• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
@marhulinka Knihovnu tu sice máme ,ale já nečtu už jsem tu vyluštila 2 knížky s křížovkama a už toho je na mě moc kamarádky tady odtuď nejsou jsou z jiné vísky
27. črc 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale už včerajsem došla do krámu pro pečivo aspoň aby se neřeklo
27. črc 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa jéé tak to já si vychutnávala,že mám konečně čas číst...No a taky jsem hodně vysedávala u pc :grinning: Ale každý den jsem chodila dopolko na pořádnou prochajdu s pejsanem.
27. črc 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulinka já jedině že by jsem chodila na procházku se želvou ,ale to by jsem asi daleko nedošla
27. črc 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska mě trošku chvilkama pobolívá hlava a vůbec nevím čím to je
27. črc 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa :grinning: :grinning: :grinning: no se želvou asi ne :grinning: :grinning: :grinning: Škoda,že nejsi v hk,to bychom mohly občas zajít spolu :slight_smile:
27. črc 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulinka to teda on hr . je mnohem většízkouším ty fotečky ,ale nevím jakej program si k tomu mám ještě stáhnout aby jsem je dělala tak pěkné jako ty
27. črc 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikdo nikde to je divny holky kde jste prosim..... :grinning: :grinning:
vcera jsem byla koupit tu autosedacku a mam velkou radost.........uz se tesim,az v ni bude Lenny hacat...nejradeji bych ji uz dala do auta... :grinning: :grinning: odpolko jdu do mesta trochu utracet.....jsou tu velky slevy tak treba neco vyberu....
28. črc 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem, nerodíme, ale trpím už jako prase, je to nekonečný a ještě mi začlo bolet v krku a ucpal se mi chobot :angry:
28. črc 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko to je super že už jí máte doma
a kdepak máme fotečku? :sunglasses:

@janysek70 ještě chvilku vydrž a máš to za sebou.
Štěpánek ti ty bolesti 100x vynahradí a ty jsi na ně ani nevzpomeneš :dizzy_face:
28. črc 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janysek70 pred porodom je snad skoro kazdy nemocny.Ja tenkrat zrovna dobirala ATB a mela kasel jako prase :wink:
@coko.joko taky se chystam odpolko na nakupy, doufam ze nebude prset,potrebuji kratasky a nejaka tricka :wink:
28. črc 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko už tam máte slevy oblečení?
Také se tam chystáme :sunglasses:
28. črc 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysicka.hk ,jo,jo slevy jako prase se uz tesim,az si dnes neco nakoupim :grinning: fotecka nebude je v krabici a nebudu ji vybalovat..... :dizzy_face:
@septim ,ty a kratasky,vzdyt to nenosis preci.... :sunglasses: :sunglasses: no a hlavne pokup neco krasneho....
@mysicka.hk ,kam jezdis do nemecka....
@janysek70 ,ty se stim taky seres holka.....ja porad cekam kdo nam se da echo,ze Stepanek uz je mezi nama a ty nam napises,ze mas rymu a boli te v krku..... :grinning:
28. črc 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko
@coko.joko jezdíme za kamarádkou do Liberce
a od tamtud je to kousek do Zitau.
V Německu se dá sehnat oblečení za pár korun
a v úplně jiné kvalitě než tady u nás.
O potravinách ani nemluvím.
Jak já bych chtěla bydlet v pohraničí,
hned bych šla dělat do supermarketu za hranice :sunglasses:
Jdeme na procházku, za hodku jsem zpět :wink:
28. črc 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky
Janysku vydrzaj,za chvili budes mit Stepanka u sebe v naruci,verim,ze je to ted narocny.
Coko taky mam vzdy radost,kdyz neco poridim klukum.My ted kupovali Misovi novou autosedacku,Kubula my za chvili taky vyroste z vajicka,vcera mi prisel,ten teplomer od topcomu ,co ma Janysek a Sept,je super.
Kubulkovi v nedeli vyrasil 2 zoubek,zacina jit na vsechny 4,peruje na kolinkach,tak za chvili to bude mazec.
Jinak jsme od minuleho tydne nemocny,nejdriv jsme meli s Misou strevni chripku,ja blindila jak sakal,moje mamina musela prijit z prace domu,aby se postarala o Kubu.V sobotu pro zmenu dostal horecky Misa,vyklubala se z toho angina,tak ma penicilin,v pondeli vecer dostal teploty i Kuba,ale uz je dobrej,jen trochu kasle,ted chrupe na balkone.
28. črc 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janysek70 koukám na ty tvoje nový fotečky.
Jsou krásný, hlavně ta první s trhačem za zádama :grinning:
28. črc 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
nemám vůbec čas tu být s vámi, po včerejší návštěvě dr. v HK s Vojtíškem jsem totálně na dně, dneska jsem byla to řešit s jeho dětskou doktorkou a budem muset jet na všechny vyšetření do HK do FN, nevím jestli si nás tam i nenechají. Paní doktorka kožní v HK má podezření na poruchu autoimunity orgánů, tak chce všechny vyšetření a u nás to tady nedělají.Doufám, že se to neprokáže, jinak bych to asi neustála. :cry:
28. črc 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leny2 ,co to je autoimunity organu :confused: ale doufam,ze to nebude a je to opravdu jen nejaka vyrazku.....
@uhlicek ,je to jsou uz tak velky kluci.fakt to utika hrozne rychle...ja jsme rada,ze tak malicky a muzu se snim nuchlat...
28. črc 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko nic o tom nevím, jenom co jsem si přečetla na netu, ale nechci na to ani pomyslet.
28. črc 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám, že to má opravdu jen nějakou vyrážku.
28. črc 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leny2 moc na vas budu myslet a drzet palecky,aby jste byli v poradku.
28. črc 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leny2 ,neboj bude to dobry myslim na vas.....
28. črc 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky další šok, právě mi volali, že mi umřel děda.
28. črc 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za podporu, musímě věřit že to nebude nic vážného.
28. črc 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska nejsem poslem dobrých zpráv, snad bude zase líp.
28. črc 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leny2 ,to me je moc lito....ale drz se a uvidis bude lip......
28. črc 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Par fotecek
28. črc 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
uhlicku,moc hezky......
28. črc 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jen jsem vás prolítla,přijdu pak juknout večer až Kubulka bude spinkat....

@janysek70 ty konce jsou nejhorší,to čekání...ale už to bude brzy!!! Zítra vyberete datum a šupky na to.

@uhlicek ať už se vám nemoci vyhýbají a jste všichni fit...gratuluji k druhému zoubku.

@coko.joko a
@septim hezky pokupte

@leny2 myslím na vás,ať to nic není,jen nějaká vyrážka,alergie..

28. črc 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leny2 bohužel dneska jsou asi všude špatné zprávy :frowning2: Upřímnou soustrast...je mi to moc líto :frowning2:
28. črc 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek