• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
autor
Co je u vás u koho nového???

Co Janysek?? Testovala?? Nevíte někdo kdy má testovat dle dr.? Myslím ale,že říkala něco o pondělku,že by testíkovala!! Já jsem celá napnutá a moooooooooc držím pěstičky!!!

Já se kolem třetí chystám do města...dneska přijede manža až k večeru.....tak ještě vyvenčím předtím psíka a vyrazím :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leny taky jsem koukala,že máš supr ohoz pro mimčo :wink: :slight_smile: Už nakupuješ???
25. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul- jsi mooc škovná, kde na to chodíš?
Janýsek asi testovat nebude, myslím, že se nechce nervovat,ale zatím to s ní vypadá moc dobře :wink:
Marhul, vždyt já ještě nic nemám :grinning: jednu tu vyfocenou soupravičku a to je asi tak všechno :slight_smile:
neustále to nějak oddaluji, navíc mám ted naprd vycházky, 2h. dpolednne a 2 odpoledne, takže bych ani nestihla dojet do města a zpět. Příští týden budu ukecávat mudra :angry: :slight_smile:
Co ty, taky máš ted začínat každým dnem?? :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leny já strašně ráda něco vyrábím :wink: :slight_smile: Nebo prostě aranžuju....chodím na inspiraci do obchůdku a na net :wink:

Nojo u Janyska to vypadá dobře,že mrška nedorazila ťuk ťuk ťuk!!! Však jo jestli ještě nemá testíkovat,ať netestuje!!!

Jojo však dr.řekni ať ti napíše vycházky v celku!!! Ať se někam dostaneš...a můžeš začít pak pomalu s nákupama!!!

Zítra bych měla dostat první injekci-Zoladex...pak je asi 14dní pauza a pak teprve tačne píchando grando!! Už aby to bylo...
25. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, normálně od té doby, co jsem těhu, je Clarisa (můj pes) jak vyměněná, má falešnou březost, což normálně nemívá. Toto je v úpřírodě tak zařízeno k tomu, aby se se měl kdo postarat o štěnata v případě nouze, nemoci nebo smrti matky-feny. Proto feny v době fal. březosti produkují mléko.
A naše Clára už začíná mít mléko a navíc furt knučí a taaak strašně neštastná, že ještě nemám štěnátka :grinning: :grinning:
a že se nemá o koho starat. Furt se při pohledu na mě tváří strašně nadrženě :grinning: a brečí, tak si říkám, jestli se jí nevrazilo mléko do hlavy??? :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul- máš mít dlouhý protokol, že?? Božinku, at už to všem tady vyjde :wink:
25. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jojo mám to dlouhý protokol...ale snad to uteče vychází nám tam i 14dní dovolené .... :wink: :slight_smile:

Leny tak to Clariska cítí a chce být taky :wink: :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jo, ale věř mi, je jak střelená :slight_smile: :wink: Ale stejně ji miluju :wink:
Určo vám to uteče jak voda :wink: Na jak dlouho to je? 1 měsíc?
25. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Však počkej,jak to vynahradí až se ti narodí miminko---bude ho hlídat jako oko v hlavě!!
Jojo vychází to na měsíc... :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já razím s pejsanem a pak do města...papa
25. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pa a užij si to :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem dorazila z města...tééééda to je pařáááááááák já stála jen chvíli na zastávce až dorazí teta a jsem přismahnutá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Daly jsme si vodovou jahodovou zmrzku,krásně to osvěžilo....Ježiši a zase jsem si nakoupila něco na tvořeníčko!! Jsem strašná,ale mám tu oblíbený obchůdek a jak jdu okolo,tak musím dovnitř a tam nevím co dřív!!!!
25. kvě 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kde se flákáte děvčátka??? :angry: :frowning2:
25. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj, zdravím Vás všechny při pondělku :slight_smile: , nebojte, netestovala jsem, ještě mi nechte chvilku užívat si NT :slight_smile:, já se prostě těhotně necítím a tak se mi do toho testění nechce :unamused:
25. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, to je super, že mrcha nedorazila, mám z tebe velkou radost :slight_smile: Ze začátku ani nic necítíš, to začne až později :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janys-dobrá zpráva,že ms není!!!!!!!!! Držím co jde!!

Pa pa ozvu se až zítra večer...to se vrátíme domů....pa pa pa krásný večer a zítřejší den... :wink: :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
co je nového? Zítra už jdu do práce, mladýho ještě nechám doma s dědou na doléčení.
26. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhulinka má dneska kontrolu, držím palečky.
26. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky Leny, zrovna jsem taky jukla
26. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abych Vás i sebe už déle nenapínala, tak jsem dnes 14.den testla a je tam jedna jediná osamocená....., tak mě můj šestý smysl opět nezklamal a jedeme dál..., tentokrát to beru nějak jinak, v pondělí mám volat ohledně toho imuno.... Nyní dám pauzu, budu si užívat léto a až budou výsledky toho vyšetření, půjdeme dál... Potřebuji se pověnovat spoustě věcí, na které jsem neměla kvůli snažilkování myšlenky a hlavně se budu věnovat sobě a zase si trošku užívat života.... Kolem baráku je spousta práce a já jsem se nyní nezapojovala, tak to musím dohnat a vyčistit si hlavu a ne jen myslet na mimi :wink:
26. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je mi moc líto Janýsku, věřila jsem, že tu smůlu už konečně prolomíš. Ale fandím ti. Určitě jsi moc zklamaná, ale líbí se mi tvůj přístup k věci a budem držet palce i nadále.
26. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hokly,
janýsku- to je blbý, myslela jsem si, že ted je to ono :unamused: Máš pravdu, zaměstnej se, at se nesoustředíš jen na jedno a a pak to zkus znovu. Pěstičky
26. kvě 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám otázku na krátký a dlouhý protokol. Marhulinka píše že má dlouhý na měsíc.
Mě dr. dal protokol II.B a na měsíc antiko. Nechápu proč, nestihla jsem se zeptat musel
ihned na sál. Snad mi to příště poví.
26. kvě 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mysicko,
já jsem měla krátký protokol a také jsem měla před stimulací antikoncepci, někde je to jejich postup. Asi aby si to tělo jeden měsíc odpočinulo před stimulací.
26. kvě 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za odpověď a přeji nám všem co nejdříve //.
26. kvě 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mysicko, ty chodíš také do Arlety?
26. kvě 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Že by nás tu bylo o jednu víc. :slight_smile:
26. kvě 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
bylo by to potřeba, vid leny :slight_smile: Když jedna chybí, tak je to hned znát. Myslím, že coko jde zítra na UTZ, tak jsem zvědavá :slight_smile: :wink:
26. kvě 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také chodím do Arlety. Psala jsem někde v půlce minulé diskuze.
To jsem si s Váma neměla téměř o čem povídat. Tak to zkusím ještě jednou. Martina
26. kvě 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budeme rádi, že si tu budeš s námi povídat. :slight_smile:
26. kvě 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek