• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
@coko.joko to je pravda.
Já včera vyplela kus zahrady a dneska škrábu zdi.
Snad bude ještě hezky, abych stihla ještě vymalovat :grinning:
3. srp 2010 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Přestalo pršet tak musíne vyběhnout na procházku :wink:
3. srp 2010 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@mysicka.hk ,ty jsi jak blazenka ta taky boura dvere dnes :grinning:
3. srp 2010 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@coko.joko musím makat dokud mám dovču, pak už to nepůjde tak rychle.
To mě ještě čeká vytrhání patket a udělání nové podlahy, ale to nevím
jestli zvládnu sama.
3. srp 2010 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Vyrážíme na houby tak se ukážu navečer :slight_smile:
3. srp 2010 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@mysicka.hk ,no tak takhle to opravdu nezvladnes,kdyz budes chodit na houby :grinning: :grinning:
3. srp 2010 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všichni,
Janýsku gratulujeme a ať vám Štěpánek dělá jen samou radost :slight_smile:.
3. srp 2010 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@coko.joko 3 hodiny v lese a nic :frowning2:
ale zítra jedem na velké borůvky které jsme místo hub nacházeli :grinning: :grinning: :grinning:
Bude koláček, dal by si někdo???
Teď odjíždím a ukážu se zítra :sunglasses:
3. srp 2010 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my jsme dneska moc nepochodili v HK, paní dr. kožní nás poslala na dětskou kliniku za jinou paní dr. na konzultaci a odběry a ta má dovolenou, tak za týden tam musíme znova. Dr. na nás na dětským kouknul a napsal mu jiné mléko, nějaké Neocate, v lékárně jsem vyvalila oči, že malá plechovička stojí 1458,- kč, ale naštěstí pojišťovna přispívá, tak jsem doplácela na plechovičku asi 200,- Kč. Tak uvidíme, ale moc mu to nechutná.
3. srp 2010 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@kul2008 zdravím vás, jak se máte?
3. srp 2010 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@leny2 to je teda pálka, ale s tím příspěvkem od pojišťovny je to podstatný rozdíl.
4. srp 2010 v 07:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@leny2 ,ze by mel alergii na mlicko........a musela by si pak kupovat tohle za 200kc :dizzy_face: to bybylo super....
4. srp 2010 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, nevíme jestli má alergii na mléko, jenom to chtěl pan doktor vyzkoušet, tak uvidíme. Tím se nic nepokazí.
4. srp 2010 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Za chvíli mi přijede babča hlídat kluky a odpoledne máme ten pohřeb, tak už to bude za náma, nemám pohřby ráda.
4. srp 2010 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ještě musím ostříhat taťku a mamku, se sebou něco udělat a uvařit oběd, mám toho dost, abych to vše stihla, tak se ukážu asi až večer.
4. srp 2010 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@leny2 ,tak at to dnes vse zvladnes holka...treba to opravdu bude tim mlickem....

Vcera jsem potkala holku ceskou ma stejne staryho kluka jako ja jen my jsme 11.5 a ona je 16.5 :grinning: a bydli od dva vchody od nas :grinning: sranda co.......takze slovo dalo slovo a docela je dobra tak tu mam kamosku s prckem a uz jsme se prihlasili od 31.8 do skolky kde jsou deti male a uci se tam spoustu veci a je to na motoriku toho ditete a takova priprava....tak jsem rada....a od 4 mesicu budem chodit i plavat...
4. srp 2010 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@coko.joko tak to máš super, že jsi našla novou kámošku a ještě s mimčem. :slight_smile:
4. srp 2010 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@leny2 ,to byla velka nahoda :grinning: ale super........
4. srp 2010 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@leny2 - doufám taky, že to bude mlíčkem....snad se to malýmu brzy upraví :unamused:

@coko.joko - je fajn mít kámošku se stejně starým mimičem, alespon si máš s kým pokecat a až budou děti starší, tak si pohrají
blazenkaa- je mi líto, že to nevyšlo....Všechny jsme tu občas ztrácely naději a koukej..
janýskovi velké gratulace, už se nemohu dočkat na fotečky. S císařem jí pustí až za týden, že?
4. srp 2010 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@leny16 ,ahojda,je to super a hlavne spolu budem chodit na to plavani a na to hrani s detma a aspon me to tu bude utikat rychleji......protoze to je napalici,kdyz je cokotata pryc a ja tu sama cely den.....si povidam jen s Lennym a nekdy me uz houka :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2010 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@leny16 ,ja myslim,ze janys po tydnu uz bude doma a taky doufam,ze se tu ukaze a da fotecky...a nebude si to syslikovat doma pro sebe..........
4. srp 2010 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
tj, potřebuješ s někým komunikovat a kamarádka má určo stejný pocity jako ty
4. srp 2010 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
te djí to holce začne. ona si to bude užívat o 106, ale stejně ty začátky jsou těžší, než se mimi zpraví se spinkáním...
4. srp 2010 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@leny16 ,janys porad drzkoval,ze tu nikdo neni a pockej ta sem hodi fotky a uz tu nebude jen tak vysedavat frajerka jedna..pak bude psat ze to nestiha :grinning: :grinning:
4. srp 2010 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky poraďte čím dostat z bodýček příkrmy když ani vanish nepomáhá?
4. srp 2010 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak nakukuji, co jste tu povídali, ale nic moc.
Mysicko, příkrmy to jde docela těžko vyprat, chce to hned za čerstva.
4. srp 2010 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Hola, hola kde jste kdo?
Kdepak máme Marhulinku,
byla tady naposled 2.8?
5. srp 2010 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@leny2 děkuju za radu, ještě jsem jí půjčila ariel profesional.
5. srp 2010 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
No teda, tady nikdo za celý den nebyl? Co se děje? My tu měli od včera babču, tak jsem pracovala a stříhala vlasy.
5. srp 2010 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@leny2 asi mají jinou práci než sedět u PC :unamused:
5. srp 2010 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek