• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
@coko.joko nevim jak :angry:
26. črc 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dneska měla jet do porodky se domluvit,ne?? Na termínu?? Nebo už tlačí:slight_smile:
26. črc 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. črc 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@septim ,napis ji SMS a nebo brkni..... :dizzy_face:
@marhulinka jsem to asi ztahla jinde a uplne me blbne pc :dizzy_face: to mas na slunecnici
26. črc 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sept máš brknout :grinning: :grinning:
autor
@coko.joko jj já stahovala ze slunečnice
autor
Tak já jdu zase krmit pa pa pa
26. črc 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulinka ,ty aby ses nepridala... :grinning: tak ja jdu taky krmit uz me tu nadava,ze sedim u pc.... :grinning:
26. črc 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, nebojte, nerodím...... Ráno jsem jela do Jc a po návratu jsem totál vytuhla i s Beníkem na gauči a nebyla jsem schopna se hnout :grinning: .
Vy jste tady toho nějak moc o víku nabrebentily, to asi ani nepřečtu.... Já měla akční víkend, vše jsem doma zase přeuklidila, dorovnala a snad už před porodem naposledy. I podlahu jsem myla na čtyřech, žádný mop a večer jsem si uvědomila, že jsem si nepřežehlila bílé těhu gatě, které mi uschly po vyprání a modlila jsem se, aby mi to v noci nepopadlo :grinning: .
Do nemocnice jedu až ve čtvrtek, pokud do té doby neslehnu :wink:
26. črc 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem chtěla včera přát oběma Kubulkům, ale nedala jsem to, tak opožděně vše nej a ať vás nesnědí:dizzy_face:
26. črc 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeeee janys zije...... :grinning:
26. črc 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Číslo 5 taky :grinning: :grinning:
Co ta Leny16, kam jeli na dovču a na jak dlouho? To už je určo min. 14 dní, co tu byla naposledy...
26. črc 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhul zrada a velka....me se to picaso nahralo nejde otevrit a moje vsechny fotky se nahrali do toho programu a ted me to tu skace jako blazen,.....co stim mam delat........porad me...
janys cislo 5 super.........
lena myslim,ze je jeste porad na dovce a mam takovyho tucha,ze je na Lipne......ale to nevim jestli se to zase nepletu....
26. črc 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janysek70 Děkujeme za přání,no teď mě teda málem sežral...dělal blbosti u jídla a málem mi to ukousl...je to piraňa
26. črc 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coko.joko no to nevím,já si to stáhla a funguje mi to normálka...na začátku se tě to ptalo,jestli to chceš jako prohlížeč myslím...takže teď si musíš to nastavit znovu tak,abys to neměla jako prohlížeč!!!!
26. črc 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neee už jsme tu od min. soboty, jen manža měl dovču, tak jsem se mu plně věnovala.
Na dovče bylo fajn, počasí super. Pronajali jsme si tam chalupu i s tchánovci, tak jsme si mohli i někam vyrazit na atrakce a oni pohlídali

@coko.joko - Lenny krásně prospívá, bude chlapák po tatkovi

Přišla mi ségra, dopíšu později, páááá
26. črc 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulinka ,tak to jeasi ono ja to potvrdila a ted me to tady skace porad a nelze nc udelat....to jsem pako....
26. črc 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leny16 .je tak super uz jsi mezi nama to je dobre.....tak pak napis jak bylo....jo to bude kus chlapa po tatkovi....
26. črc 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda vy si ,ale povídáte jdu vás dočíst
26. črc 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@septim teda septim koukám že jste mě tu malinko pomlouvali jsem asi opravdu jednoduchej ale i neutrální jak píšeše člověk

@coko.joko to si piš že jsem viděla Michala a dokonce pokaždé když jsem by la u Septim a je to pohodovej taťka
26. črc 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulinka ty nové fotečky jsi taky dělala v tom programu
26. črc 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa juak se citis, vcera jsem potkala kamarada a ty byly na zavedeni ve stredu tak jsem zvedava jak dopadnete, ale verim ze dobre :wink:
26. črc 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa a nepomlouvali neboj jen ze jsi malou videla a ze se podoba tatkovi a jsi neutralni ze nebudes rikak ze je cela ja nebo celej Michal ale reknes jak to vidis :wink:
26. črc 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@septim jak to vidím tak to řeknu nic tajit nebudu
26. črc 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@septim tak zítra jedem k paní dr. jak jsi mi ji poradila, tak uvidím, co nám řekně. Očkování se nekonalo kvůli té vyrážce.
26. črc 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@septim můžeš mi prosím jen nastínit kde má tu ordinaci? Prý někde blízko obřího akvária, jen jestli je to někde v domečku nebo nějakém větším baráku?
26. črc 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leny2 je to na poliklinice kousek za obrim akvarkem
26. črc 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leny2 je to Foerstrova ulice. Vubec nevim jak te nasmerovat. To jedes sama s malim?
26. črc 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme navigaci, tak to snad najdem, jenom jsem chtěla vědět, zda je to právě někde na poliklinice nebo někde v privátě. Díky.
26. črc 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pojede se mnou manža, má ještě tento týden dovču.
26. črc 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek