Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
12. srp 2010

@leny2 ,no my uz tady davame taky tu jednicku extra,ale to je neskutecny jak on pije,pres den pohoda to si da 180ml a nekdy jen 100ml a ma 3-4 flasky za den a padne vecer po koupani a to fakt nekecam vcera vypil 300ml a pak usnul 😵 se budu muset fakt pobavit s DR.........
@blazenkaa ,to vis kdyz my jsme cesi a on nemec tak to jinak nejde 😀 😀

septim
12. srp 2010

@coko.joko myslim ze je to uplne normalnime Lucka vypije vecer pres 250ml kdyz jde spat a neresim to. u holek kdyz jsem davala lahev tak jsem o tom taky premyslela. Doktorka mi rekla at se na to vyprdnu. Je pravda kdyz byla lahev porad jsem to merila kdyz kojim je mi to jedno. Vim kolik vypije jen kdyz ji pred jidlem a po jidle prevazim, jinak bych to ani nevedela. Kdyz spinka tak to neres a bud rada ze hezky papa. Vaha mu taky roste tak o co jde? Porad vyhlizim Janyska a nikde ta holka nas porad nechava v prekvapeni 😉
@leny2 tak hlavne ze to ma prdelka lepsi. Chudacek malickej. Kdyz delala doktorka holkam odbery krve vzdy jsem brecela ☹
@versko at vam to dopadne 😉 moje kamaradka je ted 5tt a cekaji jedno mimi. 😉
@leny16 chudak Vaneska tak at hlavne zoubek brzo vyroste a ma po trapeni 😉 predstava ze me opet cekaji zoubky me desi 😀

coko.joko
12. srp 2010

@septim ,no ty ses teda rozjela frajerko 😀 ne vazne da tech par ml a kolem ty pul desaty desaty usne a spi do 7hod,do rana a pak da flasku a spi jeste ted...no kdyz me prave pripada,ze se prejida na noc a kdybych mu davala neco silnejsiho,tak by to treba bylo lepsi.....
janys na nas prdikuje,ale verim,ze si to musi doma trochu z organizovat a zabehnout,ale na druhou stranu jsme sem vsechny taky daly hned fotky a tak by ji to nic neudelalo a jednu fotku sem dat....ale to je proste janys si to syslikuje pro sebe....

septim
12. srp 2010

@coko.joko muzu te uklidnit bylo by to uplne stejne bude boumbat uplne stejne uplne si pamatuju sebe jak jsem to takhle porad resila. 😀 kdyz spinka a pribira krasne tak to je uplne normalni 😉 si vem ze pres den zase neji tolik tak to dohani pred spinkanim 😉 on si rekne sam kolik chce Lucka ji pres den i 6krat v prumeru boumba kolem 160ml a vecer da i pres 250ml ma proste hlad tak ji dam a hotovo. 😉 znas ji holku jednu´, je to tajnustkarka 😀

septim
12. srp 2010

ja musim dnes uz konecne koupit darek holkam v sobotu a v nedeli slavime. V sobotu prijde kamoska a cela rodina Monci a v nedeli doktorka tak musim neco prichystat. Dort uz jsem dala delat 😀

septim
12. srp 2010

premyslim o tomhle 😀

coko.joko
12. srp 2010

@septim no ja to asi moc prozivam a porad se bojim,abych neco treba nezanedbala vis jak to je..prvni miminko tak si to uzivam jak muzu....ted si porad povidame a je prdel jak me odpovida a porad rika dokola "agulu"to je sranda,jeste kdybych vedela co to je........no vidis krasny kocarky tak jim je kup a je to.....tak si hlavne oslavu uzijte a pozdravuj to vsechno a bacha moc nepij......no nevim janys je proste janys......... 😀 ona nam ukaze Stepanka az pujde do skolky 😀

coko.joko
12. srp 2010

Uz se budime tak jdu na nej.....

septim
12. srp 2010

@coko.joko Lu porad jeste spinka tak uklizim. Ja jsem pri prvnim taky porad mela strach aby vse bylo v poho vlastne i dvojcatek protoze byla drive narozena jsem se bala a ted uz to neresim 😉 Musis pockat az budes mit ctvrte ditka a budes v klidu 😀 😀 😀 😀 asi ho objednam 😉

coko.joko
12. srp 2010

@septim ..vsak vis,ze musime nejdriv nasetrit a pak nato vlitnu rovnou 3 najednou a budem na tom stejne. 😀 😀 😀 jo ty kocarky jsou pekny ty kup.......

leny16
12. srp 2010

@septim -ahojda sep, kočárky jsou fajn, budou se líbit. Koupíš stejný? Zuby nás tolik netrápily, až ted ( hlavně, že spinká celou noc..), ale vy nemusíte mít problémy, některý děti to snáší ok...

@coko.joko - lenny papá pěkně, tak malé děti se ještě neumí přejídat, berou si kolik potřebují....

leny16
12. srp 2010

@septim - jéé, kokám, že budeš kupovat stejnou značku kočárku jako mám já, jenomže v dětským.... 😀

blazenkaa
12. srp 2010

přeji krásné dopoledne
tak jsem vás konečně dočetla a půjdu zase pracovat.

@septim ty kočárky jsou moc pěkné to se aspoň holky budou zase v čem vozit 😀
@coko.joko buď ráda že ti takhle dobře hamaá Lenýsek než aby to bylo jako na začátku

leny2
12. srp 2010

Ahoj holky, zase dneska nestíhám, byla jsem u zubařky a na skok v práci vyřídit nějaké papíry ohledně ukončení mateřské, teď budu od září čerpat dovolenou, hurá budou kačky navíc. Včera jsem koukala na výpis a už mi přišla poprvé ta zvýšená mateřská, tam jsem byla velice mile překvapena o kolik je to víc, nechtěla jsem tomu ani věřit.

leny2
12. srp 2010

@septim to jsou krásný kočárky, to budou mít holky radost. 🙂

leny2
12. srp 2010

@coko.joko buď v klidu, Lennýsek papá dobře, přibývá na váze, tak je vše OK.

leny2
13. srp 2010

Ahoj holky,
koukám, že tu jsem dneska první.

leny2
13. srp 2010

Janýsek stále nikde, snad jsou se Štěpánkem v pořádku.

leny2
13. srp 2010

Koukala jsem do alba k Janýskovi a fotečky už tam jsou. Štěpánek je nádherný, krásný miminečko. 😵 😵 😵

leny2
13. srp 2010

Ale u Marhulinky nejsou žádné fotečky, japak tak?

coko.joko
13. srp 2010

Ahojda,
je ten Stepanek je tak krasny....takovy krasne buclaty 😵 😵 no proste k sezrani.......
marhul to je divny,ze nema zadny fotky,taky jsem na to koukala......ted ma manzel dovcu,tak si uziva snim nekde a treba ani o tom nevi.......

leny2
13. srp 2010

Taky se nad ním rozplývám, jako z katalogu. 🙂

blazenkaa
13. srp 2010

@janysek70 tak ten je nádhernej klučina moc vám gratuluji ještě jednou.

septim
13. srp 2010

je krasnej co holky takovy baculatoucky no proste nadherny 😉 taky baculatime dnes jsem LU vazila a ma 5700g. Taky mame jit dnes do kina na toho Kajinka jsem zvedava jestli s mi bude vecir chtit. 😒

coko.joko
13. srp 2010

@septim ,taky pekne jedete nahoru 😀 😀 ja jsem zvedava na pondeli u dr.......a taky dostame jednu vcelku uz...tak doufam,ze to bude snaset dobre.....ted si tu hraju s fotkama......mam novy program,ale ja to nejak nechapu 😀 😀

septim
13. srp 2010

@coko.joko doktorka rikala ze mam dobre mlicko a ze nam to jde pekne 😉 tak udelej nejake foto a dej sem jsem zvedava. 😉

coko.joko
13. srp 2010

@septim ,na to jsi zvedava......

leny2
13. srp 2010

Jé, Septim, Vojta má taky 5,70 kg.

leny2
13. srp 2010

@coko.joko jsme zvědavé na tvé výtvory z foteček.

coko.joko
13. srp 2010

@leny2 ,to jen tak nebude,protoze me to nejde a musim si pry jeste neco ztahnout z pc a to uz me nejde vubec...takze se to musim nejdriv naucit....ale budu to zkouset a snad pres vikend neco udelam.....