdem na nejaky dobry kuratko...
22. črc 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coko.joko taky vařím kuřátko :wink:
22. črc 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulinka ,no vidis ty si das taky kuratko,ale u nas zmena....Lenny usnul a jdu udelat spagety a v 18hod.mam nastup do kadernictvi a je to docela blazniva skupina,tak jsem zvedava jak to dopadne a hlavne co me udelaji na hlave...jsou to mladaci a vyhlaseny...to bude zase nejaky chaoz...... :grinning:
22. črc 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak doma už začal u chlapů boj o jistou věcičku
22. črc 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coko.joko Tak koukej hodit večer sem fotečku :slight_smile:
22. črc 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, to je vidět, kde jsou prachy, takhle rychle naspořit, ráno tu brečela, že má 2 eurošišky a večer už se jde dát ondulovat:grinning:

Marhul, samej televizní maniak :slight_smile: . Koukám, jak se Kubíček mění v obličejíčku, jak klukovatí :dizzy_face:
22. črc 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek